zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Mechanik-elektromechanik

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Stawowy Sp. z o. o. AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI (www.stawowy.hyundai.pl) firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 20-letnie doświadczenie, należąca do elitarnego Hyundai Frontier Dealer Club, wyróżniona licznymi nagrodami (Best Dealer in Europe 2016. Dealer Roku 2015 Nagroda za największy wolumen sprzedaży w kredycie. Dealer Roku 2014 w sprzedaży kredytów samochodowych. Nagroda za zajęcie III miejsca w kategorii DEALER ROKU 2014, w kategorii dużych dealerów. Dyplom za najlepsze wyniki sprzedaży produktów Hyundai Finance w 2014 roku. Dealer Roku 2013 w sprzedaży leasingu. Region Śląski. Nagroda za największą sprzedaż w 2013 roku, w grupie B. Nagroda przyznana w 2013 roku od Santander Consumer Bank, w kategorii Debiut Roku 2012. Nagroda za zarządzanie finansami 2009.) oraz będąca liderem w Polsce Południowej w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej w związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowego salonu i serwisu w Rybniku poszukuje kandydata na stanowisko.

Autoryzowany Serwis przyjmie samodzielnego Mechanika/Elektromechanika

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała naprawy mechaniczne i elektromechaniczne pojazdów.
Osoba będzie odpowiedzialna za obsługę okresową - przeglądy; pomiar i regulację geometrii kół; wymianę opon oraz za montaż akcesoriów.

Wymagania dla stanowiska mechanika-elektromechanika:

Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem zawodowym lub średnim posiadająca minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Dużym atutem będą posiadane certyfikaty. Oczekujemy prawa jazdy kategorii B. Ważnymi zaletami są: umiejętność organizacji czasu pracy; systematyczności; dokładność; otwartości oraz odpowiedzialność.

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie
- długofalową współpracę
- szeroki wybór szkoleń
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy
- pracę w dynamicznym, młodym zespole

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail biuro@stawowy.com.pl (w temacie wpisując nazwę stanowiska) bądź na adres: Stawowy Sp. z o. o., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała / ul. Gliwicka 114, 44 ? 207 Rybnik

Prosimy o zawarcie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).? Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Stawowy Sp. z o.o.

TEL. 535797666