zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Mariano_Italiano 2020-12-18 10:55:03

  Codziennie przed 16 jadę ulicą Raciborską od strony Rybnika. Czy to moje odczucie, czy coś zmajstrowali z tymi światłami, korki od stacji paliw po ostatnie światła na Czernicę. Tragedia. Porażka.
  Kilka lat temu czytałem, że jak będą światła, tyle świateł to ma być jakaś "zielona fala". No jak na razie to tylko zalewa mnie fala ale wkurw...nia.
  Kto tym zarządza, kto to ustawia?? Zacytuję klasyka "Ku...a, ja pier...lę". - Dzień Świra.

 • ~Mariano_Italiano 2020-12-18 10:47:54

  Dla części mieszkańców, do mieszkania o powierzchni 40m2 podwyżka rzędu 20zł nie jest dużą podwyżką, dla innych może i tak. Nie wolno wrzucać wszystkich do jednego wora ale śmiem twierdzić obserwując fury stojące pod mieszkaniami komunalnymi lub znając osoby które takie mieszkania posiadają, podwyżka ta nie zrujnuje im życia. Wiem że może czas nie sprzyja podwyżkom tym osobom którym brakuje do tzw. pierwszego no ale może miasto znajdzie jakiś pomysł aby im pomóc - np. dodatkowe 200+. No taki to klymat mamy.

 • ~pietruch 2020-12-17 22:38:58

  Te rządy PiSu to dno. Jeszcze cały polski kościół za sobą pociągną co akurat wszystkim wyjdzie na zdrowie. ***** ***

 • ~Krzysztof Dymkowski 2020-12-17 08:52:30

  Proszę nie kłamać już dawno odpisałem swój komentarz na portalach , jeżeli sąd uniewinnił chłopaka , to chłopak może złożyć sprawę małżeństwu które składało zawiadomienie na niego na policji , ja nie składałem zawiadomienia , wiem tylko te fakty jakie mi opowiedziało małżeństwo , a gdy się dowiedziałem od tych ludzi ze mają podejrzanego pojechałem tylko pomóc w złapaniu , nie ja składałem zawiadomienie na policji tylko małżeństwo , które mnie poinformowało że są na tropie podejrzanego o pedofilię

 • ~Piotrek 2020-12-16 23:39:58

  Rzadko zgadzam się z Pimpą, ale ma rację. 50 tysięcy, czy nawet 100 tysięcy, to jest tylko po to aby najeść się ciastek, napić kawy i poudawać, że zna się złoty środek na udany biznes. Byłem, widziałem i nic przydatnego stamtąd nie wyniosłem. Same ogólniki, jak za nieboszczki komuny, jak się weźmiecie do pracy to wszyscy będziecie piękni, zdrowi i bogaci. Nie ukrywajmy prawdy Panie Dybiec, to bardzo ciepła, wygodna i mało wymagająca posadka. Na równi z kursami PUP.

 • ~Witold Konieczny 2020-12-16 10:52:58

  Za nie długo i tak dzieci wrócą do szkoły i nie będzie nauczania zdalnego.

 • ~PimpaLesna 2020-12-15 15:11:32

  @right - toz czamu sie nie wykludzisz do polski jak ci sie tu nie podobo?

 • ~PimpaLesna 2020-12-15 08:49:09

  50tys to jest akurat zeby sie nazryc ciastek i nachlac kawy na tych "prelekcjach". Jaki produkt mozna stworzyc za 50tys? Jaka technologie rozwinac za 50tys? Panie dybiec! Tu Ziemia! Hellou!

 • ~kristof 2020-12-14 05:58:22

  Ja sobie wyobrażam, że prezesem jednej z największych firm w Polsce zostaje fachowiec czyli osoba z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółką prawa handlowego, oczywiście zawsze z pozytywnym skutkiem. U nas rozważa się polityka z zerowym doświadczeniem w zarządzaniu spółką prawa handlowego. P.S. Nie biorę pod uwagę zarządzania zakładem fotograficznym zatrudniającym kilka osób.

 • ~Wilchwer 2020-12-12 19:18:27

  Jaki motyw tej napaści? czy napastnik znał ofiarę ? w jakich okolicach to było? Najważniejszych informacji brak! Najlepiej z domu nie wychodzić.
  "... ofiarę podczas tego, gdy ta wychodziła do mieszkania.."
  Wychodziła do mieszkania?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak oceniasz jakość powietrza w gminie Gorzyce?
Oddanych głosów: 97