Nędza najbliższym rywalem Odry Wodzisław

2018-08-17, Autor: tora

LKS 1908 Nędza sprawdzi dyspozycję Odry Wodzisław. Pojedynek odbędzie się w sobotę o godzinie 17.00 w ramach 3. kolejki okręgówki.

Na Stadion Aleja przyjeżdża drużyna, która została przydzielona do Ziny Klasy Okręgowej w letniej przerwie między rozgrywkami.

Obecnie Odra Wodzisław i LKS 1908 Nędza posiadają po 4 punkty oraz mają zbliżony, dodatni bilans bramkowy. Podopieczni Ryszarda Wieczorka swój ostatni mecz zremisowali, zaś ich sobotni rywal dwa razy wychodził na prowadzenie w spotkaniu z KS Kornowac prowadząc 1:0, a następnie 3:2, kończąc ostatecznie zwycięstwem 4:3.

LKS 1908 Nędza w przerwie między sezonami klub został decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej przeniesiony do naszej grupy. W ubiegłych rozgrywkach „okręgówki goście zajęli 8. lokatę zdobywając 42 punkty. Od sierpnia 2017 do czerwca 2018 w lidze zdobyli i stracili taką samą ilość bramek, 59.