APN Odra Wodzisław Śląski przegrywa po raz pierwszy w tym roku

Akademia Piłki Nożnej Odra Wodzisław Śląski po raz pierwszy w rundzie wiosennej przegrała ligowe spotkanie. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki.

W niedzielę 29 maja APN Odra Wodzisław Śląski zmierzyła się na wyjeździe z LKS-em Skrbeńsko. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17:00 i od jego początku śmielej zaatakowała Odra, jednak w 18. minucie to gospodarze, po udanej kontrze, strzelili pierwszą w meczu bramkę. Siedem minut później sędzia podyktował na korzyść LKS-u rzut karny i od tego momentu było już 2:0. Piłkarze Odry zdołałi złapać kontakt z rywalami w 34. minucie po bramce Wacława Bobrzyka. Do końca pierwszej połowy nie padł już żaden gol.

W 61. minucie przed idealną szansą do odrobienia strat stanął niezawodny Rafał Czogalik. Zawodnik wodzisławskiej drużyny nie zdołał jednak zdobyć bramki z rzutu karnego. Wynik meczu piłkarze Skrbeńska ustalili w 82. minucie zdobywając trzecią bramkę. Dla podopiecznych Marcina Grabowskiego to pierwsza porażka w tym roku. W następnej kolejce Akademia Piłki Noznej zagra u siebie z rezerwami Startu Mszana.

LKS Skrbeńsko - APN Odra Wodzisław 3:1 (2:1)