zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Wilchwer 2019-11-05 18:42:27

  ja pierdziele 0-5 z Baranowicami to chyba Barany grały!!!

 • ~Spec 2019-11-05 17:32:02

  Psioczycie na obecnego prezydenta,ok to wasze zdanie
  A ja chętnie popatrzę sobie z boku jak wasz nowy prezydent obniży w pierwszej kolejności opłatę za śmieci,byłby to naprawdę ewenement na skalę krajową.

 • ~Spec 2019-11-05 17:25:31

  Nareszcie,choć moim zdaniem o 10 lat za późno.

 • ~Dr Svevo 2019-11-05 17:10:43

  Na pocieszenie zostało wam że wynik prestiżowy i podobny do Rybnika. Co do Rady Miasta to choć opozycja ma większość to wydaje się być bezsilna.

 • ~Wodzisławianin 2019-11-05 14:55:04

  Ja jeszcze do powyższych wypowiedzi oraz przedstawionej grafiki dotyczącej wydatków rodziny na usługi komunalne w poszczególnych regionach Polski zapytam czym przeciętny „Kowalski” różni się na wschodzie Polski do „Kowalskiego” na zachodzie, południu, czy północy Polski?
  Wszędzie kupuje podobny kartonik mleka, tak samo opakowany wyrób mięsny, spożywczy, itp. Innymi słowy produkujemy te same śmieci, a ceny są zupełnie różne w zależności od regionu, ale przede wszystkim oderwane od rzeczywistości!
  Stawka powinna być jednakowa w całej Polsce, a nie dzielenie na tych lepszych i gorszych.

 • ~SędziaDred 2019-11-05 14:20:56

  „may” nie do końca sposób zgodzić się z tym co piszesz.
  Po pierwsze cała „stara rada” była po stronie pana prezydenta więc nikt nie śmiał mu się sprzeciwić. Innymi słowy mógł robić co chciał. Czy przy obecnym układzie sił zrobiłby to samo?
  Po drugie (również zachęcam do poszukania artykułów z połowy bieżącego roku), były takie miasta w Polsce, gdzie ich włodarze nie zgodzili się na niekorzystne rozwiązania organizując kolejny, tym razem korzystniejszy dla mieszkańców przetarg. Dało się? Oczywiście, że tak!
  Kolejna kwestia: program 500+. Uważam, że jest dobry, ale do gruntownej poprawki. Jedną z tych poprawek powinna przy przyznawaniu tego świadczenia być kwestia tzw. kryterium dochodowego! Z drugiej strony błędne jest rozumowanie, że program ten spowodował drożyznę. Jaki zatem wpływ ma ten program na światowe ceny ropy, na kryzysy w różnych częściach naszego globu, na ceny w hipermarketach zarządzanych przez Holendrów, Niemców, itd.
  Ostatnia kwestia – niestety Polak da się wykorzystać! Nasi poprzedni jak i obecni włodarze wychodzą z założenia, że przeżyliśmy jedną i drugą wojnę światową, a przedtem jeszcze trzy zabory więc „polaczek” jakoś sobie poradzi z podwyżkami. Dla przykładu w Chile po podwyżkach cen biletów zaledwie o 1,04 euro wybuchły zamieszki. Absolutnie do tego nie namawiam, ale ewidentnie widać różnice w podejściu do identycznych spraw w różnych narodach.

 • ~PimpaLesna 2019-11-05 11:19:22

  Nie zolnieze tylko zielone ludziki prostytutki z Magdeburga...

 • ~may 2019-11-05 10:24:24

  nie mam zamiaru bronić Kiecy, bo o ile w pierwszej kadencji był naprawdę spoko, o tyle w pozostałych zaczęło mu srogo odbijać i gdy człowiek myślał, że gorszych doradców i wice już nie mógł sobie wybrać - BUM, zaskoczył nas ponownie.
  Ale wracając do tematu: wiecie, że takie a nie inne stawki przegłosowała… Rada miasta? Rada miasta, którą sami sobie wybraliście i która działa w Waszym (mieszkańców) interesie xD Cyt: "Rada Miasta w Wodzisławiu przegłosowała nowe stawki za wywóz śmieci" - poszukajcie artykułów z połowy bieżącego roku, z wielu portali. A skąd podwyżki? Ach, o to możecie zapytać władzę wyższą - którą również sami sobie wybraliście...
  "No ale przynajmniej 500+ na dzieci dali"

 • ~wodzislawianin1 2019-11-05 10:23:46

  Nie ma ulicy Edwarda Sosny, ktoś podaje nieprawdziwe informacje!

 • ~musik 2019-11-05 08:15:58

  Skoro jest tak źle, to dlaczego Kieca został wybrany? Może nie było lepszego kandydata?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Wodzisław potrzebuje drugiego wiceprezydenta?
Oddanych głosów: 548