Ruszyła kolejna edycja ''Biznesowej Ligi Mistrzów''
0

Ruszyła biznesowa „Liga Mistrzów”

Pracownicy różnych firm z regionu po raz kolejny walczą w biznesowej “Lidze Mistrzów”. Za nami faza kwalifikacyjna.

2016-04-30 1762 Autor: ps, Adam Doliba
Zawodniczki Olimpii Wodzisław wygrały pierwszy mecz turnieju finałowego przeciwko MKS-owi Polkowice 67:60
0

Olimpia Wodzisław Śląski wygrywa pierwszy mecz turnieju finałowego o awans

W pierwszym dniu turnieju finałowego o awans do I ligi koszykówki kobiet ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski pokonała zespół MKS-u Polkowice. Już dziś kolejne spotkanie.

2016-04-30 2171 Autor: ps, źródło: Olimpia Wodzisław Śląski
Olimpia Wodzisław Śląski ponownie została gospodarzem turnieju, którego stawką jest awans do I ligi
0

Już jutro ostateczna walka Olimpii Wodzisław o awans do I ligi koszykówki kobiet

Walczące o awans do I ligi kobiet koszykarki Olimpii Wodzisław Śląski ponownie zagrają we własnej hali, bowiem decyzją Polskiego Związku Koszykówki to Wodzisław Śląski został miastem-gospodarzem turnieju finałowego, który rozegrany zostanie 29 kwietnia - 1 maja.

2016-04-28 1626 Autor: ps, źródło: mat. pras.
Unia Turza Śląska kontynuuje wyścig po mistrzostwo IV ligi. W minioną środę zwyciężyła 2:1 ze Spójnią Landek i utrzymuje pozycję lidera
0

IV liga: Unia Turza kontynuuje wyścig po mistrzostwo ligi

Wczoraj, w środę 27 kwietnia, Unia Turza Śląska pokonała na własnym boisku zespół Spójni Landek i utrzymała przewagę punktową nad wiceliderem.

2016-04-28 1540 Autor: ps, źródło: Unia Turza / mat. pras.
3 maja w Radlinie odbędzie się XXI edycja EKO-BIEGU, w którym po raz pierwszy przewidziano kategorię nordic walking
0

Majówka: XXI Radliński Bieg Ekologiczny

3 maja w Radlinie odbędzie się XXI już edycja Radlińskiego Biegu Ekologicznego, w której po raz pierwszy pojawi się nowa kategoria.

2016-04-28 1992 Autor: ps, źródło: organizator
MKP Odra Centrum po wysokim zwycięstwie nad MKS-em Radziejów została nowym liderem A klasy
0

A klasa: MKP Odra Centrum obejmuje fotel lidera. W C klasie APN Odra remisuje

Po 24. kolejce ligowych zmagań w A klasie nastąpiła zmiana na fotelu lidera. Przodownictwo w tabeli objęła drużyna MKP Odra Centrum Wodzisław. W C klasie Akademia Piłki Nożnej Odra Wodzisław Śląski

2016-04-26 3547 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Unia Turza Śląska pokonała 4:1 GTS Bojszowy w meczu wyjazdowym 21. kolejki i powiększyła przewagę nad wiceliderem do 10 oczek
0

Unia Turza Śląska powiększa przewagę nad rywalami. W lidze okręgowej mamy nowego lidera

W meczu 21. kolejki IV-ligowych rozgrywek LKS Unia Turza Śląska odniosła wyjazdowe zwycięstwo i powiększyła przewagę nad wiceliderem. Przyszłość Rogów nowym liderem ligi okręgowej.

2016-04-25 2207 Autor: ps, źródło: mat. pras.
Majówka: pierwsze zawody z cyklu RC Offroad Racing
0

W pierwszą niedzielę maja, w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbędą się pierwsze zawody z cyklu RC Offroad Racing, w których zmierzą się amatorzy...zdalnie sterowanych modeli!

2016-04-24 1661 Autor: ps, źródło: Trzy Wzgórza
Szkółka koszykówki w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”
0

Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim poszerza swoją wiosenną ofertę o szkółkę koszykówki.

2016-04-22 1776 Autor: ps, źródło: UM Wodzisławia Śląskiego
Ponad 140 zawodników wzięło udział w II Biegu Wielkanocnym o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego
0

Ponad 140 zawodników pobiegło w II Biegu Wielkanocnym

10 kwietnia na obiekcie Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim odbył się II Bieg Wielkanocny o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski. Imprezami towarzyszącymi były Monsun Korona Śląska Nordic Walking - Cztery Pory Roku - Wiosna oraz Regatta Bieg z Jajami.

2016-04-21 1698 Autor: ps, źródło: KS Forma