Festiwal bramek w wykonaniu Odry

2017-04-16, Autor: gs, źródło: Odra Wodzisław

W ramach 20 kolejki Odra Wodzisław udała się na mecz do Gołkowic, aby zmierzyć się z tamtejszym KS-em. Wodzisławianie pokonali gospodarzy 5:0.

Na początku spotkania do ataku ruszyli gospodarze, a wodzisławianie mieli problem z boiskiem – stan murawy w Gołkowicach pozostawiał wiele do życzenia. Później obie drużyny stworzyły kilka groźnych sytuacji, jednak żadnej nie udało się zdobyć gola.

Pierwsza bramka padła w 41 minucie po rzucie karnym, którego egzekutorem został Artur Gać. W 58 minucie Gać ponownie skutecznie wykorzystał rzut karny, który sędzia podyktował po zagraniu ręką gospodarzy.

Później trener Odry sięgnął po zmiany. Na boisku pojawili się: Mateusz Bogumiło, Mateusz MarcolDamian Tarka. Co ciekawe wszyscy zmiennicy zaliczyli swoje trafienie w tym meczu. W 75 minucie główką do bramki trafił Tarka, w 82 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Marcol, a w 90 minucie wynik na 5:0 podwyższył Bogumiło.

KS 27 Gołkowice 0:5 Odra Wodzisław

KS 27 Gołkowice: Sosna Radosław – Chwedoruk Jarosław, Sajbor Jacek, Potysz Roman /kapitan/ (60′ Karasek Błażej), Czyż Olaf, Nowak Sebastian, Baranek Kamil, Syrek Piotr, Chrząszcz Kamil, Nowak Damian (72′ Borawski Łukasz), Łaski Dawid

Odra Wodzisław: Wacławiec Karol – Okrutny Jonasz, Przydatek Krzysztof, Radler Błażej, Murlowski Mateusz (62′ Bogumiło Mateusz), Gać Artur /kapitan/, Markiewicz Sebastian, Markiewicz Emanuel, Czogalik Rafał, Ślesiński Arkadiusz (70′ Tarka Damian), Gojny Grzegorz (63′ Marcol Mateusz)

Oceń publikację: + 1 + 27 - 1 - 1