zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Doradca ds. Nieruchomości

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Biuro ABC Nieruchomości poszukuje pracownika na stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Rybnik, Czerwionka-Leszczyny

Opis stanowiska:
oferowanie i prezentacje nieruchomości
monitorowanie rynku nieruchomości,
dbanie o właściwe relacje i stały kontakt z klientami.

Wymagania:
komunikatywność i łatwość budowania relacji z ludźmi,
dobra prezencja, dyspozycyjność
kreatywność, dobra organizacja pracy
własna działalność
prawo jazdy kat. B, własny samochód
Oferujemy:
prowizyjny system wynagrodzeń
dla osób rozpoczynających pracę w nieruchomościach stałe wsparcie doświadczonego pracownika,
miłą atmosferę i wsparcie w pracy ze strony całego zespołu,
elastyczne godziny pracy, szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@abc-rybnik.com.pl, prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: praca.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),
Kontakt z ogłoszeniodawcą

abcrybnik