1 września w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim w skład którego wchodzą II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera, Liceum Sztuk Plastycznych i Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniowie wystawili spektakl „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego i w ten sposób uczcili 150 rocznicę urodzin wielkiego artysty. Zachęcamy do zobaczenia zdjęć z całego wydarzenia!
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Jarmark staroci w Wodzisławiu Śląskim. Zobaczcie zdjęcia! [GALERIA]
6453Pokaz stołów wielkanocnych w Czyżowicach. Zobaczcie zdjęcia! [GALERIA]
4046Te fitness kluby mają najlepsze opinie w Wodzisławiu Śląskim. Byliśmy z upominkami u właścicieli (zdjęcia)
3574Dobra zabawa najmłodszych na Balu Księżnej Konstancji [ZDJĘCIA]
2784Tłumy mieszkańców regionu na wodzisławskim rynku. Sławomir Mentzen był w Wodzisławiu Śl. [GALERIA]
2323Tłumy mieszkańców regionu na wodzisławskim rynku. Sławomir Mentzen był w Wodzisławiu Śl. [GALERIA]
+8 / -7Nagrody rozdane. Gala Sportu i Kultury za nami [GALERIA]
+0 / -2Jarmark staroci w Wodzisławiu Śląskim. Zobaczcie zdjęcia! [GALERIA]
+2 / -4Pokaz stołów wielkanocnych w Czyżowicach. Zobaczcie zdjęcia! [GALERIA]
+4 / -6Nagrody rozdane. Gala Sportu i Kultury za nami [GALERIA]
0Jarmark staroci w Wodzisławiu Śląskim. Zobaczcie zdjęcia! [GALERIA]
0Pokaz stołów wielkanocnych w Czyżowicach. Zobaczcie zdjęcia! [GALERIA]
0Tłumy mieszkańców regionu na wodzisławskim rynku. Sławomir Mentzen był w Wodzisławiu Śl. [GALERIA]
0Protest transportowców w Gorzyczkach. Trumny, transparenty i dziesiątki tirów [GALERIA]
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert