zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Doradca ds. Nieruchomości

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Biuro ABC Nieruchomości zatrudni pracownika na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny, Rybnik
Oczekiwania:
- komunikatywność i łatwość budowania relacji z ludźmi
- dyspozycyjność
- chęć rozwoju
- łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów
- bardzo dobra organizacji czasu pracy
- prawo jazdy kat. B, samochód
Zadania:
- pozyskiwanie nowych klientów
- wprowadzanie ofert do systemu
- prezentowanie ofert klientom
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- monitorowanie rynku nieruchomości
Oferujemy:
- prowizyjny system wynagrodzeń
- szkolenie wprowadzające
- wsparcie na każdym etapie wdrożenia i współpracy
- miłą atmosferę i wsparcie w pracy ze strony całego zespołu
- elastyczne godziny pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@abc-rybnik.com.pl, wraz z następującą klauzulą:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

abcrybnik