0

Tenis stołowy: zainaugurowali rok turniejem zimowym

W minioną niedzielę miał miejsce I turniej w tenisie stołowym w ramach cyklu „4 pory roku”. Wzięło w nim udział 20-stu zawodników z Wodzisławia, okolicznych miast i gmin, a nawet z powiatu brzozowskiego.

2014-01-31 2135 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Mamy mistrzynię Europy! Biało-czerwona Lizbona!

Niebywała rzecz. Sandra Pniak, na odbywających się w Lizbonie Mistrzostwach Europy w brazylijskim Jiu Jitsu, zdobyła złoty medal i tytuł mistrzyni Europy!

2014-01-30 3104 Autor: Mateusz Kornas
0

MŚ w Val di Fiemme: Bielecka zadebiutowała

Podczas mistrzostw świata juniorów w Val di Fiemme rozegrano sprint stylem łyżwowym. Dominika Bielecka zajęła odległe 46. miejsce, ale i tak była najlepsza z Polek.

2014-01-30 1478 Autor: mkor, źródło: fis
1

Mistrzostwa Świata w Val di Fiemme z udziałem Bieleckiej!

Dominicka Bielecka zakwalifikowała do startu w Mistrzostwach Świata w włoskim Val di Fiemme. W tej ważnej imprezie, zawodniczka MKS-u Wodzisław zadebiutuje już dzisiaj. Jej występy można na bieżąco śledzić.

2014-01-29 2747 Autor: mkor, Krzysztof Skorupa
0

Mieszkaniec Połomi wygrał śląski wyścig wraków

Łukasz Rduch, 30-letni mieszkaniec Połomi, wygrał 10 edycję widowiskowego wyścigu Wrak-Race Silesia. Zawody odbyły się w niedzielę, 26 stycznia w Katowicach.

2014-01-28 2564 Autor: mk; źródło: UG Mszany
0

Zorza bije lidera

Kadetki Zorzy Wodzisław pozytywnie zaskoczyły i pokonały w minionej kolejce lidera swojej grupy AZS Politechnikę Częstochowską 3:2.

2014-01-27 2007 Autor: mkor, źródło: ŚZPŚ
0

Słaby mecz Zorzy, sytuacja się komplikuje

Kolejne trudne spotkanie rozegrały w Katowicach siatkarki Zorzy. W 19. kolejce rozgrywek II ligi piłki siatkowej nasze zawodniczki przegrały z Sokołem Katowice 0:3. Obie drużyny świadome były wagi tego pojedynku.

2014-01-27 1704 Autor: Dariusz Firut
Trener Jakosz może być zadowolony z poczynań Odry na rynku transferowym
0

Odra rośnie w siłę

Arkadiusz Lalko i Piotr Glenc zostali nowymi piłkarzami III-ligowej Odry Wodzisław Śląski.

2014-01-27 1805 Autor: mkor, źródło: odra.wodzislaw.pl
0

MKS Wodzisław wygrywa na wyjeździe, mimo fatalnego początku

Z tarczą wrócili z Jaworzna koszykarze MKS-u Wodzisław (rocznik 1999-2000). Wodzisławianie pokonali tamtejszy MCKiS 52:48 (4:13, 14:8, 21:11, 13:16).

2014-01-26 1322 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Przed nami zimowy turniej tenisa stołowego

TKKF Relaks rozpoczyna sezon turniejem zimowym, który zaplanowano na 26 stycznia. Zawody będą miały miejsce w Szkole Podstawowej nr 21 w Wodzisławiu.

2014-01-21 1405 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe