Kibice przecierali oczy ze zdumienia. To była szarża

To było kolejne fantastyczne widowisko jakie stworzyły dla swoich kibiców zawodniczki SWD Wodzisław. Juniorki SWD zremisowały z mistrzyniami Polski z Łodzi.

Zobacz
2021-08-30 2458 Autor: Grzegorz Matla
To był zacięty mecz! Dziewczyny dały radę

Dziewczyny z SWD Wodzisław wygrały z rywalkami z Tczewa w zaciętym pojedynku 3:2.

Zobacz
2021-08-29 2579 Autor: Grzegorz Matla
Był ogień! Wodzisław remisuje na własnej murawie

Wczoraj piłkarze Odry Wodzisław stanęli naprzeciw swojego sportowego rywala, trzecioligowego zespołu LKS Goczałkowice - Zdrój. Była moc - mówią kibice.

Zobacz
2021-08-22 3875 Autor: Grzegorz Matla
SWD Wodzisław Śląski - SMS II Łódź 5:3

W 1. kolejce piłkarskiej I ligi kobiet zawodniczki SWD Wodzisław Śląski pokonały na własnym stadionie SMS II Łódź 5:3. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania!

Zobacz
2021-08-16 4700 Autor: Grzegorz Matla
Odra Wodzisław - Piast Żmigród 1:1

Odra Wodzisław w debiucie na trzecioligowych boiskach w sezonie 2021/22 zremisowała na własnym stadionie z Piastem Żmigród 1:1.

Zobacz
2021-08-08 11171 Autor: Grzegorz Matla
Pierwsza połowa przesądziła o wyniku spotkania

Odra Wodzisław przegrała w trzecim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego z rezerwami Zagłębia Sosnowiec. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Zagłębie II Sosnowiec 3:0 Odra Wodzisław.

Zobacz
2021-07-22 5301 Autor: Grzegorz Matla
Widowiskowe zawody w Gogołowej

Na boisku sportowym w Gogołowej do godziny 17.00 możecie podziwiać niezwykle widowiskowe zawody zaprzęgów konnych.

Zobacz
2021-07-11 4257 Autor: ab
Czy jest szansa na III ligę? Wczorajszy wynik daje nadzieję

Wczorajsze spotkanie Odry Wodzisław z Rakowem II Częstochowa skończyło się wygraną wodzisławskiej drużyny.

Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy. Już w 8. minucie prowadzenie wodzisławianom dał Nico Abuladze. Na 2:0 podwyższył w 22. minucie Marcin Wodecki. Goście bramkę kontaktową strzelili w 26. minucie.

Drugi mecz barażowy już we wtorek. Jak myślicie czy Odra ma szansę na awans?

Zobacz
2021-06-20 3152 Autor: Grzegorz Matla
Sportowy happening w Rodzinnym Parku Rozrywki

Akademia Top Team ze sportowym happeningiem w Rodzinnym Parku Rozrywki. 13 czerwca na "Trzech Wzgórzach" można było zobaczyć pokazy umiejętności zawodników, poznać wszystkich trenerów klubu, a także poznać tajniki sportów walki trenowanych w klubie. Dowiedzieliśmy się czym jest dojo, tatami, jakie kolory mają pasy noszone przez zawodników i jak można je zdobyć.

Zobacz
2021-06-15 1974 Autor: Akademia Top Team
Na Bogumińskiej gole padły dopiero w drugiej połowie

Gospodarzami wczorajszego spotkania była Odra Wodzisław. Jego pierwszy połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem.

Na emocje kibice mogli liczyć dopiero w 66 minucie po uderzeniu Marcina Wodeckiego i zdobyciu pierwsze gola dla wodzisławskiej drużyny. Kolejny celny rzut oddał w 82 minucie Paweł Zdunek, zyskując tym samym wyraźną przewagę nad przeciwnikiem.

Ostatecznie zwycięstwo Odry został przypieczętowane strzałem Niko Abuladze w 89 minucie.