zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Central Services Support Specialist - j. angielski - Rybnik

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Poszukujemy osoby do weryfikacji informacji dostarczanych przez międzynarodowych kandydatów na stanowiska w firmach naszych klientów (w branżach: Biotech, MedTech, Pharma, Diagnostics, Life Sciences, Genomics ...) oraz do wsparcia technicznego klienta wewnętrznego. Do obowiązków będzie należało m.in. pisanie e-maili i korzystanie z naszych systemów w celu weryfikacji i poszukiwania danych oraz przygotowania raportów dla naszych klientów.

Osoba na stanowisku Central Services Support Specialist będzie odpowiedzialna również za codzienną aktualizację danych w wewnętrznej bazie danych, aktualizację firmowej strony internetowej i stron na portalach społecznościowych.

Zadania:
1. Internetowa weryfikacja i poszukiwanie danych kandydatów na stanowiska w firmach naszych klientów
2. Aktualizacja danych w wewnętrznej bazie danych
3. Wsparcie techniczne dla klienta wewnętrznego
4. Aktualizacja firmowej strony internetowej i profili na portalach społecznościowych

Wymagania:
1. Język angielski na poziomie co najmniej swobodnej komunikacji w mowie i piśmie - warunek konieczny
2. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
3. Wysoka dbałość o szczegóły
4. Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
5. Samodyscyplina
6. Kreatywność
7. Własna inicjatywa
8. Wiedza z zakresu IT na poziomie co najmniej średnim (bardzo mile widziana umiejętność rozwiązywania problemów z dziedziny IT i zdolność analitycznego myślenia)
9. Wiedza z zakresu WWW na poziomie co najmniej średnim
10. Bardzo dobra znajomość i obycie z Social Media (bardzo mile widziane doświadczenie z LinkedIn)
11. Bardzo dobra znajomość pakietów biurowych (w szczególności Excel lub/i Google Sheets)
12. Mile widziana znajomość obsługi programów graficznych
13. Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe

Oferujemy:
1. Praca w biurze blisko centrum Rybnika
2. Praca w międzynarodowym środowisku w języku angielskim
3. Możliwość rozwoju
4. Służbowe wyjazdy zagraniczne
5. Szkolenie - przygotowanie do pracy z aplikacjami i narzędziami używanymi w naszej firmie
6. Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 2,000 do 2,500 netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na praca@georgejames.services
Kontakt z ogłoszeniodawcą

george james Services