zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Piotrek 2019-05-20 10:07:04

  Będą mieli tak samo profesjonalny sprzęt jak prędkościomierze?

 • ~Wro 2019-05-20 09:51:22

  Oby to tylko nie był inwestor co inwestuje w grunty.

 • ~Wojciech Kotyla 2019-05-20 05:38:49

  Dyplomata jak widzisz podział przyniósł efekt. Poza tym łatwiej połączyć małe niż siedzieć w urzędzie i czekać aż ktoś kupi calosc. Braku Aktywności i efektywności w biznesie akurat Marlenie nie można zarzucić. Od dawien dawna jestem zdania że urząd zamiast wydawać kasę na promocję działek powinien ustanowić 200tys nagrody co 3lata i najlepsza agencja zgarnia pulę lub podział jest proporcjonalny.

 • ~1 nauczyciel 2019-05-19 21:19:24

  Na zamieszczony artykuł trafiłam zupełnie przypadkowo. Poruszona przedstawioną sytuacją postanowiłam zabrać głos. Jestem nauczycielem od 25 lat i na każdym kroku swojej kariery zawodowej słyszałam słowa: "dobro dziecka najwyższym priorytetem". Wiele w tym artykule kwestii, które warte są poruszenia i głębszego omówienia, jednak skupię się na tej najważniejszej.
  Faktem zadziwiającym dla mnie jest to, że Wójt Gminy Gorzyce zarzuca pani Dyrektor przedszkola brak profesjonalizmu. Przecież wyraźnie zaznaczono w artykule: "lawinowo rośnie ilość dzieci zapisywanych do turskiego przedszkola". Skoro jest lawinowy wzrost, to jak dobrze mniemam zainteresowanie Rodziców właśnie tym przedszkolem jest ogromne, a stąd płynie jeden jasny wniosek: to przedszkole jest najlepsze!
  Oburzyły mnie słowa: "Jak wyliczają władze gminy, utrzymywanie oddziału integracyjnego automatycznie zmniejsza możliwą ilość dzieci do przyjęcia do przedszkola. Dokładnie o 5 osób, bo do grupy integracyjnej może uczęszczać nie 25 o 20 osób".
  Czy niepełnosprawne dziecko jest traktowane przez władze jak gorszej kategorii?
  Jak czytając te słowa mógł poczuć się Rodzic niepełnosprawnego dziecka? Czy chorobę można przeliczyć na finanse? Przecież kochający Rodzic chce umożliwić właśnie takim dzieciom jak najlepsze warunki zabawy i nauki. A z tego, co wszystkim wiadomo przedszkole w Turzy ma doskonałe warunki lokalowe i personalne. Chylę zatem czoła przed Panią Dyrektor za jej niezwykłą determinację, za zauważanie potrzeb środowiska i docenianie tych najmniejszych, którzy zabrać głosu jeszcze nie mogą - niepełnosprawne dzieci. Mam ogromną nadzieję, że Pan Wójt również tę prawdę uzna za priorytetową i podejdzie
  z rozwagą, szacunkiem i ogromną mądrością do podjętego tematu.

 • ~Rodzic 2019-05-19 16:58:02

  Jestem rodzicem dziecka które niestety nie zostało przyjęte z powodu braku miejsc. Zaproponowano mi miejsca w innych przedszkolach gminy. Ciekawe czy ktoś pomyślał jak my tam dotrzemy i kto pokryje koszty dojazdów. Bo przecież nie wszyscy posiadaja samochód bądź prawo jazdy.

 • ~Gość123 2019-05-18 23:16:30

  Szkoda, że Pan wójt woli trzymać puste miejsca w przedzkolu, niż udostępniać je dzieciom.
  Pani dyrektor dba o dobro dzieci i rodziców, za co należy się jej uznanie!
  Nie można robić zarzutów komuś, kto w naturalny sposòb chce, żeby przedszkole działało jak trzeba - czyli z pełną obsadą dzieci. Przecież po to są te placówki - dla dzieci, które tych miejsc potrzebują, a nie dla wójta, który woli mieć w nim vacaty!
  Współpraca z taką "władzą" musi być niezwykle trudna!
  Pani Dyrektor, życzę wytrwałości!

 • ~Dyplomata 2019-05-18 18:36:36

  Pani marlena w pigułce "Kazałam go podzielić..."

 • ~toomann 2019-05-18 18:20:01

  Dziękuję bardzo pani Marlenie za dbanie o honor miasta i nazwiska Toman. Może w końcu internetowe trolle nie będą mojego nicka czytać "z angelskego" ;)

 • ~Fred Kalusek 2019-05-18 15:42:33

  TO JUŻ TERAZ W BIAŁY DZIEŃ SĄ BAJKI NA DOBRANOC ?
  MIERZENIE POWIETRZA ?
  PRZECIEŻ W PSZOWIE POWIETRZE JEST CZYSTE JAK KRYSZTAŁ W KOŚCIELE PRAWDA ?

 • ~Fred Kalusek 2019-05-18 15:40:52

  JA UWAŻAM ŻE ZAMIAST ZWIEDZANIA OBIEKTÓW WYREMONTOWAĆ I
  W MASZYNOWNI SZYBU " JAN " URZĄDZIĆ SALKĘ KATECHETYCZNĄ , DOBRZE PISZĘ PANIE BURMISTRZU ?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na jaki komitet zagłosujesz w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Oddanych głosów: 1173