Odra remisuje z liderem

W spotkaniu 15. kolejki rybnickiej klasy C Odra Wodzisław zremisowała z liderem rozgrywek Płomieniem Czuchów 1:1. To pierwszy mecz na własnym boisku, w którym piłkarze Odry nie zgarnęli 3 punktów.

W pierwszej połowie stroną dominującą była Odra. Piłkarze z Wodzisławia, nie byli w stanie wykorzystać stworzonych sytuacji i wynik do przerwy był bezbramkowy. Druga część meczu to już inny obraz gry. Gracze z Czuchowa zagrali lepiej i mecz się wyrównał. Goście często kontratakowali stwarzając sobie przy tym kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Na prowadzenie jednak, za sprawą Szymona Powichrowskiego wyszła Odra.

Odra cieszyła się z prowadzenia tylko kilka minut. Bramkę dla gości strzałem zza linni pola karnego zdobył Mateusz Kus doprowadzając do remisu. Końcówka spotkania to ataki z obu stron i agresywna gra piłkarzy gości. W 90. minucie spotkania Stolarski miał piłkę meczową. Zmarnował jednak dobrą okazję i wynik zakończył się remisem.

Odra 1922 Wodzisław – Płomień Czuchów 1:1 (0:0)
1:0 - Powichrowski
1:1 - Kus

Odra: Krzywodajć – Cichy, Kamiński, Demus, Błaszczyk - Fira, Jasiak, Powichrowski, Klimek (Kosiński) - Stolarski, Bobrzyk