zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~mwh 2017-07-22 14:50:10

  @Krzysztof Dybiec to zajmijcie się w końcu problemami miasta. 1)brakiem otwarcia kliniki serca 2)brakiem budowy Drogi Głównej Południowej 3)Nieoddaniem do ruchu większości torów na stacji kolejowej 4)rozpadajaca się hala napraw wagonów 5)brakiem remontu Jastrzębskiej 6) brakiem zjednoczenia w sporcie 7) remontem parku 8) sprowadzeniem do miasta większego inwestora 9)pomocą dla zadłużonego ZOZ 10) modernizacją nowego miasta 11) budową nowych dróg. Tematów i okazji do protestu jest dużo więcej ale jakoś nikt poza garstką tym się nie interesuje. No więc Jastrzębska będzie dziurawa, stacja kolejowa zarośnie a zawał serca będzie leczony gdzieś daleko. Zajmijcie się lokalnymi problemami w końcu!!! Sam pójdę wtedy na protest jeśli dotyczył będzie naszego miasta a nie polityki.

 • ~Krzysztof Dybiec 2017-07-22 09:07:27

  21.07.2017 było nas pod sądem jeszcze więcej. Postanowiliśmy spotykać się tam każdego dnia o tej godzinie aż do odwołania. Serdecznie zapraszam w imieniu NAS wszystkich . A co do komentarzy, macie do nich prawo tylko miło by było abyście występowali pod prawdziwymi nazwiskami, nie bójcie się. Szczególnie do Don C , Dr Svevo i Maja , zapraszam do działania a nie do gadania, nawet jak nie wszystko wychodzi to warto próbować i dać coś od siebie dla lokalnej społeczności www.dybiec.eu

 • ~Maja 2017-07-22 00:54:13

  @racjonalistaX w tym co piszesz jest trochę racji , ale musimy zaryzykować bo niestety ta Hydra prawnicza rozrosła się do niewyobrażalnych rozmiarów. Poziom patologii jest już nieakceptowalny. Czekanie następne kilka lat na zmianę konstytucji ( notabene beznadziejnej) to zwykła strata czasu. Ja jestem za ryzykiem i oddaniem tego tematu w ręce PiS, bo jednak stoją za nimi dobre chęci . Na ten moment wolę ryzyko rozwalenia trójpodziału, niż użeranie się bezproduktywne z patologią palestry i czekanie następne lata na cud, że oni się sami oczyszczą. Nie oczyszczą się tylko bardziej pogrążą nas obywateli.

 • ~Maja 2017-07-21 22:01:53

  @Dr Svevo Dziękuję :) To było ze specjalną dedykacją dla Pana prezydenta Kiecy. Liczę na to , że Dybiec mu usłużnie doniesie hehehe

 • ~Dr Svevo 2017-07-21 21:53:54

  ~Maja~ jesteś królowa na "tu wodzislaw" gratulacje !

 • ~Dr Svevo 2017-07-21 21:45:19

  ~RacjonalistaX~ mwh prawdę ci napisał. Was wszystkich łączy jedno-pogarda dla miasta i dbanie o własną kieszeń i interesy.Taki Imc Dybiec z Meiselem mieszkają na starym mieście ale miasto ich nie interesuje tylko ...Kaczyński ! Jesteście skrajnie chorzy !!!

 • ~Piotrek 2017-07-21 21:39:50

  Uwielbiam ten argument "większość myśli inaczej, trzeba up....ć sądy, bo to klika, itp".

  Ta większość to to 30% z 40-kilka %, które poszło wtedy głosować. Matematyka jest nieubłagana. PiS, nie wygrał wcale większością, tylko tym że Polacy nie poszli głosować, i emeryci i sfrustrowani mieli pole do popisu.

