Kolejna wygrana MKS Wodzisław Śląski

2016-10-12, Autor: mk

Drugi, wodzisławski mecz rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Kadetów MU-16 w strefie śląsko-opolskiej okazał się udany dla naszych koszykarzy. MKS Wodzisław Śląski wygrał z MOSM Bytom II.

Szczególnie pierwsza, trzecia i czwarta kwarta meczu mogła przypaść do gustu licznie zgromadzonym kibicom w hali Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu Śląskim, której to szkoły uczniami w klasie sportowej są wszyscy zawodnicy tego zespołu. Niestety o drugiej kwarcie nasi zawodnicy zapewne chętnie by zapomnieli. Nie udało się im w pełni skoncentrować w meczu z przeciwnikiem teoretycznie słabszym.

Spotkanie zakończyło się wynikiem: 94:63 dla MKS Wodzisław Śląski (22:10, 16:25, 28:17, 28:11).

Punkty dla drużyny z Wodzisławia Śląskiego zdobyli: Laskowski Łukasz 24, Szlachta Rafał 20, Michałowski Patryk 18, Panic Mateusz 10, Kaczor Remigiusz 8, Szlachta Robert 7, Grabski Jakub 3, Płonka Grzegorz 2, Przybyła Łukasz 2. W zawodach brał też udział: Moczała Dawid i Zanobol Adrian. Trener zespołu: Marek Malik.