zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Dr Svevo 2017-07-21 16:35:52

  Prezydencie Kieca ! Jeśli chciał się Pan bawić w wielką politykę było trzeba startować na posła a nie na prezydenta miasta !
  Gubisz się Pan coraz bardziej bo za pewnie czujesz się na stołku już 3 kadencję !

 • ~Dr Svevo 2017-07-21 16:31:30

  ~RacjonalistaX~ stwierdzeniem "sędzia z zadupiosławia" i innymi sam wystawiłeś sobie laurkę oszołoma. Tak trzymaj żeby wszyscy wiedzieli kim jesteście ty i tobie podobni...

 • ~francik 2017-07-21 16:10:33

  dziwni jesteście ci którzy tu piszecie złośliwe komentarze jeden przeciw drugiemu
  ja to załatwię dla jednych i drugich pozytywnym stwierdzeniem :
  GŁOSOWALIŚCIE WSZYSCY NA WASZĄ UKOCHANĄ
  PARTIĘ PIS-du ???
  no to teraz macie za te wasze głosowanie sowitą zapłatę
  i słusznie , należy się wam to ......

 • ~wokazio 2017-07-21 15:43:57

  Myślałem, że to porządny człowiek zainteresowany Wodzisławiem - no cóż! To już druga wpadka - Komorowskiego też publicznie popierał, - dokonał wyboru!

 • ~Don C. 2017-07-21 14:58:22

  Prezydent W Sl. wraz z urzędnikami i innymi społecznikami łażą po Warszawie i protestują.
  Dlatego nie widzą że idąc parkowym chodnikiem można nogi połamać-szczególnie kobiety.Nie widzą że znaki na rondzie wskazują 10 km do autostrady czyli do węzła w Świerklanach choć węzeł w Mszanie jest już kilka lat otwarty. Macie gdzieś basztę czy to że w mieście nie ma hali widowiskowo-sportowej.
  Kieca - zajmij się swoim grajdołem i swoim miastem a nie Warszawą !!!

 • ~wodzislawianin1 2017-07-21 14:56:29

  Bezpodstawne komentarze i wplatanie osób prywatnych powinno być zabronione. Jeżeli komentarz pisze @Maja to dlaczego ktoś tutaj wrzuca jakieś imię i nazwisko? Takie personalne ucinki powinny być moderowane przez redakcję. Zgłaszam post @Krzysztof Dybiec do usunięcia.

 • ~wodzislawianin1 2017-07-21 14:13:43

  60 osób w Wodzisławiu i dzisiątki tysięcy w Warszawie?! Redakcjo Czy wy wiecie co za brednie piszecie!? W Wodzisławiu to 30 góra 40 osób było, a w Warszawie na pewno nie dziesiątki tysięcy! Co za POwski portal!!!!!!

 • ~RacjonalistaX 2017-07-21 12:38:47

  Odniosę się jeszcze do chętnie poruszanej tu kwestii ilości osób publicznie wyrażających swój sprzeciw wobec psucia państwa.

  To nie ilość wyznawców decyduje o słuszności idei

  Na marszach poparcia NSDAP i Hitlera było mrowie ludzi i co?
  Zginęło 7 000 000 obywateli niemieckich, kraj został zrujnowany, stracił niepodległość, sporą część terytoriów, dostał się częsciowo w ruskie łapy i okrył się wieczną hańbą.

  a od czego się zaczął demontaż i psucie państwa? Od rozwalenia TK i po kolei innych niezależnych struktur państwa. Oczywiście wszystko przy oklaskach takich "patriotów" jak zwolennicy pisu.

 • ~RacjonalistaX 2017-07-21 12:07:05

  Dobra, widać po komentarzach kto pisze. Typowe zachowanie PISchlastów.
  1. Dorobić gębę lewaka/powca/lepszego sortu itp.
  2. Powiedzieć, że WSZYSCY tak uważają, a kto tak nie uważa to ten powyżej
  3. Nie odnieść się w żaden merytoryczny sposób do powodu protestu.

  Niestety muszę was zmartwić protest nie dotyczy wyborów, żadnego oderwania od koryta (bo niby kto jest od niego oderwany ? sędzia z zadupiosławia ?) , a ustawy o SN i przepisu który pozwala osobie bez ŻADNEGO prawniczego wykształcenia i doświadczenia wg własnego widzimisie i uzasadnienia zwalniać i rozstawiać po kątach osoby do których kwalifikacji nie dorasta. Już nie mówiąc, że przedstawiciel władzy wykonawczej (wybierany raz na 4 lata człowiek, który może być specjalistą od zbierania czereśni i analfabetą) zarządza przedstawicielami władzy sądowniczej (gdzie konstytucyjna równość władz?). No tak pis i jego pachołki z forum mają w d... konstytucję. Zupełnie jak dzieci. Jarku dlaczego zesr...łeś się naśrodku salonu? Bo Donald 4 lata temu puścił bąka"

  Pragnę przypomnieć, że pis nie ma poparcia większości społeczeństwa i nie ma większości konstytucyjnej. Nie ma prawa zmieniać konstytucji przepychając kolanem kolejne niekonstytucyjne ustawy klepane przez notariusza i obecnie już nieistniejący TK.

  No i mam drugą smutną wiadomość. Każda władza kiedyś się kończy. Kiedyś za czasów komuny ciężko było zidentyfikować szeregowych aparatczyków i sympatyków poprzedniej totalitarnej władzy faszystów/komunistów i innych istów. Was na szczęście dzięki internetowi będzie można zidentyfikować.

 • ~wodzislawianin1 2017-07-21 11:20:30

  @tuwim, dokładnie tak było z Kaczyńskim. 1992-2004 ignorowali, 2005-2009 śmiali się, a od 2010 zwalczają. Nic dodać nic ująć.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy lubicie spędzać czas nad wodzisławskim Balatonem?

Oddanych głosów: 590