 • ~Maja 2017-07-21 21:32:54

  @Szanowny Panie Grzegorzu!
  Jako przedstawiciel plebsu szanuję niepodważalne prawa Kasty Wyższej ustalone w Polsce Ludowej w wyniku intensywnej pracy wielkich intelektualistów socjalistycznych i naszych światłych przywódców w osobach Bolesława Bieruta, Władysława Gomółki, Edwarda Gierka i Wojciecha Jaruzelskiego oraz kontynuatorów ich dzieła w osobach Tadeusza Mazowieckiego, Waldemara Pawlaka, Aleksandra Kwaśniewskiego, Donalda Tuska i wielu innych, o których nie napiszę, bo łzy wzruszenia zalewają mi klawiaturę.
  Pod życzliwym patronatem Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich oraz Unii Zjednoczonych Republik Europejskich został stworzony w naszym kraju porządek prawny, z którego my, Polacy, jesteśmy dumni.
  Ten porządek usiłują obecnie obalić awanturnicy polityczni spod znaku brunatnej kaczystowskiej flagi. Damy im słuszny odpór: nie pozwolimy na to, żeby nie było, tak jak było i podejmiemy walkę o to, żeby było, tak jak było.
  Pisowski reżim długo przygotowywał się do zniszczenia ostatniego bastionu demokracji. Dla przykrycia swoich nikczemnych planów podjął działania, które mają uśpić naszą czujność (wysokie PKB, wzrost inwestycji, najbezpieczniejszy kraj, w pierwszej 5-ce rozwijających się krajów UE, niskie bezrobocie, wzrost konsumpcji, wzrost optymizmu konsumentów, koniunktura handlu detalicznego najwyższa od 17 lat, spółki notują zyski, 6 miejsce w rankingu FIFA, wyniki sportowe najlepsze od kilkudziesięciu lat, repolonizacja banków, odtwarzanie przemysłu, odbudowa i modernizacja armii, współpraca z NATO, Wojska Obrony Terytorialnej, członkostwo w RB ONZ, zlikwidowane ubóstwo, poprawiona ściągalność VAT, obniżony CIT, reforma szkolnictwa w toku, dywersyfikacja energetyczna, planowane duże inwestycje (przekop Mierzei, tunel w Świnoujściu itp.), giełda rośnie, rankingi rosną, rośnie patriotyzm i świadomość społeczna).
  My jednak nie damy sobie zamydlić oczu i wiemy doskonale, że to wszystko ma na celu przykrycie faktu, iż na naszych oczach, pod gradem pisowskich kul, upada ostatni bastion demokracji.
  Nie pozwolimy na to.
  Do ostatniej kropli latte i do ostatniego kęsa sushi będziemy walczyć o to, żeby sędziowie nadal wykonywali polecenia Donalda Tuska Na Uchodźstwie, skazywali nadgorliwych funkcjonariuszy nękających naszych polityków na dorobku, chronili cenne elity socjalistyczne, umożliwiali słusznym obywatelom odzyskiwanie kamienic za 50 złotych, wybierali sami siebie i korzystali darmowo z należnych im dóbr w marketach w celu poprawienia sytuacji materialnej.
  Niepodważalne prawa Kasty Wyższej muszą być zachowane, dlatego obowiązkiem każdego obywatela jest poprzeć pucz organizowany przez Pana Grzegorza & Przyjaciół.
  Niestety, nie mam możliwości osobistego stawiennictwa na powyższej imprezie, gdyż tego dnia organizuję grilla dla przyjaciół z plebsu, który może przeciągnąć się na kilka dni.
  Zapewniam jednak Pana, że moje serce będzie w tych dniach w Warszawie, pod Sejmem, z Panem, Panie Grzegorzu, z Panią Muchą (liczę na kilka nowych przebojów), Panem Nitrasem (liczę na kilka nowych reportaży śledczych), oraz innymi bojownikami o demokrację, którzy jeszcze nie siedzą w pisowskich kazamatach.

 • ~RacjonalistaX 2017-07-21 20:43:54

  ~mwh 2017-07-21 19:59:57
  " pisząc z "zadupiosławia" i głupoty o naszym mieście...." Wytłumaczyłem to już wcześniej.

  "Właśnie przez takich jak ty którym tylko kasa i kariera w głowie a nie lokalny patriotyzm to miasto stoi tak jak stoi i upadło"
  Piękne miasto z pierwszej piątki najbardziej zanieczyszczonych miast . Browo Ty. Rok przebywania w tym mieście to 2 lata życia mniej. Tylko w lecie jakoś da się tu żyć.

  "Przez takich jak ty"
  a kto to ja? Co ode mnie tu zależy? Nie pracuję tu, ale podatki i to nie małe tu płacę więc siedź cicho bo większy ze mnie "lokalny patriota" niż z 90% innych mieszkańców.

  "Was też tutaj trzeba w końcu od koryta oderwać bo macie prywatny folwark"
  NAS to znaczy kogo? Kim to, że jestem i przy jakim korycie ucztuję ?
  Weź przeczytaj sobie lepiej jakąś dobrą książkę bo internet i telewizja wypaliły ci kompletnie mózg. Jakie koryto człowieku !? Ja dolewam do tego koryta, gdzie ucztują inni bo grosza od miasta i państwa nie dostaję. Za to płacę za służbę zdrowia i jak idąc do lekarza w tym pięknym mieście słyszę, że "na razie nie robimy zapisów, proszę przyjść dowiedzieć się za pół roku" to mnie szlak trafia. Jedni mnie robili w jajco, a teraz przyszli "nowi" i do zapalenia płuc po poprzednikach przynieśli raka.

 • ~mwh 2017-07-21 19:59:57

  @RacjonalistaX , pisząc z "zadupiosławia" i głupoty o naszym mieście sam sobie wystawiasz opinie. Właśnie przez takich jak ty którym tylko kasa i kariera w głowie a nie lokalny patriotyzm to miasto stoi tak jak stoi i upadło. Was też tutaj trzeba w końcu od koryta oderwać bo macie prywatny folwark.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla seniorów to dobry pomysł?

Oddanych głosów: 58