MKS Wodzisław – Stela Cieszyn 89 : 53

W drugim meczu Finału „A” koszykarze MKS Wodzisław wygrali z przewagą, o której kilka miesięcy temu mogli tylko pomarzyć. Nasi zawodnicy ograli zwycięzcę pierwszego etapu śląskich rozgrywek-drużynę Stela Cieszyn 89:53.

Zobacz
2019-02-08 3378 Autor: materiały prasowe
MOSIR CENTRUM: trwa remont szatni i łazienek

Po termomodernizacji i remoncie wewnątrz budynku, przyszła pora na gruntowną modernizację dwóch szatni zawodniczych, szatni trenerskiej i pokoju sędziowskiego w MOSIR CENTRUM w Wodzisławiu. W łazienkach wymieniona została już instalacja wodna, a niebawem rozpocznie się kładzenie nowych płytek. Ponadto na podłodze pojawi się wykładzina techniczna oraz nowe ławki, a prysznice wyposażone zostaną w baterie prysznicowe oszczędzające wodę.

Zobacz
2019-02-06 2372 Autor: MOSiR CENTRUM
Podpisanie porozumienia między Odrą Wodzisław a Levante UD

29 stycznia wiceprezes Odry Wodzisław - Patryk Gruszka oraz przedstawiciel hiszpańskiego Levante UD - Daniel Pastor podpisali w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Wodzisławiu porozumienie o współpracy.

Zobacz
2019-01-29 3613 Autor: Dominik Gajda
Cała szermiercza Polska zjechała się do Radlina

Miniony weekend w środowisku radlińskiego sportu zdecydowanie należał do szermierki. Na salach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Szkoły Podstawowej nr 1 rozegrano Mistrzostwa Polski juniorów w szpadzie. Już w pierwszym dniu zawodów w rozgrywkach szermierczych udział wzięło ponad 200 zawodników z całej Polski.

Zobacz
2019-01-25 2739 Autor: Urząd Miasta Radlin
Stela Cieszyn 80:105 MKS Wodzisław

Koszykarze MKS-u Wodzisław są krok od awansu do finału A śląskich rozgrywek U14M. Koszykarze grający w rozgrywkach U14M pokonali 15.01.2019 r. po bardzo dobrej grze w Cieszynie miejscową Stelę.

Zobacz
2019-01-17 2860 Autor: Materiały prasowe
II Turniej Wodzisławskiej Ligi Szachowej

15 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim został rozegrany drugi z trzech turniejów szachowych, kolejnej edycji Wodzisławskiej Ligi Szkół Podstawowych.

Zobacz
2019-01-16 2315 Autor: Materiały prasowe
Wielkoorkiestrowy bieg

Wielkoorkiestrowy bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy"

W niedzielę 13.01.2019 r. z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". W tym roku pierwszy raz miał on miejsce w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Na starcie zawodów stanęło 88 osób.

Zobacz
2019-01-15 3620 Autor: MOSiR Wodzisław Śląski
Zorza najlepsza w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej

Zorza zwyciężyła w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej. Wodzisławianki wygrały z Gwiazdą Tarnowskie Góry 3:1, a z Jedynką Kluczbork 3:0.

Zobacz
2018-12-31 2235 Autor: szuM
MKS Wodzisław 68:62 MOSM Tychy

MKS Wodzisław wygrał z zeszłorocznym Mistrzem Śląska MOSM-em Tychy i pozostał w Dywizji A śląskich rozgrywek U13M.

Zobacz
2018-12-28 2581 Autor: szuM, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój
UKS II 27 Katowice 74:93 MKS Wodzisław

Koszykarze MKS -u Wodzisław odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z UKS II 27 Katowice 74:93 (21:21, 16:25, 21:26, 16:21) w meczu śląskich rozgrywek U14M.