MKS Wodzisław: kadeci udanie rozpoczęli rok

2015-01-17, Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
Po przerwie na własnym boisku zaprezentowali się kadeci MKS Wodzisław. Przeciwnikiem była drużyna AZS MOS Opole. Po dobrej grze wodzisławski zespół odniósł pewne zwycięstwo 66:44.

Punkty dla MKS WODZISŁAW Śl. w tym meczu zdobyli: Paryło Jan 17, Wutke Sebastian 16 – kapitan drużyny, Syska Kamil 15, Wieczorek Jakub 8, Adamczyk Adrian 4, Banasik Bartosz 3, Pawliński Karol 3.

Kadeci MU-16 wygrali też pierwszy wyjazdowy mecz po przerwie świątecznej odnosząc zdecydowane zwycięstwo 52:28.

Punkty dla MKS WODZISŁAW Śl. zdobyli: Syska Kamil 19, Banasik Bartosz 10, Paryło Jan 10, Pawliński Karol 9, Adamczyk Adrian 2, Wodecki Tomasz 2.

Najlepszym zawodnikiem MKS –u w tym meczu był Kamil Syska.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0