zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~pomysłowy 2020-07-01 10:30:50

  Proponuje by Straż Miejska przejechała się po ulicach naszego miasta i sprawdziła jak traktowane są psy i czy są spełniane wymogi odnośnie uwiązania psa i zamykania w klatkach.

 • ~pomysłowy 2020-07-01 10:26:15

  Może popuścić łańcuch na 2 metry?

 • ~pomysłowy 2020-07-01 10:20:28

  Starać się o „piórnikowe”, składać wnioski, prosić się o 300 zł swoich pieniędzy jak dziecko prosi o 10 zł na odpustowe cukierki.
  Czy nikt nie widzi tego, że to wszystko uwłacza godności?
  Czy nie lepiej by te pieniądze nie zostały zabrane np. w „podatku za pracę”?
  *aby zmniejszyć poziom wstydy spowodowany tym, że musisz błagać o „piórnikowe” dla swojego dziecka, które i tak pochodzi z Twoich pieniędzy daj „-“.

 • ~may 2020-06-30 17:45:57

  @PimpaLesna, aaa no oczywiście, naczelna hejterka - i tobie dzień dobry. Tak się składa, że skończyłem - nawet nie jedną. Ale do czego zmierzam: pracuję w dużej firmie z branży IT (tak tak, wiem. Roszczeniowi gówniarze którzy dostają kupę kasy za klikanie w komputer). Gdyby ktokolwiek, w jakiejkolwiek PRYWATNEJ firmie pracował tak jak w sanepidzie, wyleciałby na zbity pysk po miesiącu. (nie dotyczy to tylko mojej branży - dotyczy to każdej prywatnej firmy). I tu nawet nie ma o czym dyskutować - firma musi na siebie zarabiać. Każdy sobie jakiś zawód wybrał i jeżeli komuś jego praca nie odpowiada albo sobie w niej zwyczajnie nie radzi, to może czas najwyższy zmienić profesję?
  PSSE w Wodzisławiu to od kilkunastu lat zwykła przechowalnia dla urzędników, gdzie mogą sobie spokojnie dociągnąć do emerytury. Powiatowy sanepid: prawie żadnej odpowiedzialności, 50% czasu to wydawanie książeczek, a drugie tyle to "niezapowiedziane" kontrole w lokalach. I NAGLE PRZYSZŁA PANDEMIA i się wszystko zesrało. Nie tylko trzeba pracować, ale jeszcze trzeba to robić dobrze i szybko, bo od (tym razem faktycznie) zależy czyjeś zdrowie i życie.

 • ~pomysłowy 2020-06-30 15:17:44

  W tej sytuacji cieszy fakt, że mamy w Polsce aż 1 317 380 anty-socjalistów. Dodatkowo są to głównie ludzie młodzi. :-)

 • ~kristof 2020-06-30 13:50:22

  No to teraz negatywna selekcja. Niestety obecny prezydent nie daje mi wyboru, za 2 mld na propagandę, za chęć na siłę (po trupach) przeprowadzenia wyborów 10 maja, za dzielenie ludzi, za obłudę i wiele innych. Jedno jest pewne, każda decyzja wyborców będzie dobra, nawet jak wybiorą kontynuację prezydentury to dobrze, na jesień jak będzie się wszystko walić, bezrobocie podskoczy, dziura budżetowa będzie na 100 mld zł, podatki podskoczą, a nie będzie już z czego zabierać to nie będzie można winy zwalić na kogoś innego (chociaż raczej spróbują na tych co protestują). Nie będę musiał dzieciom opowiadać jak było za komuny, sami to przeżyją.

 • ~puchacz 2020-06-29 19:29:02

  ~~Rafał Bogusław Połednik to ma być program Trzaskowskiego ? Same ogólniki i wodolejstwo , które stoi w sprzeczności z tym z czym startował na prezydenta Warszawy . To co jest prawdą ? Manipulacja , koniunkturalizm i instrumentalne traktowanie ewentualnego elektoratu. Co jest prawdą? Wiarygodność Trzaskowskiego jest zerowa. DOBRY KAMCA MUSI MIEĆ DOBRĄ PAMIĘĆ...Trzaskowski jej nie ma.

 • ~puchacz 2020-06-29 17:37:07

  ~~Piotrek... gdyby nie zmiana kandydata za sprawą marszałka Senatu , to byłoby już pozamiatane. A tak musimy jeszcze zamiatać plewy PO po raz drugi.

 • ~PimpaLesna 2020-06-29 17:31:08

  @may - Trzeba bylo skonczyc jakas szkole i pokazac jak sie powinno pracowac! Czy zbyt tepy jestes?

 • ~pomysłowy 2020-06-29 16:52:43

  Ciekawe czy są przygotowani i mają wystarczające zapasy smażonego sera, frytek, tatarki i kofoli?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?
Oddanych głosów: 590