Kolejny sparing, kolejne zwycięstwo. Odra Wodzisław 6:0 Unia Racibórz
0

Wczoraj Odra Wodzisław rozegrała kolejny mecz kontrolny przed nowym sezonem. Podopieczni Jacka Trzeciaka nie dali żadnych szans czwartoligowej Unii Racibórz i pewnie pokonali przyjezdnych 6:0.

2022-07-28 1908 Autor: KB
Artur Gać oraz inni odchodzą. Dziesięciu zawodników opuszcza klub
0

Dziesięciu piłkarzy Odry Wodzisław, którzy jeszcze w rundze wiosennej występowali w klubie z Bogumińskiej opuszcza klub. Wśród nich jest Artur Gać, który przez sześć sezonów był związany z wodzisławskim klubem.

2022-07-26 2442 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Wodzisławska Plaża 2022. Drugi turniej eliminacyjny za nami
0

W upalną sobotę, 23 lipca, odbył się drugi turniej siatkówki plażowej mixtów z cyklu „Wodzisławska Plaża 2022”. Dwie ukraińskie ekipy zajęły pierwsze miejsca.

2022-07-25 3267 Autor: KB, źródło: ZORZA Wodzisław Śląski
5:0. Pewne zwycięstwo Odry Wodzisław z Unią Turza Śląska
0

Kolejnym sparingowym rywalem Odry Wodzisław był lokalny zespół, Unia Turza Śląska. 3-ligowa drużyna nie dała szans rywalom z 4. ligi. Mecz był rozgrywany systemem 3x30 minut, a wszystkie bramki padły do 45. minuty meczu. Odra pewnie wygrała to spotkanie 5:0.

2022-07-22 1476 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Sukces wodzisławskiego policjanta. „Wykręcił” najlepszy czas
1

Jeden z wodzisławskich policjantów w wolnych chwilach pasjonuje się kolarstwem szosowym. W ostatnim czasie wziął udział w 16. Grand Prix Amatorów na Szosie - Rowerem przez Polskę. Tomasz Stępień nie miał sobie równych i z najlepszym czasem ukończył jazdę na 120 kilometrów.

2022-07-20 1871 Autor: KB, źródło: KPP Wodzisław
Drugi sparing, drugi remis. Odra Wodzisław 3:3 ROW Rybnik
0

W drugim meczu kontrolnym przed nowym sezonem Odra Wodzisław zremisowała z ROW-em Rybnik 3:3. Do przerwy Odra prowadziła już 2:0, ale w drugiej odsłonie rozwiązał się worek z bramkami i oglądaliśmy jeszcze 5 trafień. Ostatecznie ROW zdołał doprowadzić do wyrównania. Bramki dla Odry zdobyli Artur Gać, Radosław Kruppa oraz zawodnik testowany.

2022-07-17 3805 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Szkatuła piłkarzem Odry. Dwóch zawodników przedłużyło kontrakty
0

Odra Wodzisław dokonała drugiego, letniego wzmocnienia przed nowym sezonem. Nowym nabytkiem „Dumy Wodzisławia” jest Przemysła Szkatuła. Zawodnik rozpoczynał karierę piłkarską od Wodzisławia, w poprzednim sezonie występował w Ruchu Chorzów. Dwóch piłkarzy, Wojciech Wenglorz i Maciej Kłosek przedłużyli natomiast swoje umowy z Odrą.

2022-07-14 3643 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Pierwszy transfer. Tomasz Krężelok w Odrze Wodzisław
0

Odra Wodzisław przeprowadziła pierwszy transfer w tym oknie transferowym. Nowym zawodnikiem drużyny z Bogumińskiej został Tomasz Krężelok. Piłkarz występuję na pozycji pomocnika. Byłą drużyną Krężeloka był GKS Tychy.

2022-07-12 1538 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Pierwszy sparing. Odra remisuje z Pniówkiem
0

Za nami pierwszy mecz kontrolny Odry Wodzisław przed nowym sezonem. Rywalem wodzisławskiej ekipy był Pniówek Pawłowice. W meczu padł remis 2:2. Było to pierwsze spotkanie pod wodzą nowego trenera Jacka Trzeciaka.

2022-07-10 1876 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Sukces biathlonistów. Siedem medali Mistrzostw Polski
0

Młodzi biathloniści z sukcesem zakończyli udział w Mistrzostwach Polski. Zawodnicy UKS Strzał Wodzisław Śląski wrócili do miasta z rekordową ilością siedmiu medali. Zdobyli je zarówno w biegach indywidualnych, jak i sztafetowych.

2022-07-06 2046 Autor: KB, źródło: UKS Strzał Wodzisław Śląski