Biathlon

Sukces biathlonistów. Siedem medali Mistrzostw Polski
0

Młodzi biathloniści z sukcesem zakończyli udział w Mistrzostwach Polski. Zawodnicy UKS Strzał Wodzisław Śląski wrócili do miasta z rekordową ilością siedmiu medali. Zdobyli je zarówno w biegach indywidualnych, jak i sztafetowych.

2022-07-06 13:00 Autor: KB, źródło: UKS Strzał Wodzisław Śląski
Kolejne sukcesy dla biathlonistów „Strzał Wodzisław”
0

11-13.06.2021 w Dusznikach Zdroju rozegrano Puchar Polski w biathlonie letnim. Zawodnicy UKS Strzał Wodzisław rywalizowali w biegu indywidualnym i w biegu sprinterskim.

2021-06-14 12:51 Autor: mk, źródło: UKS Strzał Wodzisław
5 medali dla UKS Strzał Wodzisław
0

Podczas dwudniowych Mistrzostw Województwa Śląskiego w biathlonie letnim UKS Strzał Wodzisław zdobywa 5 medali.

2021-06-09 11:15 Autor: mk, źródło: UKS Strzał Wodzisław
UKS Strzał z medalami podczas mistrzostw Polski w biathlonie
0

Trzy dni bardzo ciężkiej rywalizacji i trzy medale dla „Strzału”- srebro i dwa brązowe krążki. To podsumowanie Mistrzostw Polski w biathlonie, które odbyły się w miniony weekend w Dusznikach Zdroju.

2021-03-02 10:34 Autor: mk, źródło: UKS Strzał Wodzisław
Wodzisławianka Martyna Prajsnar z sukcesami w biathlonie
0

Wodzisławianka Martyna Prajsnar w biathlonowych mistrzostwach Polskich młodzików i młodzików młodszych zdobywa tytuł wiceministrzyni Polski.

2021-03-01 10:34 Autor: mk
Biathlon na Trzech Wzgórzach: rywalizowały kluby ze Śląska
0

Dwa dni (18 i 19 stycznia) trwały biathlonowe zawody regionalne Regio Śląsk. Do rywalizacji przystąpiły kluby ze Śląska.

2021-01-22 11:55 Autor: mk
Sukces biathlonistek UKS Strzał Wodzisław!
0

Zawodniczki UKS Strzał Wodzisław najlepsze w Polce w klasyfikacji generalnej po całym sezonie 2020!

2020-11-20 11:03 Autor: mk, źródło: UKS Strzał Wodzisław
Sukcesy Biathlonistów z SP 10 w Pucharze Polski
0

Uczniowie klas biathlonowych Szkoły Podstawowej nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim przez całe ferie zimowe trenowali na obozie sportowym w Kościelisku pod okiem swojej trenerki, Edyty Zając. Ich celem było jak najlepsze przygotowanie się do ogólnopolskich zawodów w biathlonie, które odbyły się 25 i 26 stycznia br.

2020-01-31 10:52 Autor: JP / Wodzisław Śląski
Kolejne medale biegaczy KS Ski Team Wodzisław
0

Na zawodach w Siemianowicach Śląskich biegacze KS Ski Teamu zdobyli 3 medale oraz znakomite miejsca w zawodach biathlonowych. Medale zdobyli: Oliwia Kowalska- srebro, Piotr Smaga, Julia Długi, Martyna Pietroszek – brąz.

2019-09-21 19:00 Autor: JK, źródło: [email protected]
KS SKI TEAM Wodzisław Śl. zdobywa 4 medale
0

W bardzo mocno obsadzonych zawodach Biathlon dla każdego w Dusznikach-Zdroju zawodnicy KS SKI TEAM zdobyli aż 4 medale.

2019-08-23 10:16 Autor: ig