Brawo panowie - krzyczeli kibice Odry Wodzisław. Mieli powód

Sam początek meczu mógł nieco zaniepokoić fanów wodzisławskiej piłki nożnej. Drużyna przeciwników już w siódmej minucie zdobyła gola z rzutu karnego.

Potem jednak zdecydowanie prowadzenie przejęła Odra. Potwierdziły się wcześniejsze zapowiedzi. Piłkarze Odry zeszli z murawy z poczuciem dobrze wykonanej roboty.

W ostatnim domowym meczu rundy jesiennej wygrywali 3-1 z Foto-Higiena Błyskawica Gać.

Bramki dla wodzisławskiego zespołu zdobyli: Marcin Wodecki 23', Mateusz Mielczarek 60'  i Jan Borek 88'.

- Było dobrze, szczególnie w drugiej połowie brawo - komentują ostatni domowy mecz Odry w rundzie jesiennej kibice drużyny.

Autor: Grzegorz Matla, 2021-11-07
Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 0