Święto tenisa stołowego w Wodzisławiu Śląskim

80 zawodniczek i zawodników w różnym wieku wzięło udział w turnieju Grand Prix Wodzisławia Śląskiego. 1 czerwca odbył się pierwszy turniej z cyklu. Celem przeprowadzanych turniejów jest propagowanie wśród młodzieży szkolnej i dorosłych aktywnych form spędzania czasu wolnego i zdrowej sportowej rywalizacji.

Zobacz
2019-06-04 2653 Autor: MM
Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Mszana

W minioną niedzielę, 26 maja odbył się II Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Mszana. W zawodach wzięło udział blisko 120 zawodników, nie tylko z województwa śląskiego.

Zobacz
2019-05-28 1470 Autor: GOS Mszana
ŻKK Olimpia w finale Mistrzostw Polski !

W miniony weekend Młodziczki Starsze wodzisławskiej Olimpii wywalczyły awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski U14. To najlepszy wynik w historii klubu!

Zobacz
2019-05-13 3348 Autor: Tomasz Raudner
Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski U14: udany start Olimpii

Za nami pierwszy dzień turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski kobiet U14. Koszykarki wodzisławskiej Olimpii rozpoczynają zmagania od zwycięstwa nad zespołem Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 77:49. Z kolei drużyna KK Młode Lwice Gdańsk uległa PTK OrtoMedSport Pabianice 42:74.

Zobacz
2019-05-11 4565 Autor: Tomasz Raudner
Odra Wodzisław 7:0 Naprzód Czyżowice

Odra Wodzisław bez większych problemów pokonała zespół z Czyżowic. Za sprawą bramek strzelonych przez Zielińskiego (2x), Szymiczka, Malinowskiego, Wieczorka i Dudzińskiego (2x) do Wodzisławia trafiły kolejne trzy punkty.

Zobacz
2019-04-14 3377 Autor: Grzegorz Matla
ŻKK Olimpia 85:29 KSKK Koszalin

Wczoraj w hali przy ZSP 7 w Wodzisławiu rozpoczął się turniej ćwierćfinałowym mistrzostw Polski w koszykówce kobiet U14. Oprócz organizatora, zespołu wodzisławskiej Olimpii, w turnieju uczestniczą: KSKK Koszalin, UKS Huragan Wołomin oraz UKS Siódemka Sopot. W piątkowym spotkaniu ŻKK Olimpia pokonała KSKK Koszalin 85:29.

Zobacz
2019-04-13 3972 Autor: Adam Kot
II Bieg Po Święcelnik

W ubiegłą sobotę na trasie zmierzyli się uczestnicy już drugiego z kolei Biegu Po Święcelnik, organizowanego przez Wójta Gminy Mszana. Zawodnicy niestety nie mogli nacieszyć się słoneczną pogodą, ale nie zniechęciło ich to do biegu w dobrym humorze i doskonałej atmosferze.

Zobacz
2019-04-09 2182 Autor: Gminny Ośrodek Sportu Mszana
Odra Wodzisław 2:0 Naprzód Borucin

Udana inauguracja na stadionie Aleja. Odra Wodzisław pokonała zespół Naprzód Borucin. Pierwsza bramka padła dopiero w 75 minucie po samobójczym trafieniu Pawła Biedronia. W doliczonym czasie gry Artur Gać wykorzystał rzut karny, tym samym ustalając wynik spotkania.

Zobacz
2019-03-24 5120 Autor: ig
MKS Wodzisław w koszykarskich rozgrywkach Finału

MKS Wodzisław w koszykarskich rozgrywkach Finału "A"

W ostatnich trzech spotkaniach Finału „A” śląskich rozgrywek U14M w Rybniku, koszykarze MKS Wodzisław przegrywają z potentatami tych rozgrywek: UKS 27 Katowice, MKS Dąbrowa Górnicza i MKKS Rybnik, którzy zawzięcie zmierzają do rozgrywek o Mistrzostwo Polski.

Zobacz
2019-03-15 2738 Autor: kate
Zwycięstwo Górnika Radlin w 1/4 finału Mistrzostw Polski Juniorów

Zawodnicy Górnika Radlin zwyciężyli w  turniej 1/4 finału Mistrzostw Polski Juniorów, rozegranym w Rytrze koło Piwnicznej.