Zwycięstwo Odry Centrum na inaugurację rundy rewanżowej

2015-11-30, Autor: ps, źródło: mat. prasowe
28 listopada, w meczu XVIII kolejki rybnickiej A klasy, MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski zwyciężył w pierwszym meczu rundy rewanżowej z Wichrem Wilchwy.

Mecz wodzisławskich drużyn rozpoczął się o godz. 13:00. Piłkarzom Wichru Wilchwy nie udało się zrewanżować za sierpniową porażkę i ulegli Odrze 0:1.

Jedyna bramka, która padła w meczu, została zdobyta w 40. minucie z rzutu karnego przez Remigiusza Wróblewskiego. Gra Odry Centrum nie była dla kibiców satysfakcjonująca, lecz kolejne 3 punkty umocniły wodzisławski klub przed wiosennymi meczami. Kolejne spotkanie A klasy dopiero w II połowie marca.