zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Bogusia Sz 2019-01-15 21:48:05

  Pan reżyser nazywa się Dariusz Niebudek , nie Niebudka ;)

 • ~Pavel Kolop 2019-01-15 21:27:57

  @may
  Są jaja.
  Nie mogę Ci dać plusa.
  Poważnie.

 • ~wodzislawianin1 2019-01-15 14:31:23

  taaaa, a Spóka Restukturyzacji Kopalń i Zakład Zagospodarowania Mienia który wydzielono z PGG co roku bierze ponad 200 milionów złotych dotacji z budżetu państwa, a w 2015 r. wzięła prawie 700 milionów. Więc do rentowności górnictwu daleko.

 • ~may 2019-01-15 13:53:07

  @Pavel Kolop: lepiej! Jeszcze kilka dni temu miasto na FB, swoich innych portalach czy nawet na TuWodzisław, przypominało zarządcom kamienic, że to w ich gestii leży zrzucenie śniegu z dachu - "Właściciel bądź zarządca, który nie wywiąże się z obowiązku odśnieżania dachu, musi liczyć się z konsekwencjami, a nawet z wprowadzeniem natychmiastowego zakazu użytkowania obiektu"

  Co zrobił największy zarządca kamienic w centrum, tj. Domaro? Nakleił na drzwiach karteczki z informacją: "Drodzy mieszkańcy, proszę uważać na zwisający z dachów śnieg i sople". Koniec. I CO NAM PAN ZROBI?!

 • ~dupree89 2019-01-15 11:52:03

  Odszkodowania dla połamanych wodzisławian pochłoną przyszłoroczny budżet na zakup traktorka... z drogami jest to samo... czy serio ciężko jest przewidzieć, że zima spadnie śnieg... płacę podatki więc oczekuję, że te pieniądze zostaną przeznaczone na coś więcej niż wypłaty dla urzędników

 • ~Pavel Kolop 2019-01-15 11:34:12

  No i co? Gdyby zwykły obywatel nie odśnieżył chodnika przed posesją i ktoś by się przewrócił, to SM i policja przyjechałyby w 10 radiowozów. A tu cisza. Traktorek się zepsuł i co pan nam zrobi?

  Pozwolę sobie przypomnieć mój wpis sprzed tygodnia:

  "W związku z opadami śniegu obywatele "istniejącego w teorii państwa" przypominają władzom państwowym i samorządowym o obowiązku usuwania zwałów śniegu z poboczy i chodników przylegających do działek samorządowych bądź państwowych oraz o obowiązku odśnieżania dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych. Uprzejmie przypominamy także, że to państwo jest sługą obywateli, a nie odwrotnie i ma wykonywać swoje obowiązki - podobnie jak dupa jest od wiadomo czego".

 • ~Wodzisławianin 2019-01-15 07:33:28

  Ludzie nie powinni umierać w takich lub im podobnych okolicznościach. I nie ważne z której strony politycznej był ten Pan. Przede wszystkim był czyimś mężem, ojcem, brał udział w szczytnym celu. Niestety o tym należy jasno napisać - tę nienawiść do drugiego człowieka podsycają media prześcigając się w złośliwych komentarzach, artykułach, ośmieszając polityków, itd. Pokłosiem tego jest wewnątrz narodowa nienawiść. W chwilach tragedii tak pięknie się wszyscy łączymy. Ale co potem? Wracamy do starych przyzwyczajeń! Spróbuję zacytować słowa Nelsona Mandeli: "skoro ludzie uczą się siebie nienawidzić, mogą też nauczyć się siebie kochać". Jeżeli coś przekręciłem – przepraszam.
  Panie świeć nad jego duszą, a rodzinę jego w tym trudnym czasie weź pod opiekę swoją!

 • ~Hubert Torenc 2019-01-14 22:40:05

  Spoczywaj w pokoju p.prezydencie

 • ~Piotrek 2019-01-14 21:47:26

  Sądzę, że to było inspirowane. W WOŚP, z PO w tle...
  Tak czy inaczej szkoda człowieka, przykro że zginał w tak fajnym czasie jakim jest WOŚP.

 • ~pietruch 2019-01-14 20:09:48

  Szkoda człowieka, zginął za poświęcenie, idee, wartości. Smutny czas.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy drogi w powiecie wodzisławskim są dobrze odśnieżone?
Oddanych głosów: 190