Mistrzostwa Polski

Ogromny sukces! Juniorzy z Mirażu Mistrzami Polski w show dance
0

Tancerze z zespołu Miraż działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury zdobyli złoty oraz trzy brązowe medale podczas Mistrzostw Polski IDO w Karczewie w tańcu show. Zawody zakończyły się w niedzielę.

2023-04-04 11:00 Autor: KB, źródło: WCK
Zawodnicy Ju Jitsu z Wodzisławia ze złotymi medalami
0

Na mistrzostwach Polski Ju Jitsu zawodnicy z wodzisławskiej Akademii Sportowej Top Team zdobyli 12 medali, w tym 6 złotych.

2019-10-01 16:10 Autor: AS Top Team/JP
Mamy w powiecie medalistki Mistrzostw Polski
0

Agnieszka i Julia Krzyżok oraz Katja Skupień z medalami Mistrzostw Polski i kolejnym powołaniem PZPN.

Sandra Pniak znów na podium. Złoty medal Mistrzostw Polski!
0

Sandra Pniak po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Polski w ju-jitsu, które odbyły się w sobotę (8 kwietnia) w Krakowie.

2017-04-11 11:25 Autor: mk; źródło: mat. prasowe
Katarzyna Socha i Krzysztof Wysmoliński wicemistrzami Polski!
0

Zawodnicy klubu Octagon Team Wodzisław po raz kolejny zaprezentowali wysoką formę. Na ostatnich Mistrzostwach Polski zdobyli w sumie cztery medale.

2017-02-01 21:15 Autor: df, źródło: Octagon Team Wodzisław
Radlińscy siatkarze awansowali do półfinałów Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej oraz wywalczyli srebro ''Kinder+Sport''
0

Radlin: sukcesy siatkarzy w Kinder+Sport i siatkówce plażowej

Kolejne sukcesy odnieśli siatkarze Górnika Radlin, którzy zdobyli srebro Kinder+Sport oraz plażowe Mistrzostwo Śląska.

2016-06-12 10:30 Autor: ps, źródło: mat. pras. / Górnik Radlin
Szermierze z Towarzystwa Sportowego Górnik Radlin zdobyli Wicemistrzostwo Polski
1

Szpadziści z Radlina Wicemistrzami Polski

Znakomicie spisali się szpadziści Towarzystwa Szermierzy Górnik Radlin podczas Mistrzostw Polski do lat 23 w szpadzie mężczyzn rozegranych w Warszawie.

2016-05-04 14:40 Autor: ps, źródło: TS Górnik Radlin
Agata Warło zdobyła Mistrzostwo Polski juniorek A oraz brązowy medal Mistrzostw Polski seniorek w biegach narciarskich
0

Wodzisławianie z medalami Mistrzostw Polski w biegach narciarskich

Wodzisławianie Agata Warło i Wojciech Fojcik odnieśli duży sukces w biegach narciarskich i wywalczyli łącznie trzy medale Mistrzostw Polski juniorów A oraz seniorów.

2016-03-30 10:15 Autor: ps, źródło: NKS Trójwieś Beskidzka
Kadetki wodzisławskiej Zorzy po emocjonującej walce w turnieju ćwierćfinałowym awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski
0

Kadetki MKS-u Zorza Wodzisław awansowały do półfinału Mistrzostw Polski

Po niezwykle trudnym i zaciętym czterodniowym turnieju 1/4 Mistrzostw Polski kadetek w piłce siatkowej, rozgrywanym w Wodzisławiu Śląskim, MKS Zorza Wodzisław po raz czwarty z rzędu awansowała do rozgrywek półfinałowych o Mistrzostwo Polski! To tym większe osiągnięcie, że wodzisławianki biorą udział w rozgrywkach rocznikiem młodszym i większość rywalek góruje nad zawodniczkami Zorzy siatkarskim doświadczeniem.

2016-03-29 10:00 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław Śląski
Kadetki wodzisławskiej Zorzy będą gospodyniami Turnieju 1/4 Mistrzostw Polski, którego start już za tydzień
0

MKS Zorza Wodzisław gospodarzem Turnieju 1/4 Mistrzostw Polski

W związku z wywalczeniem w sezonie 2015/2016 Mistrzostwa Śląska kadetek, siatkarki MKS-u Zorzy Wodzisław Śląski będą gospodyniami Turnieju 1/4 Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej.

2016-03-10 15:15 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław Śląski