Mróz im nie straszny - 13 Bieg Twardziela
1

25 lutego Klub Sportowy Forma zorganizował 13 Bieg Twardziela. Tegoroczna edycja zdecydowanie różniła się od zeszłorocznej.

2018-02-28 2465 Autor: PS
Narciarskie zawody o Puchar Wójta Gminy Mszana w Istebnej
0

W sobotę 24 lutego w Istebnej na stoku ZAGROŃ Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie zorganizował Zawody Narciarskie o Puchar Wójta Gminy Mszana. Najmłodszym narciarzem w tej stawce był Franek Szczyrba, który nie ukończył jeszcze 6 lat, najstarszym natomiast 71-latek Marian Stanisz.

2018-02-27 1983 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Obiecujący występ MKS Wodzisław w turnieju minikoszykówki
0

W sobotę 24.02 w SP 28 Wodzisław Śl. odbył się turniej minikoszykówki chłopców U-11 M /rocznik 2007 i młodsi/ sezonu 2017/2018.

2018-02-27 2335 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Izabela Sikorska szósta na zawodach Pucharu Polski w Tomaszowie Mazowieckim
0

Zawodnicy KS SKI TEAM Wodzisław Śl. wystartowali w kolejnym Pucharze Polski, który jest eliminacją do Mistrzostw Polski juniorek i juniorów w biegach narciarskich. Izabella Sikorska zajęła 6 miejsce na dystansie 5km.

2018-02-25 2050 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Wyjazdowe zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław
0

Epidemia grypy okazała się niestraszna zawodnikom MKS Wodzisław. W ostatnim meczu mimo znacznych braków kadrowych podopieczni Marka Malika pokonali Pogoń Ruda Śląska 85:73.

2018-02-25 1619 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
20-lecie Powiatu na łyżwach
0

28 lutego na lodowisku w Pszowie uczniowie wezmą udział w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wodzisławskiego w Łyżwiarstwie.

2018-02-23 1664 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Ruszają zapisy do
0

Ruszają zapisy do "Biegu o Święcelnik Wójta Gminy Mszana"

Połomski kulinarny rarytas, czyli święcelnik, będzie nagrodą w biegu, organizowanym 17 marca w Gminie Mszana.

2018-02-21 1623 Autor: PS, źródło: UG Mszana
Eliminacje do Turnieju Mistrzostw Polski Juniorów w wykonaniu SKI Teamu
0

Pierwsze zawody eliminacyjne do Mistrzostw Polski rozegrano w Ptaszkowej, zawodnicy SKI Teamu rywalizowali tam w dwudniowych zawodach.

2018-02-20 1473 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Unia lepsza od Elany Toruń
0

Unia Turza w sobotę odniosła swoje czwarte zwycięstwo w meczach sparingowych pokonując 2:1 lidera II grupy III ligi Elanę Toruń. Obie bramki dla unitów zdobył Marek Gładkowski.

2018-02-19 1765 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl