zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~jan277 2020-03-28 12:31:08

  wirus atakuje a oni zmiana czasu sie zajmują cała ta unia to jest jedno wielkie dziadostwo

 • ~Sebix Cebula 2020-03-27 22:52:17

  Co za bzdury???!!!! Wszędzie pełno ludzi, na ulicach, pod blokami na ławeczkach po kilka łebków, na boisku co chwila po kila dzieciaków. Sklepy pełne jak nigdy. Salon Plusa, Orange itd., pełno ludzi. LUDZIE!
  To nie są żarty. Tak samo było we Włoszech i Hiszpanii. Dziś dokładnie, tylko dzisiejszego dnia, żebyście zrozumieli, było 964 zgony! Tak, tyle trupów jednego dnia. Wiece czemu? Też mieli identyczne podejście jak MY. U nas za dwa, trzy tygodnie będzie identycznie. A bierzcie pod uwagę, że jesteśmy biedakami. Takie USA sobie nie daje rady, podstawiają już wielkie ciężarówki, chłodnie, bo wiedzą ile będzie ciał. We Włoszech jest tyle ciał, nie mają już gdzie składować, kremować, jedno z największych lodowisk do tego służy. To, że ktoś 20 minut o jednej porze dnia przeleciał kawałek dronem, nie znaczy, że w Wodzisławiu jest pusto. Bajki. Ale rozumiem takie podejście się skończy dopiero jak Wam umrze ktoś z rodziny, dziecko, córka, babcia, dzidziuś, albo pół rodziny, albo pół bloku. WTEDY ZROZUMIECIE Z CZYM WALCZY LUDZKOŚĆ i się ockniecie, ale będzie już za późno, bliskich nie odzyskacie. Ciekawe czy wtedy będziecie lecieć po jedno piwko do żaby i się śmiać, że ktoś ma ubrane rękawiczki albo maseczkę...

 • ~Jerzy John Wales 2020-03-27 19:58:44

  oni se listy pisza i narazaja listonoszy a czemu nie dzwonia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ~kristof 2020-03-27 18:41:50

  podobnie jak wybory prezydenckie...

 • ~SędziaDred 2020-03-27 11:12:34

  Jedyna i prawidłowa decyzja w tej sytuacji - ZAMKNĄĆ GRANICE !!!
  Naprawdę bardzo średnio myślący człowiek dokładnie wie co się dzieje na świecie i czym może grozić poluźnienie takich lub im podobnych decyzji. Niestety z przykrością należy stwierdzić, że niektórzy nie kojarzą prostych faktów. No ale co tu dużo pisać, jak dla pewnych osób z tzw. elit ważniejsza jest na przykład konstytucja od życia ludzkiego ...

 • ~Wojciech Kotyla 2020-03-26 19:09:26

  @Piotrek a to nie jest tak, że urząd płaci za przejechane wozokm? trzeba by rzucić okiem do umowy. uwzględnia ona liczbę km w miesiącu ale płacenie za nieprzejechane km raczej nie powinno wchodzić w grę. poszukaj umowy na BIP-ie i będziesz wszystko wiedział w tej sprawie. Prawdą natomiast jest, że niedzielno/świąteczny rozkład jazdy w obecnej sytuacji to głupota. Przynajmniej jeden autobus na godzinę powinien jechać - ideałem są dwa.

 • ~Piotrek 2020-03-26 18:52:35

  Przecież UM zapłacił Kłosowi za określoną ilość WZKM.
  Przy niedzielnym rozkładzie WZKM nie będą wykorzystane, więc pytam gdzie owe WZKM się podzieją i co z pieniędzmi za nie?

 • ~Wioleta Nogły 2020-03-26 18:15:44

  Moim zdaniem niech pracują. Ale po powrocie do kraju prosto do domu i zakaz wychodzenia. Do pracy do domu .. domu do pracy.. żadnych zbednych kursów-kompromis.. . W Czechach jest więcej zarażonych niz w PL. Niemożna narażać innych mieszkańców co z Czechami nie mają nic wspólnego.

 • ~jan277 2020-03-26 16:24:39

  zamknąć całkowicie bez wyjątku a płaczki niech płaczą

 • ~mwh 2020-03-26 16:22:28

  Prawidłowa decyzja. Zamknąć granicę szczelnie.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy weźmiesz udział w wyborach 10 maja?
Oddanych głosów: 1334