zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Maja 2017-11-02 09:58:00

  Czy Zbigniew Kalinowski i Zofia Bornikowska będą zakłócać spotkania, wystąpili o zgodę na organizacje protestów ?

 • ~Marek Rusyn 2017-11-01 11:28:07

  Zamiast tak pięknie pisać proponuje zebyś się tam zatrudnił wtedy wszyscy będziemy bezpieczni.

 • ~wodzislawianin1 2017-11-01 08:09:55

  taaa oni tak kontrolują żeby nikogo nie złapać, a gdyby nawet kogoś złapali to dają upomnienie lub 50 złoty mandatu. Szkoda pieniędzy na takie "kontrole". Muły i floty dalej w piecach obecne i nie ma na to mocnych. Przyjdzie niż to będzie znów 1000% normy.

 • ~Łukasz Kohut 2017-10-31 20:38:02

  Dziękuję za udział w quizie. Cieszę się, że zdjęcia się Państwu podobają. Mieszkam bardzo blisko granicy powiatu wodzisławskiego, więc bardzo często odwiedzam Wasze piękne strony. Odnośnie działalności politycznej - mam swoje poglądy polityczne, nie wstydzę się ich i kto mnie zna wie, że się nie zmienię. Pozdrawiam z pogranicza rybnicko-wodzisławskiego.

 • ~francik 2017-10-31 18:54:07

  co tu za bzdury piszecie ? przecież to widać czym pala !!! co kontrolują te patrole które maja opaski na oczach ??
  przecież na wieczór zaczyna się prawdziwe palenie czym się da !!!
  i pani komendant tego nie widzi ??
  dlaczego nie ma patroli wieczorem ? to zobaczycie całą prawdę
  żadnych zmian nie ma palimy czym się da szanowna Pani komendant
  radzimy tą opaskę zrzucić .....

 • ~Arteks 2017-10-30 22:26:49

  @orlik @drsvevo @Don C. - my w Rybniku mamy świetnych fotografów, mamy ogólnopolski konkurs Fotopein, mamy ogólnopolski festiwal fotograficzny. Zamiast zazdrościć i zachowywać się jak takie trochę "wodzisławskie klępy" może zapisalibyście się na jakiś kurs, coś zaczęli robić dla swojego miasta? Hejtingiem, trolowaniem i biernością społeczną raczej niczego nie zdziałacie, a Wodzisławia też nie rozsławicie. ;)

 • ~Don C. 2017-10-30 16:52:48

  Pewnie dostał zaproszenie z ul.Zamkowej od wodzisławskiej elyty. Jako że Kogut jest z Rybnika pokazał na zdjęciach same ruiny żeby pokazać jak daleko jesteście.

 • ~orlik 2017-10-30 11:42:40

  Rybnicka koalicja: https://slask.onet.pl/w-rybniku-powstala-koalicja-przeciw-pis/27xsktx
  (...)To lokalni działacze z Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia-Zdroju i Raciborza, należący do różnych partii politycznych i stowarzyszeń: Śląskie Perły, OSK, KOD, SLD, Nowoczesna, Platforma Obywatelska, Twój Ruch, RAŚ (...) Kohut: "Namawiamy opozycję w całej Polsce do współpracy, tak jak udało nam się to w Rybniku i okolicach" (...)
  Kiedy w grę wchodzi wielka polityka lokalne elyty pokazują jak głęboko w poważaniu mają patriotyzm lokalny. W imię walki z PiSem wodzisławska targowica przyłącza się do rybnickich aglomeratorów, bez wahania gotowa zamieniając pół orła i pół róży na zdechłego szczupaka.

 • ~cyklop 2017-10-30 11:02:18

  przepraszam, czy Łukasz Kohut to przestępca, że jest zwolennikiem innej partii, niż co poniektórzy tutaj? Porąbało was? Chcielibyście cenzurować media jedynie dla prawych i sprawiedliwych? Ciekaw,e, co powiecie, jak pojawi się quiz jakiegoś pisowskiego fotografa. Że dalej tuwodzisław promuje KOD? Stuknijcie się w wasze ciasne głowy, to wam sie horyzonty poszerzą

 • ~right 2017-10-30 10:39:16

  Zdjęcia bardzo ładne, ale stanowisko Przewodniczącego Zarządu Okręgu "Twojego Ruchu" dyskredytuje go. Na"tuwodzisław" promuje się temu podobnych.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Lubisz krytą pływalnię Manta w Wodzisławiu?
Oddanych głosów: 310