zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Wojciech Kotyla 2019-05-25 08:29:42

  Kieca z pewnością był inicjatorem tej roszady budżetowej także dla mnie też je przesunął. Kieca chyba zdurnial już do reszty i bawi się w gierki słowne bo pewnie prywatna impreza i zakrapiana go uraziły. Ot taki dzieciak w piaskownicy robi gownoburze bo ktoś mu zabawę psuje. Wytacza przy tym armatę na robaczka bo czuję się urażony że spać po nocach nie może. Tym czasem nikt rozsądny nie ma wątpliwości że to jest zakrapiana impreza a czy prywatną to kwestia sporna choć oczywista raczej dla wielu gdyż wywodzi się ona z prywatnej inicjatywy, która obecnie pewnie wck prowadzi. Mimo to na miejscu Kacper Biernacki powinien dopytać jakie koszty ponosi wck i Warka bo pewnie kosztami się dzielą a to wystarczy by zastosować skrót myślowy o prywatnej imprezie. Kieca zamiast zająć się poważnymi problemami miasta stosuje zastraszanie z armatami bo jego ego ucierpiało.

 • ~Biuro33 2019-05-24 14:06:49

  Brawo Pani Poseł

 • ~Fred Kalusek 2019-05-24 13:08:04

  JAK BYM BYŁ MIESZKAŃCEM TYCH TERENÓW KTÓRZY TERAZ
  DRŻĄ ZE STRACHU O SWOJE ZDROWIE I BLISKICH ORAZ O SWÓJ DOBYTEK . INACZEJ BYM POSTĄPIŁ JUŻ DAWNO TEMU
  DLACZEGO SIĘ NIE SPYTAJĄ WŁADZ DLACZEGO OD LAT NIE SĄ POPRAWIANE WAŁY OCHRONNE NA ODRZE ?
  DLACZEGO NIC OD CZASÓW " KOMUNY " JAK TO WSZYSCY NAZYWAJĄ
  NIC ALE TO NAPRAWDĘ NIC NIE ZROBIONO ?
  DLACZEGO JEST BUDOWANY W NIESKOŃCZONOŚĆ ZBIORNIK PRZECIWPOWODZIOWY " RACIBÓRZ " ????
  NA TO NIE MA ODPOWIEDZI ?
  JAKIEŚ BZDURNE PRZEMÓWIENIA O ZBIORNIKU KTÓRE SIĘ WCALE NIE TRZYMAJĄ KUPY , PISZĄ ŻE MA BYĆ SUCHY A TERAZ W TYM BEZ SENSU PRZEMÓWIENIU TEN FACET BREDZI GŁUPOTY ?
  ALE MIESZKAŃCY TYCH TERENÓW SĄ WIERNI OBECNEJ WŁADZY NIE MOGĄ SIĘ PRZECIEŻ WYCHYLIĆ POZA WEDŁUG ICH WYOBRAŻEŃ POZA SZEREG NO BO CO ZROBIĄ JAK PRZYJDĄ DO GMINY PO JAKIEŚ ZAŚWIADCZENIE TO ZARAZ DOSTANĄ POPALIĆ OD WŁADZY ŻE TO ŻE TAMTO .
  WIĘC LEPIEJ SIEDZIEĆ CICHUTKO PRAWDA ?
  A ŻE NAS TOPI ?
  BOZIA NAM POMOŻE ......

 • ~Beata Karnófka 2019-05-24 11:20:26

  Moje niepełnosprawne dziecko uczęszcza do grupy integracyjnej w Turzi Śląskiej. Grupa ta pozwala mu nawiązać relacje społeczne i pomaga w kształceniu. Opieka w gripie jest na bardzo wysokim poziomie czego nie można powiedzieć o innych placówkach. Nie wyobrażam sobie by od września miało to się zmienić. Mój syn wynosi z tam tąd dużo wiedzy, czynnie uczestniczy w występach i jest bardziej aktuwne. Dlaczego z powodu konfliktu mają cierpieć niepełnosprawne dzieci?! Czy to ich wina?

 • ~Jarek Nowicki 2019-05-23 12:48:01

  Pewnie emerytowany górnik

 • ~right 2019-05-22 19:46:27

  Był Urban, był Palikot i taki sam los czeka Biedronia i jego popleczników.

 • ~Jerzy Porwoł 2019-05-22 16:13:27

  Dlaczego:
  "Gdy otrzymamy taką wiadomość, należy ją zignorować lub najlepiej usunąć ze skrzynki odbiorczej."
  ...a nie:
  powiadomić organy ścigania, by udokumentować skalę problemu, ustalić sprawcę/ów i dążyć do poniesienia przez nich odpowiedzialności karnej, zgodne z obowiązującym prawem ?

 • ~Prawda 2019-05-21 23:05:12

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~Prawda 2019-05-21 23:02:37

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~Fred Kalusek 2019-05-21 19:31:55

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy język śląski powinien zostać uznany za język regionalny?
Oddanych głosów: 170