Srebrny medal

Wielki sukces KTT SPIN. Tancerze z Wodzisławia w europejskiej czołówce
0

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zdobył srebrny medal na Międzynarodowych Zawodach Tanecznych Perchtoldsdorfer Dance-Cup 2017 w Wiedniu. To kolejny zespół taneczny z Wodzisławskiego Centrum Kultury odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej.

2017-12-01 12:36 Autor: df, źródło: WCK
Kolejny medal Sandry Pniak
0

Sandra Pniak nie zwalnia tempa. Tym razem wodzisławianka przywiozła srebrny medal z European Grappling Championship.

2017-05-10 06:40 Autor: gs, źródło: materiały prasowe
Agata Warło kończy sezon ze srebrem na mistrzostwach Polski w Jakuszycach
1

Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w biegach narciarskich zawodniczka z Wodzisławia Śląskiego zajęła wysokie lokaty zarówno w swojej kategorii wiekowej, jak i klasyfikacji seniorek. Zawody były ostatnią imprezą w sezonie 2016/2017.

2017-03-31 12:05 Autor: df, źródło: materiały prasowe
Kadet KSW
0

Kadet KSW "Boxing Odry" Wodzisław Śląski wywalczył tytuł Mistrza Śląska w Boksie

Dobre wiadomości napłynęły do nas z Knurowa, gdzie odbyły się Mistrzostwa Śląska w Boksie. Trener KSW "Boxing Odra" Wodzisław Śląski - Patryk Błasik powołał na mistrzostwa czterech zawodników. Pięściarze wrócili z trzema medalami.

2017-03-16 15:40 Autor: df, źródło: KSW "Boxing Odra" Wodzisław Śląski
Jiu-jitsu: wodzisławianka jedzie na międzynarodowe zawody do Zjednoczonych Emiratów Arabskich
0

Nasze miasto za sprawą zawodników Academi Gorila staje się coraz mocniejszym punktem na mapie krajowego jiu-jitsu. Podopieczni wodzisławskiego klubu zdobyli kolejne medale na ogólnopolskich zawodach. Ponadto wkraczają na międzynarodowe maty.

2017-03-02 17:10 Autor: df, źródło: Academia Gorila Wodzisław Śląski
Katarzyna Socha i Krzysztof Wysmoliński wicemistrzami Polski!
0

Zawodnicy klubu Octagon Team Wodzisław po raz kolejny zaprezentowali wysoką formę. Na ostatnich Mistrzostwach Polski zdobyli w sumie cztery medale.

2017-02-01 21:15 Autor: df, źródło: Octagon Team Wodzisław
0

Sukces Witolda Tetłaka w Bośni

Kolejny udany występ zanotował Witold Tetłak. Zawodnik wodzisławskiego klubu "Czarny Smok" zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Bośni i Hercegowiny w Novim Gradu.

2012-03-15 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Lampa autonomiczna wykonana z kompozytów polimerowych to autorskie rozwiązanie firmy Alumast S.A., podobnie jak oprawa oświetleniowa Ledal
0

Wodzisław: lampa Alumastu uhonorowana srebrnym medalem

Lampa autonomiczna będąca autorskim rozwiązaniem wodzisławskiej firmy Alumast S.A została uhonorowana srebrnym medalem – Energia Odnawialna podczas tegorocznych targów Energetab w Bielsku-Białej.