Mechatronicy PCKZiU na podium wojewódzkiego konkursu

Uczniowie Technikum nr 1 im. Piastów Śląskich przy PCKZiU w Wodzisławiu Śląskim z sukcesem zakończyli udział w konkursie Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego 2017.

2017-05-18 14:03 Autor: df, źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim

Cztery dni kreatywnej zabawy, warsztatów, inspiracji i spotkań z nieograniczoną wyobraźnią drużyn, które przyjechały do Wrocławia na XII Ogólnopolską Olimpiadę Kreatywności Destination Imagination oraz International Invitational 2017. Tego właśnie doświadczyli uczniowie wodzisławskich placówek oświatowych, którzy wystartowali w olimpiadzie. Największy sukces odniósł zespół ze Szkoły Podstawowej nr 3.

2017-04-10 12:30 Autor: df, źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kadeci Górnika Radlin odpadli z mistrzostw Polski w ćwierćfinale
0

W turnieju ćwierćfinałowym o mistrzostwo Polski kadetów w siatkówce SK Górnik Radlin zajął trzecie miejsce. Niestety ten wynik nie wystarczył, by awansować do półfinału rozgrywek.

2017-03-18 19:45 Autor: df, źródło: SK Górnik Radlin
G3: sztafeta chłopców klasy biathlonowej zdobyła brąz na gimnazjadzie
0

Uczniowie Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu Śląskim zanotowali świetne starty w finale wojewódzkim Zimowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich.

2017-03-08 15:00 Autor: df, źródło: Krzysztof Skorupa
Siatkówka: kadeci z Radlina trzecią drużyną na Śląsku
0

W minionym tygodniu w hali radlińskiego MOSiR-u najlepsi młodzi siatkarze z naszego województwa rozgrywali turniej finałowy Mistrzostw Śląska Kadetów w siatkówce. W finale zagrały drużyny BBTS Włókniarz Bielsko-Biała, MKS MTS Czechowice-Dziedzice, Jastrzębski Węgiel, AZS 2020 IV LO Częstochowa i SK Górnik Radlin.

2017-02-21 23:55 Autor: df, źródło: SK Górnik Radlin
Wielki sukces Młodzieżowego Chóru Miejskiego „Canticum Novum” z Wodzisławia Śl.
0

Młodzi wokaliści z Wodzisławia Śląskiego zajęli wysokie miejsce w największym festiwalu kolęd w Polsce. Pokonali ponad 1,5 tysiąca chórów.

2017-01-18 15:45 Autor: df, źródło: OPP nr 1 w Wodzisławiu Śląskim