IV liga: Unia Turza remisuje, Górnik Pszów znów przegrywa

2015-05-11, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
W meczu 23. kolejki IV ligi, Unia Turza Śląska zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z GKS-em II Katowice 1:1. Gola dla turzan strzelił Paweł Kulczyk.

Do przerwy na boisku w Katowicach był bezbramkowy remis. W drugiej połowie strzelanie rozpoczęli gospodarze, ale szybko wyrównali piłkarze Jana Adamczyka. W 69. minucie gola po asyście Dawida Skrzyszowskiego strzelił Paweł Kulczyk.

Unia miała w tym meczu swoje okazje na zdobycie drugiej bramki, ale je zmarnowała. Najlepszych nie wykorzystali Dawid HanzelPaweł Polak.

Już we wtorek czeka Unię zaległe wyjazdowe spotkanie z Drzewiarzem Jasienica.

Kolejne spotkanie przegrał Górnik Pszów, który zmierza prosto do degradacji. Tym razem uległ u siebie wiceliderowi - Fortecy Świerklany 0:3.

GKS GIEKSA II KATOWICE - LKS UNIA TURZA 1:1 ( 0:0 )
1 - 0 Rafał Kujawa 65min. asysta Krzysztof Bodziony
1 - 1 Paweł Kulczyk 69min. asysta Dawid Skrzyszowski

Sędziowali : Andrzej Chudy ( główny ), Robert Metelski, Artur Grzesiuk ( asystenci ).
Widzów : 50.
Żółte kartki : Radosław Góra, Damian Cybul, Jarosław Wieczorek, Kamil Witkowski, Arkadiusz Kowalczyk - Krzysztof Krzyżok

GKS GIEKSA II KATOWICE : Krystian Rudnicki - Dawid Ślusarczyk, Damian Cybul(kpt), Kamil Moczyński, Radosław Góra - Paweł Juraszczyk ( 76` Kamil Witkowski ), Łukasz Mozler, Jarosław Wieczorek, Krzysztof Bodziony ( 76` Arkadiusz Kowalczyk ), Rafał Kujawa ( 88` Sebastian Szombierski ) - Paweł Szołtys. Pozostali rezerwowi : Jakub Wiśniewski, Dominik Koszowski, Dominik Hak, Oskar Stanik. Trener : Jacek Gorczyca

LKS UNIA TURZA : Marcin Musioł - Krzysztof Krzyżok, Gabriel Szkatuła, Grzegorz Jakosz, Adam Ucher - Dawid Skrzyszowski ( 88` Emanuel Markiewicz ), Arkadii Herasymov, Bartłomiej Sikorski, Paweł Polak ( 90+3` Jan Krupiński ), Paweł Kulczyk ( 78` Denys Miroshnychenko ) - Dawid Hanzel. Pozostali rezerwowi : Karol Wacławiec, Szymon Sosna. Trener : Jan Adamczyk