zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~pietruch 2019-02-26 12:21:02

  Kupowanie głosów i władzy. Inflacja będzie szła w górę, pieniądz traci wartość bo pojawia się na rynku bez pokrycia. Za tymi pieniędzmi nie ma produkcji a tylko konsumpcja.

 • ~Tadeusz Kościński 2019-02-24 00:43:48

  Nie to już jest parodia dojeżdżać obywateli a co miasto miasta robią żeby dać przykład nooo ciężkie pytanie wiem ale odpowiem nie robią nic tylko z nas ludzi wyciągać patrzą jak do budżetu dobić ale ja się pytam tu dają na przeczkola do walki że smogiem 70 tys tu komuś kolejne na paręnaście tysięcy i to wszystko by uświadomić mieszkańców czyli robić ich za debili. Prawda jest taka że jak by była walka że smogiem tak ja nam to chcą wmuwić i nas kosztami obciążają to nie wydawali by pieniędzy na świadomość mieszkańców i nie robili z nas głópków tylko zmieniali by oświetlanie miasta na ledy i w tym momęcie mniejsze zużycie prądu jest mniejszym zanieczyszczeniem a miasto ponosi sukcesywnie mniejsze koszty ale po co prawda lepiej z ludzi mandaty ściągać niż coś w tym kierunku zrobić na pierdoły wydać

 • ~pietruch 2019-02-22 15:07:17

  Przy okazji załatwcie też dostęp do morza.

 • ~Wojciech Kotyla 2019-02-22 09:31:04

  Piotrek rada miejska może przecież obniżyć wynagrodzenie prezydenta. Za takie partactwo należy się kara i nikt tu nie powinien mieć sentymentów. Nawet jeśli zlecił to poległym mu urzędnikom to jako szef odpowiada za pracę jednostki która zarządza. Przesiadka z auta na komunikację publiczną jak najbardziej za. Trend samochodów służbowych w samorządach dawno powinien zostać ukrocony. Może wtedy komunikacja publiczna zaczęła by funkcjonować jak trzeba. Zwykły obywatel jak ma wezwanie do sądu to zwrot na po kosztach publicznego transportu z którego czasem trudno skorzystać bo na czas się nie dostaniesz.

 • ~Piotrek 2019-02-21 22:36:43

  Mieciu szasta kasą, szkoda że nie swoją. Straszny wał na tej nowej komunikacji. Jest gorzej, autobusy kręcą się jak bąki, nigdzie nie można sprawnie dojechać, tylko sprawnie kolejne miliony uciekają z kasy miasta.
  Polecam prezydentowi przesiąść się na rower i autobusy, niech się pobuja swoimi wymysłami. Dobrze by było, gdyby też zrezygnował z pensji i dorzucił się do swoich wałków. Poza tym za taką pracę nie należy się wynagrodzenie.

 • ~Wojciech Kotyla 2019-02-21 20:13:51

  W praktyce bedzie tak ze nowy przetarg aby zaoszczędzić będzie miał obniżone wymagania co do taboru a przewoźnicy wiedząc że miasto za bardzo nie ma wyjścia mogą pociągnąć stawki z przedziału 6.5-7.5zl za wozokilometr. Mniej optymistycznie będzie zbliżenie się do stawek Klosoka. Zresztą najpewniej to Kłosok przystąpi do przetargu jako jedna z dwóch firm, gdzie druga będzie na podkladkę dla uzasadnienia stawki. W efekcie będzie podwykonawca dla Klosoka. Można też zbić wymogi maksymalnie ale stawki poniżej 5zl raczej bym nie oczekiwał ze względu na wysokie koszty stałe. Tak czy siak wodzislawianie czeka podział na lepszy i gorszy sort. Zapewnienia i jakości kieca może sobie między bajki włożyć. Gdyby te kilometry od początku włożyć w pierwotny przetarg to stawka pewnie była by niższa. Niemniej ciekaw jestem nowych wymogów jak szybko można z nimi zjechać

 • ~jan277 2019-02-21 14:52:19

  Paranoja policja sprawdza piece hahahha

 • ~lukaszu 2019-02-21 14:20:40

  ~RavenFive, latem będą chodzić i sprawdzać czy dachy, chodniki są odśnieżone :)

 • ~RavenFive 2019-02-21 13:32:35

  Jak sie ciepło zrobiło to na kontrole chodzą...

 • ~Agnieszka Tatuś 2019-02-21 11:07:36

  Spotkanie DKK - godz.17.00...!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy 500+ na pierwsze dziecko to dobry pomysł?
Oddanych głosów: 710