Sportowy happening w Rodzinnym Parku Rozrywki

Akademia Top Team ze sportowym happeningiem w Rodzinnym Parku Rozrywki. 13 czerwca na "Trzech Wzgórzach" można było zobaczyć pokazy umiejętności zawodników, poznać wszystkich trenerów klubu, a także poznać tajniki sportów walki trenowanych w klubie. Dowiedzieliśmy się czym jest dojo, tatami, jakie kolory mają pasy noszone przez zawodników i jak można je zdobyć.

Zobacz
2021-06-15 1983 Autor: Akademia Top Team
Na Bogumińskiej gole padły dopiero w drugiej połowie

Gospodarzami wczorajszego spotkania była Odra Wodzisław. Jego pierwszy połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem.

Na emocje kibice mogli liczyć dopiero w 66 minucie po uderzeniu Marcina Wodeckiego i zdobyciu pierwsze gola dla wodzisławskiej drużyny. Kolejny celny rzut oddał w 82 minucie Paweł Zdunek, zyskując tym samym wyraźną przewagę nad przeciwnikiem.

Ostatecznie zwycięstwo Odry został przypieczętowane strzałem Niko Abuladze w 89 minucie.

Zobacz
2021-06-06 1455 Autor: Dominik Gajda
Gospodarze ulegli beskidzkim góralom

To spotkanie z piłkarzami beskidzkiej drużyny wodzisławianie zapamiętają na długo. Mimo zaciętęj walki stracili 3 punkty.

Odra Wodzisław: Antkowiak, Białas, Krzyżok, Wiśniewski, Gać, Rosiak, Zdunek, Dudziński, Wodecki, Abuladze, Tabala

KS Kuźnia Ustroń: Łubik - Wojtyła, Pala, Ferfecki - Olchawa ( Madzia 50’) Dobrowolski, Jaworski (Kuder 67'), Chmiel, Rucki, Pietraczyk ( Szajter 85’), Brzóska (Wigezzi 67’)

Wynik: Odra Wodzisław - KS Kuźnia Ustroń: 1:2

Zobacz
2021-05-23 1811 Autor: Grzegorz Matla
Piłkarze z Wodzisławia dopisali sobie kolejne punkty

Po zaciętym spotkaniu Odra Wodzisław pokonała 2:1 MRKS Czechowice-Dziedzice. Bramki dla wodzisławskie drużyny zdobyli Adrian Tabala oraz Arkadiusz Lalko.

Zobacz
2021-04-18 2236 Autor: Grzegorz Matla
Pikarze Odry zmiażdżyli rywala na boisku w Dębieńsku

Po przegranym meczu meczu finałowym okręgowego Pucharu Polski Odraw Wodzisław pokonała dziś rywala Unię Książenice. Zwycięstwo potwierdziło pięć goli dla naszego zespołu.

Zobacz
2021-04-10 2133 Autor: Daniel Wojaczek
Finał Pucharu Polski podokręgu Rybnik: Odra Wodzisław Śląski - ROW 1964 Rybnik 2:3

W finale Pucharu Polski podokręgu Rybnik piłkarze ROW-u 1964 pokonali Odrę Wodzisław 3:2, choć przegrywali już 0:2. Gole dla wodzisławian zdobyli Marcin Wodecki (42 minuta) i Salvador Pryka (52). Dla rybniczan strzelali Adrian Pytlik (73), Dawid Migus (85) i Tomasz Gomola (90). Mecz odbył się na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej w Rybniku.

Zobacz
2021-04-08 1656 Autor: Dominik Gajda
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - RMKS Rybnik 66:96

To był ostatni mecz tegorocznych rozgrywek w strefie śląsko - opolskiej. Wczoraj (17 luty) zawodniczki ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. przegrały u siebie z RMKS Rybnik 66:96 (21:14, 13:32, 11:29, 21:21).

Zobacz
2021-02-18 1894 Autor: Grzegorz Matla
Walentynkowe morsowanie na Balatonie. Kto ma odwagę dołączyć?

Śmiałkowie - ze strzałą Amora - zażywali dziś zimnej kąpieli na wodzisławskim Balatonie.

Zobacz
2021-02-14 3840 Autor: Aleksandra Bienias
Ten mecz Odra zakończyła remisem

W tym meczu kontrolnym Odra Wodzisław remisuje z Dramą Zbrosławice. Jedyną bramkę dla wodzisławskiej drużyny zdobył Paweł Zdunek.

Zobacz
2021-01-23 2029 Autor: Dominik Gajda
W batkach zdobyli Szarlotę! Tego jeszcze nie grali

Taką akcję mogli wymyślić i przeprowadzić tylko biegowi zapaleńcy, którym niestraszny jest śnieg i mróz. Postanowili dzisiaj z samego rana pobiec na rydułtowską hałdę – Szarlotę... w samych spodenkach!

Takie rzeczy tylko w naszym regionie. Grupa zapaleńców postanowiła zrobić dzisiaj coś niecodziennego – pobiegła na szczyt rydułtowskiej hałdy w samych batkach.