zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~wodzislawianin1 2015-03-27 13:51:33

  Chyba już tylko głupiec uwierzy, że park będzie skończony do czerwca tego roku. Dziennikarze, nie powinni nawet tego pisać. Przez dwa miesiące nie ma na to żadnych szans, przykre ale prawdziwe.

 • ~ona 2015-03-27 12:18:26

  My mieszkańcy to wiemy,że miasto bardzo mocno finansowo wspiera Dominikę jednak chyba ona sama o tym zapomina bo jak na razie podziękowań zero a tylko same wymagania."Związek nie nagrodził jej też za mistrzostwo Polski" - żaden Polski Związek sportów indywidualnych nie nagradza za Mistrzostwo Polski( bo dla nich to żaden wynik) ponieważ dla związku liczą się wyniki na arenie europejskiej lub światowej czego w tym wypadku nie ma. Wiec niech nie płacze.

 • ~Stankin 2015-03-27 11:53:20

  Z tą promocją miasta to poleciała po bandzie... w żadnych innych mediach, czy na zawodach nigdy nie podkreśliła, skąd jest... czy ma choćby jedno zdjęcie z zawodów z logo miasta?.... droga redakcjo, rozumię promowanie człowieka roku, ale czy przypadkiem nie zapominacie, że w mieście są również inni wybitni sportowcy, z różnych dziedzin olimpijskich i pozaolimpijskich, także medalistów, a pisząc tylko o jednym umniejszacie Wodzisław jako kolebkę wielu sportowców, którzy marzyliby o połowie dotacji, ktorą od dłuższego czasu dostaje Bielecka (nie umnijszając jej oczywistych osiągnięć)

 • ~ellsi 2015-03-27 10:55:50

  Fajnie, że szkoła ma taki basen i szatnie nie straszą. Należy jednak dodać, że jest on naprawdę malutki jeśli chodzi o indywidualnych klientów. Nie wiem czy ma 20x20 metrów. "Za biletami" jest tylko 5 godzin w ciągu całego tygodnia. I chyba lepiej to dla obiektu bo jednak lepszy jest klient pewny niż niepewny. Wodzisławianie (zmotoryzowani) to chyba jednak jeżdżą do Gorzyc.

 • ~Maja 2015-03-27 10:05:19

  @kisi Masz racje , jeśli celem ma być wymuszenie rotacji to parkingi powinny mieć okres karencji i czas na bezpłatny postój min 30 min. Co do kontroli nad systemem i wyłonienia w tym celu firmy zewnętrznej to jest to bardzo kontrowersyjne, bo wynika z tego ze w urzędzie większość spraw załatwia się firmami zewnętrznymi a czy za tym pójdą zwolnienia w magistracie ?? Jak na razie wszystko działa poprawianie skoro Straż Miejska potrafiła sama się zweryfikować i wykryć kradzież n parkomatach.

 • ~kisi 2015-03-26 13:02:58

  Jeśli intencją jest rotacja, a nie próba skoku na kasę to dlaczego nie wprowadzono pierwszej godziny gratis? Może niech wprowadzą szlabany na wjeździe do Wodzisławia i pobierają opłaty po 5 zł za wjazd. Na pewno to zwiększy liczbę kupujących i inwestujących w Wodzisławiu:) Żałosny i krótkowzroczny pomysł. Kto gasi ostatni światło w tym mieście?

 • ~ 2015-03-26 11:02:01

  W Mszanie park aktywnej rekreacji ma powstać za 1,5 mln zł, a UM w Wodzisławiu na sam blaszak z kontenerów w jarach chce wydać ponad 1 mln zł.

 • ~ 2015-03-26 10:58:53

  Topią miliony zł w jarach. Potrzebują jeszcze co najmniej 8 mln zł na jary. Szymczak w styczniu br. powiedział, „że jeżeli chodzi o zadania inwestycyjne to głównym zadaniem będzie kontynuacja zadania budowy Rodzinnego Parku Rozrywki. Dodał, że otrzymano pełne kosztorysy inwestorskie związane z wyceną atrakcji, które zostały do realizacji. Zauważył, że jeszcze nie została zakończona inwentaryzacja powykonawcza stanu, który jest na moment obecny po poprzednim wykonawcy, dlatego też nie jest w stanie oszacować kosztorysów różnicowych. W związku z tym kwota, którą wskazuje się, iż jest potrzebna do zakończenia tego zadania wynosi 8 mln 100 tys. zł, ale oparta jest jeszcze o pewne rodzaje szacunków, na które nie ma pełnych kosztorysów inwestorskich.”

 • ~ 2015-03-26 08:05:54

  Zastanawia mnie kiedy mieszkańcy obudzą się z tego letargu w jakim obecnie się znajdują, kiedy to władza gra im na nosie i wszelkie koszty przerzuca na społeczeństwo. Osobiście proponuję zrobić jeszcze płatny parking na placu w urzędzie, bo szczerze to nie wiem jak to wygląda, ale jeśli już to traktujmy wszystkich po równo. Akurat parking przy Mendego bardzo często służył pracownikom pobliskich sklepów/biur do parkowania. To nic innego jak po raz kolejny zwiększenie kosztów dla statystycznego Kowalskiego. Firma, która wygra ten przetarg może mówić o kurze znoszącej złote jajka. Jeśli miastu natomiast brakuje pieniędzy to niech zlikwiduje gazetę wodzisławską to min. 80 tys w plecy w skali roku.

 • ~ 2015-03-26 07:50:43

  Na pierwszy rzut oka cena rzeczywiście wydaje się być z kosmosu. W dwie strony to góra 70km. Nie jest to oferta dla osób podróżujących w grupie. Jeśli ktoś będzie musiał dojechać bez przeszkód na lotnisko to z pewnością skorzysta bo ze znajomymi, którzy podrzucą cię bywa różnie, a różnica w koszcie "za paliwo" to jakieś 10-15zł i godzina wycięta z życiorysu. Alternatywa w postaci pociągu może tylko korzystniej wpłynąć na cenę TigerExpress. Koszt przejazdu pociągiem kiedyś był zdecydowanie niższy i pozostanie mieć nadzieję, że kolej zaproponuje 24h bilety w bardzo dobrej cenie, celem wypromowania połączenia, by w przeciągu 24h można było obrócić w 2 strony, to z pewnością zachęci do wyjazdów.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy uważasz, że polska reprezentacja ma jeszcze szansę na wyjście z grupy?
Oddanych głosów: 91