zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Mateusz Dagmara Knura 2019-04-30 14:10:02

  Kierowcy autobusów na wielu skrzyżowaniach wymuszają pierwszeństwo, takie zdarzenia możemy zaobserwować również przy dworcach w Pszowie lub Rydułtowach, w Wodzisławiu się to zdarzało nawet jak był stary dworzec, niestety takie manerwry kierowców autobusów są częstym widokiem. Mało tego wjazdy na przejazdy kolejowe czy przejazdy na czerwonym świetle też im się zdarzają.

 • ~pietruch 2019-04-30 11:12:08

  Mam pytanie. Każda drużyna ma nazwę z członem miasta, gminy itd. Co to za twór APN ODRA SP. Z O.O. jakaś firma znad brzegu rzeki Odry, firma producent cukierków?

 • ~P-S 2019-04-29 17:22:25

  Kalusek, dziadku wyluzuj w końcu bo zawału dostaniesz.

 • ~Fred Kalusek 2019-04-29 17:20:05

  ALEŻ TO NIC NOWEGO DLA PIJĄCYCH NA UMÓR POLACZKÓW
  MAŁO TEGO , OTWÓRZCIE JESZCZE RAM BAR POD NAZWĄ
  " SMAKOWITA JEDNA SETUCHNA Z ODROBINĄ PIEPRZU "
  PRAWDA ŻE FAJNIE ?
  I TO MAJĄ BYĆ RADNI I WŁADZE NASZEGO WODZISŁAWIA ?
  ALE CO SIĘ DZIWIĆ JAK SAMI LUBIĄ ALKOHOL
  I NIECH NIE ZAPRZECZAJĄ BO ZNAM NIEJEDNEGO KTÓRY LUBI POCIĄGNĄĆ ZDROWO .
  STARZY NASI MIESZKAŃCY PRZEWRACAJĄ SIĘ W GROBIE JAK SŁYSZĄ TAKIE PROPOZYCJĘ ŻEBY POKAZYWAĆ I UCZYĆ NASZĄ MŁODZIEŻ PIĆ TEN TRUNEK .
  ALE TO NIC NOWEGO RADNI WZIĘLI PRZYKŁAD Z PSZOWA GDZIE TEŻ W ŚRODKU PLACU ZABAW DLA MŁODZIEŻY STOI BUDA Z PIWEM I DO TEGO SĄ STOLIKI , TO JEST TAK STARY ŻŁOPIE PIWSKO A MŁODZI SIĘ BAWIĄ CUDOWNIE PRAWDA ?
  I TO TEŻ BYŁO GŁOSZONE p. BURMISTRZOWI PSZOWA I CO ON Z TYM ZROBIŁ ?
  ANO ŁADNIE ZAMIÓTŁ MIOTEŁKĄ BURMISTRZOWSKA POD DYWANIK , TAK TERAZ SIĘ ROBI W WODZISŁAWSKIM POWIECIE
  GODNE NAŚLADOWANIA PRAWDA ?????????

 • ~Mieszkaniec 33 2019-04-28 16:23:58

  Hipokryzja radnych Naszego Wodzisławia jest wyjątkowa, dają kasę na imprezę alkoholową, a przy grillu zabraniają picia piwa. Panowie kiedy jesteście wiarygodni.?

 • ~Fred Kalusek 2019-04-28 13:01:25

  MY MOŻEMY PISAĆ DUŻO I BOJOWO
  ALE WŁADZE WODZISŁAWIA NA CZELE Z PANEM PREZYDENTEM MAJĄ TO W CZTERECH LITERACH !
  NA CO IM DWORCE ?
  JAK ICH KIEROWCY WOŻĄ W PIĘKNYCH BRYKACH PRAWDA ?
  A WY MOTŁOCHU PISZCIE SOBIE DALEJ DO NASTĘPNEGO ŚMIERTELNEGO WYPADKU !!
  A W CIEPŁYCH I WYGODNYCH FOTELACH WŁADZY RZĄDZĄCEJ JUŻ NIC IM NIE ZAGROZI !
  A PREMIĘ ZA GOSPODARNE RZĄDZENIE NASZYM POMAŁU UPADŁYM WODZISŁAWIEM I TAK DOSTANIEMY I TAK .
  PANIE PREZYDENCIE , JA SIĘ URODZIŁEM W NASZYM WODZISŁAWIU W 1943 ROKU !
  ALE TAKIEGO BAJZLU JAKI TERAZ NASTAŁ I SIĘ SZEŻY NIE PAMIĘTAM.
  ZAPISZEMY TO ZŁOTYMI ZGŁOSKAMI W NASZYCH KRONIKACH WODZISŁAWSKICH
  BĘDZIECIE TAM UMIESZCZENI DUŻYMI ZŁOTYMI LITERAMI
  DLA POTOMNYCH , KTÓRZY MOŻE DOŻYJĄ LEPSZYCH CZASÓW , BO MY STARA GWARDIA JUŻ ODCHODZIMY ...

