0

MMA na wodzie: sukces BOA Wodzisław Śl.

Złoto i srebro wywalczyli zawodnicy BOA Wodzisław Śląski podczas amatorskich zawodów MMA. Po raz pierwszy w Polsce walki miały miejsce na platformie pływającej po wodzie.

2013-07-31 3850 Autor: mkor
0

Spływ Meandrami Odry: zainteresowanie olbrzymie

Miejsca na "Miting Wodniacki Meandrami Odry" zapełniły się błyskawicznie. Do środy można jeszcze zapisać się na listę rezerwową.

2013-07-30 2066 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

GP w siatkówce plażowej: Radlin też opanowany przez Musiolików

Po zwycięstwie w pierwszym turnieju eliminacyjnym, nie zwolnili tempa. Wojciech i Grzegorz Musiolik znowu okazali się najlepsi. Tym razem wygrali na boisku w Radlinie.

2013-07-28 2315 Autor: mkor, Monika Holesz
0

Skaterzy z Mszany reprezentowali Polskę w Bremie

Skaterzy SC GOKiR Mszana, ubiegłoroczni mistrzowie Polski, reprezentowali nasz kraj w prestiżowym turnieju XVIII Champions-League 2013. Zawody odbyły się w dniach 12-14 lipca w hotelu Maritim w niemieckiej Bremie. W sumie startowało w nich 48 międzynarodowych ekip, w tym dwie z Polski.

2013-07-27 1595 Autor: mk; źródło: UG Mszana
Sonia Fulneczek jako zwyciężczyni biegu głównego na 800 metrów
0

Znakomite wyniki narciarek MKS-u Wodzisław

W 8. Międzynarodowym Biegu w Karwinie świetnie spisały się narciarki MKS-u Wodzisław. Na najwyższych miejscach podium stanęły Natalia Załęska i Sonia Fulneczek.

2013-07-26 1869 Autor: Krzysztof Skorupa, mkor
0

Korzystaj z happy hours na basenie w Połomi

Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie tradycyjnie przygotował wakacyjne promocje na krytej pływalni w Połomii.

2013-07-23 3191 Autor: mkor, źródło: Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie
0

Sprawdź jak 80-lecie świętowała Przyszłosć Rogów

Orkiestra, dyskoteka, odznaczenia i pochwały, a także... lanie 0-5 od Energetyka ROW Rybnik - tak w skrócie wyglądały obchody 80-lecia istnienia Przyszłości Rogów.

2013-07-20 2890 Autor: mkor, Anna Markowska, źródło: gmina Gorzyce
1

Odra pomaga dzieciom

Piłki, bramkarskie rękawice, podkładki, bidony i naklejki w barwach Odry Wodzisław – taką garść prezentów otrzymało Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Łęczycy. Nadawcą tej wielkiej paczki byli fani Odry na emigracji.

2013-07-20 2643 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Mistrzostwa Miast Śląska na Balatonie

Chmury, słońce i wreszcie finał – taki przebieg miały XI Regionalne Mistrzostwa Miast Śląska na „Balatonie”. W turnieju wzięło udział 13 par.

2013-07-19 1692 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Porażka Odry z rezerwami Ruchu Chorzów

W meczu sparingowym Odra uległa drugiej drużynie Ruchu Chorzów 1-3. Gra toczyła się na boisku przy ul. Skrzyszowskiej.

2013-07-18 1696 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław