Grzegorz Płonka

MKS Wodzisław Śląski: zabrakło skuteczności w meczu z ŻAK-iem
0

W trzecim meczu rozgrywek finału A eliminacji do Mistrzostw Polski Kadetów MU-16 w strefie śląsko-opolskiej koszykarze MKS-u Wodzisław Śląski zmierzyli się z drużyną ŻAK-a I Żory. O wyniku spotkania przesądziła trzecia kwarta.

2017-01-17 23:35 Autor: df, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Koszykarskie derby dla MKS-u Wodzisław
0

W drugim meczu rozgrywek finału A eliminacji do Mistrzostw Polski Kadetów MU-16 w strefie śląsko-opolskiej koszykarze MKS-u Wodzisław Śląski wygrali z MKKS-em Rybnik 53:41.

2017-01-08 14:25 Autor: df, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Wysokie zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław w Zabrzu
0

Na półmetku rozgrywek z kompletem zwycięstw nasi kadeci prowadzą samodzielnie w tabeli swojej grupy rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Kadetów MU-16 w strefie śląsko-opolskiej.

2016-11-02 07:00 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
0

Wodzisławscy koszykarze odebrali złote medale

Podczas tegorocznej Śląskiej Gali Koszykówki, która odbyła się w Katowicach, koszykarze MKS Wodzisław Śląski zostali uhonorowani złotymi medalami, wywalczonymi w sezonie 2014/15.

2015-06-16 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Wodzisław zajmuje szóste miejsce w finałach Mistrzostw Polski!

W Toruniu odbyły się finały Mistrzostw Polski młodzików starszych w koszykówce, w których udział wziął zespół MKS Wodzisław i ostatecznie zajął szóste miejsce.

2015-06-15 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Wodzisław mistrzem Śląska w koszykówce!

Zwycięstwem nad rówieśnikami z Rybnika, koszykarze MKS-u Wodzisław zapewnili sobie ostatecznie mistrzostwo Śląska młodzików starszych w sezonie 2014/2015. To pokazuje, że zespół prowadzony przez Marka Malika rozwija się znakomicie. To również sukces szkoły, która stwarza uczniom warunki do treningów.

2015-03-12 12:25 Autor: mkor, źródło:mat. pras.
0

Koszykarze MKS-u grają coraz lepiej

Wysokie zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław Śl. w eliminacjach do Mistrzostw Polski MU-14. Nasz zespół uporał się z rywalami z Gliwic 99:58 ( 21:11, 28:13, 28:14, 22:20).

2014-12-04 10:15 Autor: mkor, źrodlo: mat. pras.
W powietrzu Patryk Michałowski, zawodnik który zapracował na wyróżnienie w ostatnim meczu
0

MKS Wodzisław: mnóstwo zbiórek, udany powrót Przybyły

Młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław MU-13 zanotowali dziewiąte zwycięstwo w sezonie. Tym razem pewnie pokonali MKS Strzelce Opolskie 77:40.

2014-02-03 21:21 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Wodzisławscy koszykarze deklasują zabrzan

Koszykarze MKS-u Wodzisław odnieśli szóste zwyciestwo w rozgrywkach mistrzostw Śląska MU-13. Tym razem pokonali u siebie MKS Zabrze 80:33.

2013-12-06 15:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Koszykarskie derby nie dla Wodzisławia

Jedna wygrana kwarta to za mało. Młodzicy MKS-u Wodzisław przegrali we własnej hali z MKKS Rybnik 66:70.

2013-11-30 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław