zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~puchacz 2020-07-06 17:09:07

  Do ~~Kristof ... cała kampania Trzaskowskiego opierać się tylko na kłamstwie . Zapiera się ,że jest politykiem PO , choć tam piastuje wysokie stanowisko , on chce pójść na Marsz Niepodległości , który sam zwalczał i rozwiązywał , on chce ulicy Lecha Kaczyńskiego w Warszawie choć on będąc prezydentem tegoż miasta doprowadził do usunięcia nazwy ulicy Lecha Kaczyńskiego , on głosował za podwyższeniem wieku emerytalnego w Sejmie wmawiając że wówczas nie był posłem , to on przytakiwał Verhofstadtowi gdy ten uczestników Marszu Niepodległości nazwał faszystami , pomijam jego fałszywy katolicyzm , o stosunku do LGBT jako prezydenta Warszawy nie wspomnę. Dziś Trzaskowski wszystkiego się zapiera bądź przeinacza. KŁAMCA MUSI MIEC DOBRĄ PAMIĘĆ PANIE RAFALE TRZASKOWSKI.

 • ~puchacz 2020-07-06 16:53:10

  Ale prowokacja , ustawka jak w Axel Springer ,tekst artykułu i list na zamówienie . Kto to pisał ? Honoratka , czy naklejająca na słupach ogłoszeniowych antypisowskie i zachwalające ideologię LGBT , siostra Kalinowskiej ? Po piśmie rozpoznać ,że pisał to ktoś wykształcony tylko udający głupka. List na zamówienie PO powiatu wodzisławskiego oraz komitetu popierającego Trzaskowskiego. Nie dajcie się oszkukać...Sztab Trzaskowskiego jest zdolny do wszystkiego.

 • ~kristof 2020-07-06 15:10:16

  Niestety - nad czym bardzo ubolewam - wygląda nasza zaściankowa rzeczywistość. Założę się, że autor listu pięknie, z dumą kroczy do kościoła i w swojej pysze myśli: ...inni to złodzieje, szumowiny i najgorsza hołota, a ja jedyny sprawiedliwy, najmądrzejszy i prawdziwy katolik pomodlę się za tych innych. Chciałem przypomnieć, że takie myślenie to EGOIZM I PYCHA, czyli sporo z 7 grzechów głównych. Po co ludzie chodzicie do tego kościoła jak nie słuchacie tego co Wam próbują przekazać?

 • ~Dariusz Rak 2020-07-06 15:07:53

  A Propaganda PO to jest ok na ludzi popierających PiS można pluć znieważać grozić im itd to wtedy wszystko jest ok

 • ~pietruch 2020-07-06 14:04:58

  Moim zdaniem część elektoratu radykalnego PiS to jest Bangladesz. Wolność polega na tym, że można popierać kogo się chce. Niestety owa grupa ma tyle nienawiści w sobie, że odzywa się to bólem tyłka. A ich ból jest większy niż innych. Po prostu trzeba iść na wybory, namówić tych biernych i wywalimy Dudę. A za 5 lat jak i Trzaskowski nie będzie nam pasował to i jego zmienimy.

 • ~Sebix Cebula 2020-07-06 13:35:50

  Sztuczne podsycanie atmosfery :)

 • ~Rychu 2020-07-06 13:31:34

  „Demokracja skończy się wtedy, kiedy rząd zauważy, że może przekupić ludzi za ich własne pieniądze” – pisał o amerykańskim „eksperymencie” z demokratyczną formą rządów Alexis de Tocqueville, francuski myśliciel polityczny, socjolog, polityk.

 • ~Piotrek 2020-07-06 10:48:00

  To nie istotne kto na kogo zagłosuje bo wygra Duda. Kupuje głosy, bonami, talonami, 13-tymi emeryturami, 500 plusami, których de facto prezydent nie może dać. A głupie dziadki się cieszą, jak to Duda o nich dba. To społeczeństwo jest tak głupie, że już nie ma nadziei.

 • ~pietruch 2020-07-06 10:15:43

  Trzaskowski!

 • ~kristof 2020-07-06 08:53:25

  Bajki to sobie dzieciom opowiadaj na dobranoc. Ślepy nie jestem. Więcej niż 5 nie masz w jednej serii?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?
Oddanych głosów: 753