WIADOMOŚCI    |    KULTURA I ROZRYWKA    |    SPORT I REKREACJA    |    EDUKACJA    |    BIZNES    |    FOTOGALERIA
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Treść wiadomości:

Wyślij

Odra remisuje z liderem

15 listopada 2011, autor: Redakcja, źródło: odra.wodzislaw.pl
W spotkaniu 15. kolejki rybnickiej klasy C Odra Wodzisław zremisowała z liderem rozgrywek Płomieniem Czuchów 1:1. To pierwszy mecz na własnym boisku, w którym piłkarze Odry nie zgarnęli 3 punktów.
ZOBACZ PODOBNE
ŚZPN wreszcie podjął decyzję w sprawie Odry
Po kilku tygodniach zwłoki, Śląski Związek Piłki Nożnej wreszcie głosował nad wnioskiem o przyłączenie Odry w grono swoich IV-ligowców. Włodarze związku powiedzieli wodzisławskiemu klubowi "nie".  2014-09-20
Piłkarze Odry z wizytą w ŚZPN. Nic nie wskórali
Bartosz Zyguła, Rafał Czogalik, Piotr Górnicki i Marek Walczak - cała czwórka pojechała do Katowic, by spotkać się z prezesem Śląskiego Związku Piłki Nożnej - Rudolfem Bugdołem. Do spotkania doszło, ale wnioski dla Odry nie są pozytywne. Cudu nie będzie.  2014-09-17
ŚZPN jednak zbierze się w sprawie Odry
Będzie decyzja w sprawie Odry. Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej w piątek będzie głosował nad wnioskiem wodzisławskiego klubu o przyjęcie go do swoich struktur.  2014-09-17

W pierwszej połowie stroną dominującą była Odra. Piłkarze z Wodzisławia, nie byli w stanie wykorzystać stworzonych sytuacji i wynik do przerwy był bezbramkowy. Druga część meczu to już inny obraz gry. Gracze z Czuchowa zagrali lepiej i mecz się wyrównał. Goście często kontratakowali stwarzając sobie przy tym kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Na prowadzenie jednak, za sprawą Szymona Powichrowskiego wyszła Odra.

Odra cieszyła się z prowadzenia tylko kilka minut. Bramkę dla gości strzałem zza linni pola karnego zdobył Mateusz Kus doprowadzając do remisu. Końcówka spotkania to ataki z obu stron i agresywna gra piłkarzy gości. W 90. minucie spotkania Stolarski miał piłkę meczową. Zmarnował jednak dobrą okazję i wynik zakończył się remisem.

Odra 1922 Wodzisław – Płomień Czuchów 1:1 (0:0)
1:0 - Powichrowski
1:1 - Kus

Odra: Krzywodajć – Cichy, Kamiński, Demus, Błaszczyk - Fira, Jasiak, Powichrowski, Klimek (Kosiński) - Stolarski, Bobrzyk