SKI Team zdobył kolejne medale

2017-06-28, Autor: PS, źródło: KS SKI TEAM

Świetny występ całej ekipy biegaczy z KS SKI TEAMU Wodzisław Śl. na zawodach w Chorzowie, gdzie odbyła się kolejna edycja Biathlonu Dla Każdego. Wodzisławscy biegacze zdobyli dwa srebrne medale.

W kategorii Open mężczyzn 2 miejsce zajął Robert Paszkiewicz, uzyskując najlepszy czas dnia w samym biegu. Drugi medal zdobył Michał Skorupa w kategorii klas I-III zajmując drugie miejsce.

Świetnie spisała się także Zofia Paszkiewicz zajmując miejsce 4, tuż za podium. Poza tym w starszych kategoriach zawodnicy wywalczyli kilka miejsc w pierwszej szóstce.

W klasach 4-6 dziewczyn, 5 miejsce dla Emili Piskowskiej a tuż za nią na 6 miejscu Julia Długi.

W kategorii gimnazjalistów 5 miejsc Kamil Kremski, 6 miejsce dla Sebastiana Mrozka.

W kategorii open kobiet również dwie zawodniczki w czołowej szóstce: 5 miejsce dla Izabelli Sikorskiej 6 miejsce dla Ani Baszton.

Trenerem zawodników jest Krzysztof Skorupa.

Zawodnicy KS SKI TEAM Wodzisław Śl. startują w ramach projektu "NA NARTACH BIEGOWYCH BIEGNIJ NA IGRZYSKA" wspieranego przez Władze Miasta Wodzisławia Śląskiego.