zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Mariano_Italiano 2019-06-28 14:16:25

  To jest chyba żart?? gdzie ten chłop?? Widzę tylko kogoś małego poza posesją, a na posesji pusta droga??

 • ~pietruch 2019-06-28 09:20:13

  I jeszcze jedna dygresja. Większe koszty biznesu, większy koszty produkcji, większe koszty dla konsumenta. Jesteśmy na prostej drodze do wprowadzenia euro i to za sprawą tych co tym euro straszą...

 • ~pietruch 2019-06-28 09:18:35

  ~toomann, a co dzieje się z niewypracowanym pieniądzem rzuconym na rynek? Nie jest tak, że zmniejsza się jego wartość, zwiększa inflacja, zarobki idą w górę ale również koszty życia, produktów? Pieniądz stał się powszechniejszy, produkty zostały jak dotychczas. Świetnie, wszyscy płaćmy więcej. Ci którym było dobrze będzie dalej dobrze, Ci którym się teraz polepszy znacznie się pogorszy. Oczywiście potrzeba czasu skoro nie ma wyobraźni.

 • ~toomann 2019-06-28 01:39:36

  ~pietruch, ~piotrek i inni minusujący: czy PiS wymyślił zależność składek ZUS z przeciętnym wynagrodzeniem? Nie.
  Czy PO-PSL za swojego panowania zmieniło tą zasadę? Nie.
  Więc po co te teksty? Rośnie PKB, rosną płace, to normalne, że rosną składki. Takie to trudne do zrozumienia? Ustawa o SUS została uchwalona 13.10.1998, czyli 20 lat temu!!!! Dura lex, sed lex.

 • ~Piotrek 2019-06-27 23:01:17

  Ekonomia level PiS- dano i zabrano, logiczne jest że jak wzrastają płace, wzrastają też koszty... szkoda tylko, że koszty wzrosły tak, że z podwyżek płac prawie nic nie zostanie, a wręcz przeciwnie państwo ściągnie sobie z nawiązką. Na emerytury nie ma co liczyć, renty lepiej przemilczeć, nikt tego nie podniesie, więc kasa ze składek i podatków powędruje na skutki rozdawnictwa(500+, 13 emerytura, piniondz na pół żywe bombelki, itp), ekonomia. Pieniędzy nie da się ot tak wydrukować i spłacić długi. Śmiechu warte. A będzie jeszcze gorzej.

 • ~toomann 2019-06-27 20:41:31

  I po co takie teksty??? Jak rosną wynagrodzenia, to rosną też składki - proste jak budowa cepa. Za rok składki też będą wyższe. I oby zawsze były podwyższane, bo to oznacza wzrost gospodarczy.

 • ~pietruch 2019-06-27 12:56:40

  Co obchodzi konsumenta 500+ i emeryta łykającego Jarkowe, że przedsiębiorca będzie płacił coraz więcej.

 • ~Piotrek 2019-06-27 08:59:35

  Liczyłem, że obejrzę dworzec a nie autopromocję Miecia Kiecy :/

 • ~Sky 2019-06-26 20:27:03

  ~Konstant - mówi Ci coś słowo "ironia"? Są dwie możliwości - albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo naprawdę nie wiesz co to słowo oznacza. Zasmucę Cię - oba przypadki są dla Ciebie niekorzystne.
  Tu nie chodzi o narzekanie - po prostu zbyt długo tolerowaliśmy w tym mieście "bylejakość" - myślisz, że gdyby w niedawno oddanym do użytku nowym dworcu kolejowym w Cieszynie (celowo daję już przykład mniejszego miasta niż Wodzisław i zaznaczam, że tym razem to nie ironia) zabrakło kas ludzie byliby zadowoleni? Wszyscy wiemy, że nie byliby. Pozdrawiam.

 • ~Konstant 2019-06-26 19:03:57

  Ludzie przestańcie narzekać.! Zawsze znajdzie się coś czego będzie brakować. Mamy kolej w Wodzisławiu, dworzec bardzo ładnie wyremontowany,na peronach czysto przy dworcu parking - że będzie płatny? - to proszę malkontenci znajdźcie gdzieś bezpłatny. Zastanówcie się z jakimi miastami porównujecie Wodzisław: Katowice, Gliwice?! ~Rychu kiedy jechałeś pociągiem? Ja często podróżuję koleją i jestem zadowolony, że mogę wystartować z Wodzisławia a informację o opóźnieniach zawsze podawane są przez radiowęzeł.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy język śląski powinien zostać uznany za język regionalny?
Oddanych głosów: 724