0

Radliński Bieg Ekologiczny już w sobotę!

W sobotę 2 maja po raz dwudziesty w Radlinie-Głożynach odbędzie się Radliński Bieg Ekologiczny. Organizatorzy spodziewają się kilkuset osób.

2015-04-29 1691 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
1

Koszykarze MKS-u Wodzisław wywalczyli półfinał Mistrzostw Polski!

Na hali Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego miał miejsce ćwierćfinałowy turniej Mistrzostw Polski w koszykówce chłopców MU-14. Gospodarze - drużyna MKS-u Wodzisław, wygrał wszystkie trzy spotkania i tym samym wywalczyła upragniony awans do 1/2 finału.

2015-04-28 1572 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Górnik Pszów coraz bliżej spadku

Zamykający tabele IV ligi II grupy Górnik Pszów przegrał z Jednością 32 Pyszowice i jednocześnie jeszcze bardziej pogorszył swoją sytuację w lidze.

2015-04-26 1357 Autor: mkor, źródło: Górnik Pszów
0

Bolesna porażka Unii Turza

LKS Unia Turza Śląska przegrała na wyjeździe z GKS Radziechowy Wieprz 1:2 po dramatycznej końcówce.

2015-04-26 1790 Autor: mkor, źródło: Unia Turza
0

Radlin: pracuje w szkole podstawowej, zdobyła złoto na Majorce

Hanna Kozak zwyciężyła w zawodach pływackich XXI Mallorca Open Masters. Przywiozła kilka medali, ale najważniejszy jest puchar Majorki.

2015-04-24 1944 Autor: mkor, źródło:mat. pras.
0

Gorila w Opalenicy: medale Henka i Ciołka

Klub Academia Gorila Wodzisław Śląski brał udział w VII edycji Memoriału Helio Gracie. Zjednoczone siły Academii Gorila Warszawa, Wodzisław Śląski i Ostrów Mazowiecki uplasowały się na trzecim miejscu w klasyfikacji drużynowej.

2015-04-24 1470 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Szermierka: Daniel Marcol wciąż potwierdza talent

Daniel Marcol ciągle pokazuje, że ma duże umiejętności i nie zamierza usuwać się w cień. Podczas zawodów Pucharu Polski Seniorów w szpadzie mężczyzn, zawodnik Górnika Radlin zajął 6. miejsce. Wystartowało ponad 100-stu zawodników z 8 państw.

2015-04-23 2184 Autor: mkor
0

Kolejny sukces wszechstronnej Sandry Pniak

Sandra Pniak w czasie odbywających się Akademickich Mistrzostw Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc pokazała, że w sporcie można być świetnym w kilku dyscyplinach i osiągać w nich sukcesy. Po wyczerpującym wysiłku Sandra stanęła na podium powiększając kolekcję swoich krążków o brązowy medal.

2015-04-23 1371 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Turniej o Puchar Starosty w 2014 roku
0

Są jeszcze miejsca na amatorski turniej piłkarski!

-Zrezygnowały dwie drużyny. To stwarza okazję by kolejne, nowe dwa zespoły dołączyły do turnieju - mówi nam organizator Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Wodzisławskiego, Grzegorz Kamiński. Amatorzy zagrają dla Mirosław Roska, który choruje na mukowiscydozę.

2015-04-22 1304 Autor: Mateusz Kornas
0

Zorza nie zagra w finale MP

Młodziczki Zorzy Wodzisław nie zagrają jednak o mistrzostwo Polski. Zespół z Wodzisławia przegrał decydujący mecz 1/2 finału w Rumii.

2015-04-19 1339 Autor: mkor, źródło: Zorza Wodzisław