Koszykarki Olimpii zwycięstwem z Chrobrym Głuchołazy zapewniły sobie tytuł mistrzowski II Ligi Kobiet
0

Olimpia Wodzisław kończy sezon wygraną i zdobywa mistrzostwo koszykarskiej II Ligi Kobiet

Mimo kłopotów zdrowotnych związanych z kontuzjami zawodniczek oraz porażkami odniesionymi w dwóch ostatnich meczach rozgrywek, koszykarki Olimpii Wodzisław Śląski obroniły pozycję lidera i zajmując pierwsze miejsce w grupie południowej II Ligi Kobiet awansowały do fazy ogólnopolskiej, której zwycięzca uzyska awans do I Ligi Kobiet w sezonie 2016/2017.

2016-02-29 1842 Autor: ps, źródło: Olimpia Wodzisław Śląski
Kadra Śląska z wodzisławianinem w składzie zdobyła złoto ogólnopolskiej olimpiady koszykarskiej
0

Zawodnik MKS-u Wodzisław Śląski zdobył z Kadrą Śląska złoto Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Koszykarska reprezentacja województwa Śląskiego, z Tobiaszem Ptakiem, zawodnikiem MKS-u Wodzisław, w składzie, wygrała Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Koszykówce Chłopców.

2016-02-28 1918 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław
Trzy medale (w tym Mistrzostwo Polski, Wicemistrzostwo Polski i III miejsce) zdobyli zawodnicy Octagonu na VI Mistrzostwach Polski w jiu-jitsu
0

Octagon Team Wodzisław z medalami VI Mistrzostw Polski w jiu-jitsu

W dniach 20-21 lutego odbyły się VI Mistrzostwa Polski No Gi jiu-jitsu w Luboniu pod Poznaniem. Jest to największa impreza No Gi (bez kimon) w kraju z ponad tysiącem startujących zawodników.

2016-02-26 2043 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
13 marca w Wodzisławiu Śląskim odbędą się zawody biegowo-nordicowe ''Regatta Cross Na Dzień Kobiet''
0

Regatta Cross Na Dzień Kobiet: trwają zapisy na marcowy bieg i marsz nordic walking

13 marca odbędzie się kolejna impreza biegowo-nordicowa Klubu Sportowego Forma, czyli "Regatta Cross Na Dzień Kobiet".

2016-02-24 1800 Autor: ps, źródło: KS Forma
Agata Warło zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorów w biegach narciarskich
0

Wodzisławianka Agata Warło Wicemistrzynią Polski Juniorów w biegach narciarskich

Wodzisławianka Agata Warło, reprezentująca Narciarski Klub Sportowy Trójwieś Beskidzka, zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorów w biegach narciarskich.

2016-02-23 1979 Autor: ps, źródło: NKS Trójwieś Beskidzka
W miniony czwartek Wojciech Fojcik, marklowiczanin z NKS-u Trójwieś Beskidzka, zdobył srebro Mistrzostw Polski Juniorów
0

Udane starty Wojciecha Fojcika w biegach narciarskich. Wywalczył Wicemistrzostwo Polski

Zawodnik NKS-u Trójwieś Beskidzka i mieszkaniec Marklowic, Wojciech Fojcik, wziął udział w dwóch imprezach biegowych w Jakuszycach. Zawody w ramach "Pucharu Azoty" podwójnie okrasił drugim miejscem, natomiast na Mistrzostwach Polski Juniorów A zdobył srebro.

2016-02-22 1740 Autor: ps, źródło: NKS Trójwieś Beskidzka
XI Bieg Twardziela ma trasę o 2,5 km dłuższą niż w poprzedniej edycji biegu. Czy uda się zawodnikom przebiec ją w 100%?
0

XI edycja Biegu Twardziela już za tydzień. Zgłoszonych jest ponad 130 zawodników

28 lutego w Wodzisławiu Śląskim-Blazy odbędzie się XI już edycja Biegu Twardziela. Lista startowa na zawody została już zamknięta - w biegu wystartuje 138 zawodników.

2016-02-21 1601 Autor: ps, źródło: organizator
Siatkarki MKS Zorza Wodzisław zdobyły tytuł Mistrzyń Śląska Kadetek
0

Kadetki MKS-u Zorza Wodzisław Mistrzyniami Śląska

Ogromnym sukcesem siatkarek Zorzy zakończył się rozgrywany w Bielsku-Białej Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska kadetek. Wodzisławianki, grające rocznikiem młodszym od rywalek, pokonały wszystkie swoje przeciwniczki i zostały Mistrzyniami Śląska.

2016-02-21 2615 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław
Uczniowie Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego zdobyli wicemistrzostwo powiatu w łyżwiarstwie szybkim
0

Gimnazjaliści z Wodzisławia Śląskiego wicemistrzami powiatu w łyżwiarstwie szybkim

12 lutego chłopcy z wodzisławskiego Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego zostali wicemistrzami powiatu w łyżwiarstwie szybkim.

2016-02-19 2329 Autor: ps, źródło: G3MS
Na pływalni NAUTICA zostały uruchomione specjalne atrakcje w ramach ferii zimowych