zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~pietruch 2019-05-13 14:50:37

  ~Wojciech Kotyla idź, sprawdź i opisz swoje doznania.

 • ~pietruch 2019-05-13 11:23:59

  Brakuje mi informacji i szczerze nie chce mi się szukać tego, skąd dane osoby pochodzą. Kto jest z powiatu wodzisławskiego a kto dalszych terenów. Trzeba głosować na tych, którzy są najbliżej, reprezentują okolicę i są zbliżeni naszym poglądom.

 • ~Wojciech Kotyla 2019-05-13 06:53:31

  Nadal trzeba zostawiać dowód w czytelni żeby gazetę przeczytać czy może już biblioteka się ucywilizowala do czasów współczesnych?

 • ~Mateoo 2019-05-12 16:27:58

  Pytanie jak będzie wyglądał taki pobór opłat. Jeżeli chcą aby ten parking w większości służył podróżnym to powinni przystosować bramkę wyjazdową tak aby np. Osoba która rano postawi samochód i pobierze bilet A będzie korzystać z pociągu wracając po południu i zabierając samochód z parkingu przy bramce wyjazdowej skanuje pobrany bilet po czym skanuje bilet z pociągu i dostaje rabat na parking i symboliczna opłatę nie jak za cały dzień parkowania tylko np. 2.5zl. I tyle A ten co postawi samochód i poleci na obiad do domu zapłaci normalnie . I problem by się rozwiazal.

 • ~Mateoo 2019-05-12 10:52:30

  Dokładnie bajki i jeszcze raz bajki... skoro wszystko ok to kto jest teraz ordynatorem na oddziale i dlaczego lekarze dostali wypowiedzenia .... nikt nic tam nie wie kogo by nie pytać. Jako że jest to państwowa instytucja to my jako obywatele powinniśmy znać sytuację i być informowani o zmianach i tym czy i jak będzie to wszystko funkcjonować. A wciska się nam bujdy jak to jest wspaniale

 • ~Fred Kalusek 2019-05-12 09:50:09

  NIC IM NIE ZROBIĄ DLACZEGO ?
  NO BO ONI KOCHAJĄ PARTIĘ PIS-du .....

 • ~Fred Kalusek 2019-05-10 14:02:04

  PANIE RZECZNIK TO CO PAN OPOWIADA TO SĄ BAJKI DLA GRZECZNYCH DZIECI I FANATYKÓW PARTII RZĄDZĄCYCH ....

 • ~Wodzisławianin 2019-05-10 12:35:13

  Wymagania konieczne by zostać pracownikiem Straży Miejskiej za 1600 zł - znajomość:
  - ustawy o samorządzie gminnym,
  - ustawy kodeks postępowania administracyjnego,
  - ustawy o strażach gminnych,
  - ustawy kodeks wykroczeń,
  - ustawy kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia,
  - ustawy Prawo o ruchu drogowym,
  - topografii miasta Wodzisławia Śląskiego,
  - posiadać prawo jazdy kat. B.
  Są to wymagania co najmniej na stanowisko kierownicze za przeszło 4 tyś zł. Ktoś w gazecie Nowiny słusznie skomentował – cytuję: „wymagania jak do NASA”. Takie wymagania skutecznie odstraszają młodych ludzi i przyszłych kandydatów od tego zawodu i płacy z nim związanej. Przecież nie każdy od razu rodzi się prawnikiem, nauczycielem, policjantem, itd. Po to jest co najmniej rok umowy na czas określony by odpowiednio poznać przyszłego pracownika, jego chęci do nauki i zaangażowanie do pracy. Reszta przyjdzie samo.

 • ~Fred Kalusek 2019-05-10 11:14:28

  zapomniałem jeszcze dodać że taki Grab Pospolity wyrasta
  od 10 do 20 metrów wysokości
  i te cudownie piękne koszmarne donice wytrzymają takie potężne drzewo ??????????

 • ~Fred Kalusek 2019-05-10 10:40:27

  już widziałem dużo w naszym Wodzisławiu łącznie z martwymi ptakami w stawie przy zamkowym , ale takiego koszmaru donic-widmo jeszcze nie , dużo zwiedziłem , byłem w Czechach , Niemczech i Holandii
  ale takiego paskudztwa jeszcze nie widziałem naprawdę
  ten pajac który ro polecił to gdzie on mieszka w Wodzisławiu ? wątpię w to , chyba gdzieś na jakimś zadu...............................
  LUFZIE USUŃCIE TE PASKUDY W NASZYM MIEŚCIE , JUŻ WIDZIAŁEM I SŁYSZAŁEM JAK SĄSIEDZI Z CZECH MAJĄ UBAW .
  PANIE PREZYDENCIE NASZEGO MIASTA
  WSTYD I HAŃBA DLA PANA
  ŻE PAN SIĘ ZGODZIŁ NA POSTAWIENIE TYCH MASZKAR NA ul.BOGUMIŃSKIEJ ...

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na jaki komitet zagłosujesz w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Oddanych głosów: 1235