Koszykarki Olimpii wygrały z MKS MOS Katowice II

25 października podopieczne trenera Damiana Hnidy, zmierzyły się na własnym parkiecie z MKS MOS Katowice II. Pierwsza kwarta meczu kończyła się wynikiem 29:7.

Kolejne części meczu również przebiegały pod dyktando koszykarek Olimpii U16: 21:10, 20:12, 25:8, które ostatecznie zwyciężyły 95:37.

Zobacz
2019-10-29 2239 Autor: Adam Kot
XIII Wodzisławski Półmaraton

Za nami XIII Wodzisławski Półmaraton. Ponad trzystu biegaczy podjęło wyzwanie na trasach 7,5 oraz 21 km.

Zobacz
2019-10-27 4255 Autor: Grzegorz Matla
Odra Wodzisław - Kuźnia Ustroń (1:1)

Odra Wodzisław Śląski zremisowała 1:1 z Kuźnią Ustroń w meczu XII kolejki IV ligi.

Zobacz
2019-10-27 2449 Autor: Grzegorz Matla
Odra Wodzisław wygrywa III. Derby Wodzisławia

Odra Wodzisław wygrywa z MKP Odra Centrum (2:1) i utrzymuje pierwsze miejsce w II grupie IV ligi.

Zobacz
2019-10-20 3898 Autor: Grzegorz Matla
Bialthon dla każdego przyciągnął ponad 200 zawodników

w sobotę (12 października) w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w Wodzisławiu odbyły się zawody pod hasłem „Biathlon dla każdego”. Młodzi zawodnicy z Wodzisławia i okolic biegali i strzelali z broni laserowej.

Zobacz
2019-10-14 3173 Autor: Grzegorz Matla
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski (3:0)

W rozgrywkach 4. ligi młody zespół MKP Odra Centrum przegrał w Bielsku 3:0 z gospodarzami z „Podbeskidzia”.

Zobacz
2019-10-14 2080 Autor: Odra Centrum
W Gorzycach odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnych Zawodów Pływackich szkół podstawowych powiatu wodzisławskiego

10 października bieżącego roku, na basenie Nautica w Gorzycach odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnych Zawodów Pływackich. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych Powiatu wodzisławskiego.

Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Aligator Gorzyce.

Zobacz
2019-10-14 1592 Autor: Materiały prasowe
Odra Wodzisław - Unia Książenice (1:1)

W meczu 10. kolejki II grupy IV ligi Odra Wodzisław zremisowała z Unią Książenice (1:1).

Zobacz
2019-10-13 3262 Autor: Grzegorz Matla
SWD Wodzisław - Gol Częstochowa (3:2)

Dziewczyny pierwszoligowego klubu SWD Wodzisław Śląski wygrały z Golem Częstochowa 3:2. Choć pierwszą połowę piłkarki przegrały 0:1, to w drugiej bramki zdobyły Agnieszka Galuszka, Daria Kasperska, Kasia Jaszek.

Zobacz
2019-10-13 3122 Autor: Grzegorz Matla
Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze w Wodzisławiu

W tę sobotę na stadionie MOSIR „Centrum” w Wodzisławiu Śląskim odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych. Strażacy brali udział w biegu sztafetowym i rozwinięciach bojowych.