zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

KSIĘGOWA

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

W związku z dynamicznym rozwojem firma
LUBAR TRANSPORT poszukuje kandydatów na stanowisko:
KSIĘGOWA
Rybnik

Obowiązki:
- formalno- rachunkowa kontrola dokumentów księgowych
- przygotowywanie i kwalifikowanie do ujęcia w księgach operacji gospodarczych,
- uzgadnianie rejestrów VAT
- uzgadnianie i kontrola rozrachunków
- wprowadzanie danych do systemu księgowego
- prowadzenie ewidencji środków trwałych
- przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby firmy

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
- wiedza z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości i prawa pracy
- wykształcenie kierunkowe
- samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- dokładność
Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- wsparcie doświadczonego zespołu
- umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji zawierających CV na adres: kadry@lubar.pl

Składane aplikacje powinny zawierać poniższe oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

lubar