0

Siatkówka: kadetki ZORZY 6. na Śląsku

Pomimo zwycięstwa w turnieju półfinałowym, kadetkom ZORZY Wodzisław nie udało się wywalczyć medalu Mistrzostw Śląska.

2011-02-28 1851 Autor: Redakcja
Dobry start skaterów z Mszany
1

Rozpoczął się kolejny sezon I-ligowych rozgrywek w skata. W pierwszej kolejce drużyna S.C. WOKiR Mszana pokonała Silesie Rybnik i Asy Żory.

2011-02-26 1567 Autor: dk
Przed PZPN-em ratował Odrę Dariusz Kozielski
0

MKS Odra: widmo wyrzucenia z PZPN oddalone

Polski Związek Piłki Nożnej nosił się z zamiarem wyrzucenia Odry Wodzisław z pierwszoligowych rozgrywek. Powodem miały być zaległości wobec piłkarzy.

2011-02-25 1869 Autor: Redakcja
0

Indywidualne Mistrzostwa w Szachach

Spróbuj swoich sił w Indywidualnych Mistrzostwach w Szachach, organizowanych przez starostwo powiatowe.

2011-02-24 1663 Autor: dk
Interesuję Cię piłka nożna?
1

Weź udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sporcie.

2011-02-23 1763 Autor: redakcja ; materiały prasowe
0

WDK Czyżowice: wielkie granie

Już w najbliższą niedzielę, w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach będzie można zagrać w różnego rodzaju gry planszowe.

2011-02-22 1565 Autor: dk
MKS Zorza: dwa kolejne zwycięstwa
4

Bardzo dobrze spisały się podopieczne trenera Lechowicza w turnieju siatkarskim rozegranym w Krzanowicach.

2011-02-21 1569 Autor: D.Firut
- To najlepszy występ zawodniczek - mówi trener Krzysztof Skorupa
0

Najlepszy start biegaczy w historii MKS Wodzisław

Od 14 do 20 lutego w Zakopanem odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich. Jest to najważniejsza impreza dla juniorek i juniorów w Polsce, gdzie przyznawane są tytuły Mistrza Polski. Wręcz niespotykaną formą szczyciły się tam młode biegaczki MKS Wodzisław. Zdobyły aż 6 medali.

2011-02-21 3167 Autor: ig ; materiały prasowe
MKS Wodzisław: medal za medalem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie
0

Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach narciarskich zawodniczki MKS Wodzisław pokazują się z jak najlepszej strony. Wczoraj zajęły czołowe miejsca w sprincie na 1000 m stylem klasycznym, dziś wywalczyły kolejne medale.

2011-02-17 1926 Autor: ig
Turniej to jednocześnie ogólnopolskie mistrzostwa w piłce nożnej
0

Powiat: zgłoś się do turnieju \"Z podwórka na stadion\"

Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zdobywców Pucharu Tymbarku i tytułu Mistrzów Polski, obok wielkich emocji, czekają wspaniałe nagrody – wyjazd na imponujący stadion klubu Ajax Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.