SWD Wodzisław: Dziewczyny na boisku szły jak burza!

SWD Wodzisław Śląski - Unia Opole 12:1. Zawodniczki i trenerzy naprawdę mają powody do dumy:

- Jesteśmy liderem w I Lidze i Centralnej Lidze Juniorek U17!!! - czytamy w relaacji Klubu.

Zobacz
2021-09-13 6673 Autor: Grzegorz Matla
Dwie twarze Odry. Druga połowa przesądziła o wyniku meczu

Odra Wodzisław pokonalał Stal Brzeg 2:1. Spotkanie obfitowało w mocne zwroty akcji i wyraźnie podzielone było cezurą czasu.

Zobacz
2021-09-12 2035 Autor: Grzegorz Matla
Kibice przecierali oczy ze zdumienia. To była szarża

To było kolejne fantastyczne widowisko jakie stworzyły dla swoich kibiców zawodniczki SWD Wodzisław. Juniorki SWD zremisowały z mistrzyniami Polski z Łodzi.

Zobacz
2021-08-30 2463 Autor: Grzegorz Matla
To był zacięty mecz! Dziewczyny dały radę

Dziewczyny z SWD Wodzisław wygrały z rywalkami z Tczewa w zaciętym pojedynku 3:2.

Zobacz
2021-08-29 2589 Autor: Grzegorz Matla
Był ogień! Wodzisław remisuje na własnej murawie

Wczoraj piłkarze Odry Wodzisław stanęli naprzeciw swojego sportowego rywala, trzecioligowego zespołu LKS Goczałkowice - Zdrój. Była moc - mówią kibice.

Zobacz
2021-08-22 3887 Autor: Grzegorz Matla
SWD Wodzisław Śląski - SMS II Łódź 5:3

W 1. kolejce piłkarskiej I ligi kobiet zawodniczki SWD Wodzisław Śląski pokonały na własnym stadionie SMS II Łódź 5:3. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania!

Zobacz
2021-08-16 4720 Autor: Grzegorz Matla
Odra Wodzisław - Piast Żmigród 1:1

Odra Wodzisław w debiucie na trzecioligowych boiskach w sezonie 2021/22 zremisowała na własnym stadionie z Piastem Żmigród 1:1.

Zobacz
2021-08-08 11181 Autor: Grzegorz Matla
Pierwsza połowa przesądziła o wyniku spotkania

Odra Wodzisław przegrała w trzecim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego z rezerwami Zagłębia Sosnowiec. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Zagłębie II Sosnowiec 3:0 Odra Wodzisław.

Zobacz
2021-07-22 5309 Autor: Grzegorz Matla
Widowiskowe zawody w Gogołowej

Na boisku sportowym w Gogołowej do godziny 17.00 możecie podziwiać niezwykle widowiskowe zawody zaprzęgów konnych.

Zobacz
2021-07-11 4268 Autor: ab
Czy jest szansa na III ligę? Wczorajszy wynik daje nadzieję

Wczorajsze spotkanie Odry Wodzisław z Rakowem II Częstochowa skończyło się wygraną wodzisławskiej drużyny.

Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy. Już w 8. minucie prowadzenie wodzisławianom dał Nico Abuladze. Na 2:0 podwyższył w 22. minucie Marcin Wodecki. Goście bramkę kontaktową strzelili w 26. minucie.

Drugi mecz barażowy już we wtorek. Jak myślicie czy Odra ma szansę na awans?