 • ~maziizam 2019-04-28 12:18:27

  Osiem par pociągów z Katowic kończy bieg w Wodzisławiu wiec od razu można je wydłużyć do Jastrzębia, dodatkowo SKM do można wydłużyć do Jastrzębia i mieć kolejne z przesiadkami np w Wodzisławiu czy Rybniku. Dodatkowo jest szansa duża szansa na uruchomieniem pociągów Gliwice-Rybnik-Wodzisław i tu aż prosi się o Jastrzębie czy Bogumin / Ostrawę.
  Tu strona Towarzystwa Entuzjastów Kolei TEK
  https://www.facebook.com/TowarzystwoEntuzjastowKolei/

  Oraz jedno z ostatnich ważnych pism:
  http://tek.wb.pl/2019-01-31_tek-wsw.pdf

  Dodatkowo po ostatnich doniesieniach o szybkiej kolei KDP
  Katowice-Bogumin-Ostrawa linia Wodzisław Jastrzębie nabiera dodatkowego znaczenia jako możliwość połączenia Subregionu Zachodniego (Jastrzębie,Wodzisław,Rybnik, Żory) z Katowicami czy Ostrawą.

 • ~Radek Adam 2019-04-28 11:17:43

  Dziwię się władzą Jastrzebia. Przecież linia z Wodzisławia do Jastrzębia spowoduje pętlę Jastrzębie -Wodzisław-Rybnik-Żory-Pawłowice-Jastrzebie a to daje szanse na skomunikowania , przesiadki i nowe połączenia w dogodne dla pasażera kierunki . Gdy powstanie linia Katowice - Jastrzębie to jestem ciekaw ile kursów KŚ zaproponuje 3 ? 4? Przecież nie może Jastrzębie liczyć od razu na 12 czy 15 obiegów bo spółka ani finansowo ani taborowo nie jest na to przygotowana a przy pętli można obiegi z Wodzisławia jakoś roździelić pomiędzy Jastrzebie a Chałupki/Bohumin.

 • ~Wojciech Kotyla 2019-04-28 09:51:10

  ~vladislav - jastrzębie może nie chcieć połączenia ale jeśli jest taki odgórny plan to za dużo do powiedzenia nie mają. Swoją drogą pokazywałby to głupotę władz miasta bo grzechem jest odmowa dla zewnętrzej inwestycji poprawiającej infrastrukturę w układzie komunikacyjnym z kosztem dla miasta bliskim zeru. Kolej jest bardzo wygodna forma transportu i nawet jeśli wiązało by się to z likwidacją ścieżki rowerowej (też aktywnie korzystam z roweru 3-4tys km w roku) to wolę mieć kolej spinająca miasta w regionie od ścieżki. Podnoszenie tematu zwrotu środków jest irracjonalne. Licząc etap projektowania i budowy spokojnie czas minie. I straszenie zwrotu środków jest robieniem z igły widły. Kolejność prac też można zaplanować

 • ~Wojciech Kotyla 2019-04-28 09:37:16

  Sądziłem że Szamatowicz jest mądrzejszy a wyszło, że to kulturalny i elokwentny buc. Tłumaczenia Kiecy i Kalinowskiej to już żenada. Spokojnie można było przekazać środki na mosir - wszak ta instytucja statutowo zajmuje się sportem i myślę (pewnie naiwnie) że pomysłów na aktywność wodzisławian poprzez sport mają bardzo dużo ale zawsze brakuje środków. Oktoberfest z promocją miasta nie ma za wiele wspólnego. Od początku była to inicjatywa prywatna a biorąc pod uwagę ograniczenie liczby osób na tej imprezie (do ~1000) by nie przekroczyć norm dla imprez masowych to trudno mówić o powszechnej imprezie dla mieszkańców. To po prostu dofinansowanie do prywatnego biznesu powiązanego z Serwotką a role sponsora w tym przypadku powinien przejść browar a nie miasto. Jeszcze nie tak dawno Kieca psioczyl że radni zabrali mu 20tys(?) Na noc świętojańska i piknik rodzinny. Na logikę chyba lepiej mieć 2imprezy niż jedną mocno alkoholowa na dodatek.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na jaki komitet zagłosujesz w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Oddanych głosów: 1235