zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Wodzisławianin 2019-03-18 08:45:27

  Z całym szacunkiem dla pracy Strażników Miejskich, ale czy te kilkaset, a nawet gdyby było kilka tysięcy kontroli coś wniosło, coś poprawiło? NIE! Powietrze zanieczyszczone jak było tak nadal jest! Ktoś kto mieszka w Wodzisławiu o tym doskonale wie, a przede wszystkim to czuje. Kontrole, artykuły w prasie, akcje propagandowe, itp… to tylko bardzo nikły ułameczek walki ze smogiem. Jak na razie jedynym skutecznym „likwidatorem” smogu (choć na krótko) jest silny wiatr. Więc pytanie - czyżby brak skutecznych rozwiązań, a nawet pomysłów? Dajcie np. gospodarstwom domowym gaz w cenie węgla i po problemie. Zapewne zapotrzebowanie na węgiel spadnie, może wiązać się to z redukcją etatów na kopalniach, a nawet w najgorszym scenariuszu likwidacją co którejś kopalni. Niestety coś za coś !
  Robić, pisać i rozważać w tym temacie można wiele, byle by tylko skutecznie...

 • ~pietruch 2019-03-18 07:55:34

  Naucz się najpierw PISAĆ a później próbuj coś przekazać!

 • ~Fred Kalusek 2019-03-17 17:26:30

  ONI DOŁĄCZYLI DO TYCH Z SUPERWIZJERA
  HODUJEMY BYDŁO TAK ZWANE " LEŻAKI "
  LUDZIE WSZYSTKO ZJEDZĄ PRAWDA ? ...

 • ~Fred Kalusek 2019-03-17 17:22:22

  CO ZA OSIOŁ PISAŁ TEN ARTYKUŁ ???
  OD KIEDY TO WIEŚ KOKOSZYCE GRANICZY Z WSIĄ ROGOWY ????????????????????????????????????????????????????????????????????
  CHŁOPIE OBUDŹ SIĘ I ZOBACZ MAPĘ NASZEGO REGIONU .....

 • ~Fred Kalusek 2019-03-17 17:12:43

  TEN CAŁY ARTYKUŁ TO JEST BAJKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW
  I DOBRY NA DOBRANOCKĘ !!!!!
  CO Z TEGO ŻE SĄ PSEUDO-KONTROLE ?? JAK TO JUŻ DWA DNI NAPRZÓD GOSPODARZE Z DANEJ ULICY JUŻ WIEDZĄ !
  KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ NA TAKIE PSEUDO-KONTROLĘ !!
  PRZECIEŻ W PSZOWIE NA ul. MAJAKOWSKIEGO JAK TRULI LUDZI TAK TRUJĄ , TUTAJ NIE BYŁO ŻADNEJ WASZEJ KONTROLI !!!!!!!!!!!!
  KOLEGA MÓJ Z NASTĘPNEGO BLOKU MI POWIEDZIAŁ ŻE JAK ZRROBIŁ ZDJĘCIA JEDNEGO GOSPODARZA Z MAJAKOWSKIEGO KTÓREGO BUDYNEK PRZYLEGA PRAWIE DO BLOKU NA ul. JURANA GDZIE TEN .................................................
  CAŁYMI DNIAMI PALI BEZ PRZERWY JAK NIKT INNY 24 h
  I WYSŁAŁ TE ZDJĘCIA DO NOWIN WODZISŁAWSKICH TO ZA DWA DNI JUŻ MIAŁ WIZYTĘ WYSOKIEGO RANGĄ POLICJANTA
  ( TRZY GWIAZDKI NA NARAMIENNIKU ) Z PYTANIEM DLACZEGO TO POSŁAŁ JAK TEN GOSPODARZ JEST PRZYKŁADNYM OBYWATELEM PSZOWA I PALI TYLKO EKOLOGICZNYM WĘGLEM A KWK MARCEL !!!!!!!!!!!
  NIC DODAĆ NIC UJĄC !!
  TO WYCHODZI W NASZEJ DEMOKRATYCZNEJ POLSCE ŻE : TEN KTÓRY TRUJE JEST PRZYKŁADNYM OBYWATELEM A TEN KTÓRY GO ZGŁOSI JEST ZŁOCZYŃCĄ ....

 • ~Aneta Piotrowska 2019-03-14 14:03:19

  Rodzine potrąconej Pani proszę o kontakt ze mną mój e-mail:anetapi@mail.uk

 • ~pietruch 2019-03-13 13:50:08

  Ciekawe jakie pole magnetyczne działa na mieszkańca bloku, jeśli każdy sąsiad wkoło ma swój router wifi :)

 • ~pietruch 2019-03-12 15:22:05

  Proponuję o te anomalia zapytać Prezesa, podobno nic w tym kraju nie dzieje się bez jego wiedzy!

 • ~Florian Barbara Przybyło 2019-03-12 12:36:38

  Bardzo podoba mi się sama inicjatywa projektu ,natomiast stwierdzenie że oferta jest skierowana do seniorów po 50 roku życia już mi się mniej podoba .Mając 54 lata i będąc czynną zawodowo jeszcze przynajmniej przez 6 lat nie uważam się za seniorkę ,

 • ~siwy 2019-03-12 11:21:47

  Zwyczajnie chcą żyć jak ludzie. Jak ktoś remontuje mieszkanie na L4 to nie ma się co dziwić, pracuje jak wół całymi dniami a po pracy nie ma sił i czasu, ci którzy dorabiają też im się nie dziwie, dobrze robią bo chcą mieć co jeść. Nie każdy może sobie pozwolić na takie zarobki jak państwowi urzędnicy. Popieram tych ludzi i całą szarą strefę. Rząd od lat grabi nas wysokimi podatkami, robotnicy traktowani są jak śmieci, harują jak dzikie woły a kiedy przejdą na żałośnie niską emeryturę to muszą opłacać sobie leczenie i czasami ich nie stać na utrzymanie domu, bo trzeba kupić jedzenie i leki. ZUS, Urząd Skarbowy, Banki i Farmacja to zorganizowana grupa przestępcza.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy 500+ na pierwsze dziecko to dobry pomysł?
Oddanych głosów: 710