0

IV liga: Górnik i Unia przegrywają

Kolejna kolejka IV ligi jest już za nami. Unia Turza uległa Iskrze Pszczyna 1:0, a Górnik Pszów przegrał 0:2 z LKS Bełk.

2015-05-31 1333 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Ostatni dzień zapisów do turnieju koszykówki ulicznej
0

Polskie Centrum Mediacji Oddział w Wodzisławiu Śląskim oraz I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim zapraszają na turniej koszykówki ulicznej „Streetball Wodzisław”.

2015-05-31 1049 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

IV liga: Unia gra z Iskrą a Górnik podejmuje lidera ligi

Górnik Pszów w sobotnie popołudnie zagra z liderem ligi LKS Bełk, a tego samego dnia i o tej samej porze Unia Turza na wyjeździe zmierzy się z Iskrą Pszczyna.

2015-05-30 1326 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Przed nami Festiwal Sztafet Biegowych

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów 1 czerwca wezmą udział w Festiwalu Sztafet Biegowych. Zawody będą miały miejsce na stadionie przy ul. Bogumińskiej.

2015-05-29 1124 Autor: mkor, źródło: MOSiR Centrum
0

Piłkarki z Wodzisławia w wojewódzkim finale

Po raz kolejny doskonale spisały się dziewczęta reprezentujące Gimnazjum nr 2 w rozgrywkach piłki nożnej.

2015-05-29 1696 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Nadchodzi Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego

Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego nadchodzi wielkimi krokami. Do wydarzenia zostały jeszcze dwa tygodnie.

2015-05-28 978 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Gracze Unii mogą sobie dodać kolejne oczko w ligowej tabeli
0

IV liga: remis Unii Turza w Bojszowach

Od 4 meczów Unia Turza Śląska jest niepokonana. Tym razem zremisowała przy rzęsiście padającym deszczu na boisku GTS Bojszowy 0:0. Kolejne spotkanie przegrał Górnik Pszów.

2015-05-25 1552 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Wodzisławskie Goryle nie zwalniają tempa

W ubiegłym tygodniu zawodnicy wodzisławksiej Academii Gorila brali udział w XIII Pucharze Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu. To druga co do wielkości impreza tej dyscypliny w naszym kraju.

2015-05-24 1491 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Relacja z rajdu rowerowego w Czechach

Przejażdżka pięknymi terenami okolic Budisova nad Budisovką, zwiedzanie kopalni łupka i miejscowego muzeum oraz zabawa integracyjna. To główne atrakcje dwudniowego Rajdu Rowerowego organizowanego przez GOKiR Mszana.

2015-05-24 1777 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kolejny sukces piłkarek z Gimnazjum nr 2 w Coca-Cola Cup

Żeńska drużyna piłki nożnej Gimnazjum nr 2 im. Ziemi Wodzisławskiej w Wodzisławiu Śląskim reprezentowała szkołę w finale wojewódzkiego turnieju Coca Cola Cup.

2015-05-24 1358 Autor: mkor, źródło: mat. pras.