II liga siatkówki: ZORZA bez punktu w meczu z Olimpią

2017-02-16, Autor: df

W 17. kolejce rozgrywek II ligi siatkówki kobiet MKS ZORZA Wodzisław Śląski podjęła u siebie KS Olimpię Jawor. Naszym siatkarkom nie udało się nawiązać równej walki z wiceliderem tabeli.

MKS ZORZA zmierzyła się z Olimpią Jawor 28 stycznia w hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wodzisławiu Śląskim. Faworytem meczu była drużyna z Jawora, która jest aktualnym wiceliderem tabeli.

Już w pierwszym secie zespół gości pokazał, że zasługuje na swoją pozycję w lidze, wygrywając z naszą drużyną 25:21. W kolejnej części spotkania wodzisławianki nadal nie potrafiły nawiązać równej walki i po raz kolejny przegrały seta do 21. Trzecia partia okazała się być ostatnią. Olimpia zbudowała ogromną przewagę punktową i przypieczętowała swoje zwycięstwo w całym meczu.

MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Olimpia Jawor 0:3 (21:25, 21:25, 13:25)

Ostatnie już spotkanie rundy zasadniczej 2. grupy II ligi siatkówki kobiet zespół ZORZY rozegra w sobotę, 18 lutego na wyjeździe z ekipą KS AJD Częstochowianka Częstochowa.