zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~ 2015-03-26 07:50:16

  nie przesadzajmy z tymi wizytówkami ;) bo nim osiągnie wynik to kariera może się skończyć.

 • ~ 2015-03-26 07:48:26

  Na pierwszy rzut oka cena rzeczywiście wydaje się być z kosmosu. W dwie strony to góra 70km. Nie jest to oferta dla osób podróżujących w grupie. Jeśli ktoś będzie musiał dojechać bez przeszkód na lotnisko to z pewnością skorzysta bo ze znajomymi, którzy podrzucą cię bywa różnie, a różnica w koszcie "za paliwo" to jakieś 10-15zł i godzina wycięta z życiorysu. Alternatywa w postaci pociągu może tylko korzystniej wpłynąć na cenę TigerExpr

 • ~ 2015-03-26 07:30:08

  Klasa sportowa nigdy nie powinna powstać w tym gimnazjum! O ile mi wiadomo to gimnazjum nr 3 jest i ma być sportowe. Do tego celu zatrudniono nawet ponownie Ogrodnika w urzędzie by wspierał rozwój gim3. Ruch dyrekcji z "dwójki" pokazuje doskonale, że brakuje uczniów. Wodzisław ma 4 gimnazja choć na upartego wystarczą 2. Rzecz w tym, że ruszenie jednego czy drugiego gimnazjum spowoduje ruch w podstawówkach i cały model oświaty będzie musiał się rypnąć jak domek z kart bo obecnie to taka konstrukcja. Bardzo mnie ciekawi czy Ogrodnik wciąż podtrzymuje zdanie, że za 6 lat trzeba będzie likwidować szkoły. W mojej ocenie sytuacji jest to konieczne już teraz, ale każdy udaje, że problemu nie ma i tak oto system trwa.

 • ~ 2015-03-26 07:23:33

  Bardzo dobry pomysł. Choć może określenie "wpływowy nastolatek" brzmią kuriozalnie, ale dla chłopaka jest to ciekawa przygoda. Jest jeszcze w takim wieku, że nie muszą go interesować polityczne przepychanki. Chłopak ma pasję, którą Ministerstwo postanowiło wykorzystać. Nie widzę w tym nic złego. Czy jest autorytetem? W swoim środowisku na pewno wzorem do naśladowania. Nawet głupie granie i wrzucenie tego na YT wymaga systematycznej "pracy" i dobrej organizacji by pogodzić to jeszcze z nauką w szkole. Taka aktywność z pewnością mu nie zaszkodzi. Chłopak ma gadane a to też sztuka mimo wszystko by powiedzieć coś z głową za czym pójdą inni. Wybór Ministerstwa jest tym lepszy, że wodzisławska budowlanka od lat jest bardzo wysoko notowana w ogólnopolskich rankingach. Pozostaje mieć nadzieję, że władze powiatu jak i dyrekcja szkoły nabiją sobie kilka dodatkowych punktów i pójdą za ciosem by wypromować własne szkoły. Jeśli pójdzie za tym Izba Gospodarcza, która walczy o praktyki u pracodawców to będzie wręcz idealny obrazek pod kątem całej akcji. Wszak od paru lat IG zabiega o przełamanie się powiatu w kwestii zmiany programów nauczania pod kątem pracodawców. Tu zacznie się twarda gra, bo uczniów będzie ubywało w najbliższych latach. Chłopakowi natomiast gratuluję pasji i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. To zaprocentuje w przyszłości.

 • ~ 2015-03-26 06:46:58

  @pietruch - a co do tego ma kieca, że powiat zaktualizował mapy? @kutas - muszę się z tobą zgodzić, wodzisławianie są zaślepieni i mam wrażenie, że dadzą sobie wmówić każdą wymówkę z bogumińskiej. szczególnie modna jest ta pt "nie ma pieniędzy". ciekawi mnie kiedy ludzie się obudzą i zaczną wymagać a nie odpuszczać kiedy usłyszą argument o braku pieniędzy.

 • ~ 2015-03-25 22:19:41

  @up - wierzysz w to ? Nawet gdyby podatki wzrosły o 1000% to dalej będą głosować na swoich bogów ...

 • ~ 2015-03-25 21:33:46

  "W parku powstanie boisko do siatkówki plażowej, dwa betonowe stoły do ping-ponga, skatepark, plac zabaw dla dzieci z piaskownicą w kształcie morskiego okrętu, ścianka wspinaczkowa i siłownia terenowa. (...) Do wykonania w parku jest nie tylko montaż wspomnianych wyżej urządzeń, ale też prace ziemne, ścieżki spacerowe z kostki betonowej i nawierzchni mineralnej, nawierzchnia bezpieczna pod siłownią terenową i ścianką wspinaczkową oraz nawierzchnia betonowa pod skateparkiem. Na całym terenie ma się pojawić 40 różnego rodzaju ławek parkowych, stojaki na rowery, tablice informacyjne, kosze na psie nieczystości i zwykłe kosze na śmieci, a także rzecz przydatna dla miłośników jazdy na dwóch kółkach - kompresor do pompowania rowerów. Wzdłuż Mszanki staną efektowne gabiony - ogrodzenie z metalu i kamienia, które będzie odgradzać ścieżki spacerowe od rowerowych. Pojawią się też ozdobne krzewy i oświetlenie." (24 marca 2015, naszwodzislaw)

 • ~ 2015-03-25 21:19:38

  "Gmina Mszana otrzyma dofinansowanie do projektu "Park aktywnej rekreacji w Mszanie szansą na rozwój turystyki w regionie" z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013. Prace właśnie ruszają. Wykonawcą jest wybrana w przetargu firma Tel-Bruk z Częstochowy. Koszt realizacji wyniesie ok. 1,5 mln złotych." (24 marca 2015, naszwodzislaw.pl)

 • ~ 2015-03-25 21:08:53

  Ktoś kto wspiera MEN i jego złe działania jest durniem ... A w szczególności polityków z naszego regionu, którzy chcą zniszczyć gostpodarkę ...

 • ~akx 2015-03-25 17:45:41

  Pieniądze traci PKP PLK, bo to one zapewniają komunikację zastępczą.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy uważasz, że polska reprezentacja ma jeszcze szansę na wyjście z grupy?
Oddanych głosów: 91