Zwycięski powrót drużyn Zorzy na siatkarskie parkiety!
0

26 września rozpoczął się w śląskiej siatkówce sezon 2020/2021. Świetnie na inaugurację wypadły siatkarki Zorzy. Wodzisławianki nie tylko odniosły w weekend komplet zwycięstw, ale w żadnej z potyczek nie straciły nawet seta.

2020-09-30 2793 Autor: mk, źródło: MKS Zorza
Odra Wodzisław: zwycięstwo w trudnym spotkaniu
0

Odra Wodzisław pokonała 4:1 bardzo dobrze grający w tym meczu i tworzący ciężkie warunki dla wodzisławian Rozwój Katowice. Wynik otworzył Piotr Zieliński, który jeszcze przed przerwą podwyższył prowadzenie. W drugiej połowie do bramki rywali trafił jeszcze Damian Tarka, a wynik ustaliła bramka samobójcza strzelona przez zawodnika Rozwoju.

2020-09-28 1491 Autor: mk, źródło: Kamil Sobala, Odra Wodzisław
Unia Turza: pierwsze wyjazdowe zwycięstwo!
0

Unia Turza pokonała w sobotę na wyjeździe Iskrę Pszczyna 5:2 w meczu X kolejki spotkań II grupy IV ligi. To pierwsza wygrana unitów w tym sezonie na obcym boisku i czwarty z rzędu mecz bez porażki.

2020-09-28 1271 Autor: mk, źródło: Unia Turza
Unia Turza: wreszcie zwycięstwo
0

42 dni kazali czekać unici swoim sympatykom na kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi. Stało się to w niedzielę, kiedy turzanie w końcówce meczu przechylili szalę na swoją stronę i ograli Kuźnię Ustroń 2:0.

2020-09-22 1505 Autor: mk, źródło: Unia Turza
Odra Wodzisław: pełna pula zgarnięta
0

Odra Wodzisław zgarnęła pełną pulę po pewnym zwycięstwie z Drzewiarzem Jasienica. Wynik otworzył Adrian Tabala w 34. minucie, a trzy minuty później prowadzenie podwyższył Damian Tarka

2020-09-21 1320 Autor: mk; źródło: Odra Wodzisław
MKS: dobry występ wodzisławskich koszykarzy
0

Zawodnicy MKS Wodzisław zespołu rocznika 2006 i młodsi brali udział w Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski U14M Radom 2020. W turnieju wystąpiły 32 najlepsze drużyn w kraju. W wyniku losowania wodzisławianie znaleźli się w grupie „A” wraz z drużynami: MKS Grójec, ŁKS Szkoła Gortata Łódź i MKK Basket Gorzów Wielkopolski.

2020-09-16 1715 Autor: mk, źródło: MKS Wodzisław
11. Błękitna Wstęga Balatonu we wrześniu
0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" zaprasza na jedenastą Błękitną Wstęgę Balatonu, której trasa będzie wiodła przez malownicze ścieżki leśne Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”. Wydarzenie odbędzie się 27 września.

2020-09-15 1833 Autor: mk, źródło: MOSiR
Czwarty remis Unii Turza
0

Seniorzy Unii Turza polubili dzielić się punktami z rywalami, bowiem w ten weekend zanotowali już czwarty, na siedem rozegranych spotkań, rezultat remisowy. Tym razem na wyjeździe z LKS Czaniec padł wynik 1:1.

2020-09-14 1380 Autor: mk; źródło: Unia Turza
Odra pewnie pokonała Podbeskidzie
0

Odra Wodzisław pewnie pokonała Podbeskidzie II Bielsko-Biała. Sobotni mecz zakończył się wynikiem 4:0.

2020-09-14 1282 Autor: mk; źródło: Odra Wodzisław
Sandra Pniak obsypana medalami na Mistrzostwach Polski
0

Wielki sukces Akademii Sportowej Top Team z Wodzisławia Śląskiego na mistrzostwach kraju w Bochni. Zawodnicy wraz z trenerką Sandrą Pniak wrócili obsypani medalami.