zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Doradca Serwisowy- Z-ca Kierownika Serwisu

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Stawowy Sp. z o. o. AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI (www.stawowy.hyundai.pl) firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 20-letnie doświadczenie, należąca do elitarnego Hyundai Frontier Dealer Club, wyróżniona licznymi nagrodami (Best Dealer in Europe 2016. Dealer Roku 2015 Nagroda za największy wolumen sprzedaży w kredycie. Dealer Roku 2014 w sprzedaży kredytów samochodowych. Nagroda za zajęcie III miejsca w kategorii DEALER ROKU 2014, w kategorii dużych dealerów. Dyplom za najlepsze wyniki sprzedaży produktów Hyundai Finance w 2014 roku. Dealer Roku 2013 w sprzedaży leasingu. Region Śląski. Nagroda za największą sprzedaż w 2013 roku, w grupie B. Nagroda przyznana w 2013 roku od Santander Consumer Bank, w kategorii Debiut Roku 2012. Nagroda za zarządzanie finansami 2009.) oraz będąca liderem w Polsce Południowej w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej w związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowego salonu i serwisu w Rybniku poszukuje kandydata na stanowisko.

Doradca Serwisowy, Z-ca Kierownika Serwisu

Opis stanowiska: Osoby zatrudniona na tym stanowiskach będą odpowiedzialne za sprzedaż usług, organizowanie prac na serwisie mechnicznym planowanie dziennych przerobów serwisu mechanicznego, pozyskiwanie, utrzymanie, obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych, codzienne raportowanie wyników pracy działu. Do obowiązków będzie należało także dbanie o utrzymanie wysokich standardów obsługi. Stanowiska wymagają od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które chętnie wychodzą z własną inicjatywą.


Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem wyższym lub średnim-samochodowym lub w trakcie nauki na wyższej uczelni, posiadającą min 2 letnie doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego. Wymagamy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera. Ważnymi atutami są: wysoka komunikatywność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji, zdolności planistyczne, otwartość na zmiany, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

Oferujemy:

wysokie wynagrodzenie
pracę w autoryzowanym serwisie samochodowym
pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych organizowanych przez zewnętrzne ośrodki szkoleń
możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych kompetencji
pracę w doświadczonym zespole pracowników
przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail (w temacie wpisując nazwę stanowiska) bądź na adres: Stawowy Sp. z o. o., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała / ul. Gliwicka 114, 44 ? 207 Rybnik

Prosimy o zawarcie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).? Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Stawowy Sp. z o.o.