SK Górnik Radlin

Górnik Radlin awansował do finału Ligii Śląskiej
0

SK Górnik Radlin na wyjeździe zdominował przeciwników z UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki i tym samym wywalczył sobie miejsce w finale Mistrzostw I Ligi Śląskiej.

2022-03-24 20:00 Autor: TŚ, źródło: SK Górnik Radlin
Radlińscy siatkarze na drugim miejscu w tabeli. To już szesnaste zwycięstwo
0

Po sobotnim meczu siatkarze z Radlina mają na swoim koncie szesnaste zwycięstwo w tym sezonie. Zdobyli je w meczu przeciwko Talent Sferawent Cieszyn, który zakończył się wynikiem 3:1.

2022-02-21 12:26 Autor: TŚ, źródło: SK Górnik Radlin
Radlińscy zawodnicy walczą pod siatką
0

Radlińscy siatkarze pracują zdobywając kolejne punkty. Jak im idzie?

2021-11-30 16:15 Autor: ab, materiał prasowy
Tak grali siatkarze SK Górnik Radlin
0

Po serii sześciu zwycięstw zawodnicy SK Górnik Radlin ulegli w sobotnim meczu, liderowi tabeli, zespołowi Forma AZS Częstochowa 1:3 w setach 19:25, 25:21, 20:25, 21:25. Spotkanie rozgrywane było na bardzo wysokim poziomie. A sam wynik nie oddaje przebiegu meczu.

2021-03-02 12:30 Autor: mk, źródło: SK Górnik Radlin
SK Górnik Radlin: wygrana z Rafako Racibórz
0

SK Górnik Radlin wygrywa na własnym boisku z KS AZS Rafako Racibórz. Mecz odbył się 16 października, bez udziału publiczności.

2020-10-21 09:26 Autor: mk, źródło: SK Górnik Radlin
Zawodnicy Górnika Radlin szykują się do Mistrzostw Polski
0

Udane półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej dla zawodników SK Górnik Radlin.

2020-07-27 14:32 Autor: red.
Górnik Radlin nie zagra w finale Mistrzostw Polski
0

W miniony weekend w Radlinie odbył się turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów.
I choć gospodarze przez turniej ćwierćfinałowy przeszli jak burza, w meczach półfinałowych nie byli w stanie zagrozić rywalom. Ostatecznie turniej zakończyli na ostatnim miejscu.

2019-03-20 13:22 Autor: ig
Już w ten weekend wielkie święto siatkówki w Radlinie!
0

Miłośnicy piłki siatkowej zacierają ręce. Już w piątek w hali radlińskiego MOSiRu rozpocznie się turniej, który dla juniorów z Radlina może stać się przepustką do turnieju finałowego Mistrzostw Polski juniorów. Gospodarze mają realne szanse na zwycięstwo.

2019-03-14 10:38 Autor: ig
Zwycięstwo Górnika Radlin w 1/4 finału Mistrzostw Polski Juniorów
0

Zawodnicy Górnika Radlin zwyciężyli w  turniej 1/4 finału Mistrzostw Polski Juniorów, rozegranym w Rytrze koło Piwnicznej.

2019-02-27 14:41 Autor: kt, źródło: materiały prasowe
Siatkarskie rozgrywki wracają do Radlina
0

Po świątecznej przerwie do Radlina wracają rozgrywki siatkarskiej II ligi. W sobotę o godzinie 17:00, SK Górnik Radlin we własnej hali zmierzy się z AZS Politechnika Opolska.

2018-01-05 10:14 Autor: PS