zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Sebix Cebula 2020-03-08 17:39:54

  Polska cebula, uwielbiam! Wiecie co pcha ludzi w serce epidemii do Włoch, Niemiec czy innych Państw gdzie covid19 jest już potwierdzony w setkach i są trupy? Proste, kasa, cebuliony... zapłaciłem/zapłaciłam za wycieczkę na promocji pół roku temu w ciężko zarobionych cebulionach, to teraz, gdy już ogłoszono, że wszędzie szaleje koronawirus, nie mogę tej kasy stracić, muszę tam jechać, bo mi przepadnie. Uj, że narażam siebie, swoją rodzinę, dzieci, sąsiadów i całą nację na zarażenie śmiertelnym wirusem, ważniejsze CEBULIONY!

 • ~emil 2020-03-08 16:46:11

  cyt
  "WK: Współczesny świat jest okrutny dla nastolatek, każe im szybko dorosnąć..... Regulować brwi, malować paznokcie, wkładać buty na obcasie.....a jednocześnie każe im być silnymi, przeć do przodu, bagatelizując emocje i uczucia. XXI wiek promuje wartości konsumpcyjne, prymat mieć, wyglądać, nad być i odczuwać."

  Kobiety kobietom szykują taki los. Nie ma się co dziwić. Żadna nie powinna ciężko pracować, mieć zniszczone ręce i porytą zmarszczkami twarz od wysiłku. Wykształciły się szuflady. Czynności codzienne wymagają dużego zaangażowania co jest męczące.

  Wszystkiego Najlepszego (cokolwiek to znaczy) dla Wszystkich Kobiet.

 • ~Monika Krawczyńska 2020-03-08 11:50:51

  A ja tam polecam do reklamacji dodać opinię rzeczoznawcy. Mi pomogło, składałm kiedyś reklamację w jednej ze znanych sieciówek, początkowo nie chcieli mi jej uznać, ale właśnie koleżanka poleciła mi udać się do rzeczoznawców, w necie znalazłąm ofertę rzeczoznawców Maj i z ich opinią złożyłam odwołanie. Muszę przyznać, że dzięki fachowo napisanej opinii oszczędziłam wiele nerwów a i sama reklamacja została uznana :)

 • ~kristof 2020-03-08 10:00:34

  Uważam, że na dzień dzisiejszy to bicie piany ocierające się o utopię. Pieniądze na inwestycję mogą się znaleźć tylko ze środków unijnych, a my co do nowej perspektywy budżetu UE nie mamy ustalone jaki w ogóle będzie budżet, nie mówiąc o tym, że nie wiadomo czy nam nie zamrożą środków. Dla mnie jako szaraka nasuwają się 2 pytania. Czy nie można lepiej zrobić szybkiej kolei do Pyrzowic, a nie gdzieś za Warszawę, po drugie czy nie można wykorzystać działek przy autostradzie A1, Było by na pewno dużo taniej.

 • ~maziizam 2020-03-07 14:23:23

  Nie było, nie ma i nie będzie aglomeracji rybnickiej!!
  Jest konurbacja Kraju Górnej Odry lub stara nazwa Subregion Zachodni.

 • ~pietruch 2020-03-06 16:01:39

  Wymienię 5 paczek ryżu na 1 nieużywaną maseczkę :)

 • ~Sebix Cebula 2020-03-05 21:21:17

  Ło matko, myć się w końcu zaczęli...

 • ~Kaya 2020-03-05 11:44:03

  To taki klasyk w wydaniu Blazego. Wszystko pod publiczkę, a najczęściej to czego sam nie zrobił.

 • ~lukaszu 2020-03-05 11:08:22

  Dla Wodzisławia to nie jest korzystna inwestycja. Pytanie czy pociągi na Pragę / Wiedeń nie przeskoczą na trasę jastrzębską. Z drugiej strony również Rybnik byłby odstawiony.

 • ~Dariusz Banan 2020-03-04 15:37:52

  Głównym sprawca zamieszania jest właśnie Blazy, który teraz próbuje robić się dobrym wujkiem. Trochę przyzwoitości ...

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy weźmiesz udział w wyborach 10 maja?
Oddanych głosów: 29